ВМ-НВХ Мазна гънка изпъвам свинска плешка кат' нагъвам-17част

  • 19 002
  • 414
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 147
Деничка   bouquet
..значи, казваш по-добре мляко натурално, отколкото суха или течна сметана newsm78
от днес няма да пия след обяд кафе  Flutter

# 31
  • Мнения: 2 897
Ами най-добре пълномаслено прясно мляко (но не много, аз по 50 мл си слагам, останалото вода) или течна животинска сметана (също по малко).

# 32
# 33
  • Мнения: 2 897
Напомнете ми да не ям заедно сметана и пиле - божествено е, обаче толкова тежко ми стана, а пък не мога да изям 2-3 лъжички сметана само, отворя ли кутийката от 200 гр - това е - край - няма я  Blush!!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Прибирам се и пускам едно тайбо,даже ще пусна адвансърите, щото така съм бесен, че ако не изхабя на някъде енергия ще наплюя някой.Много ми опънаха нервите днес
Обядвах зеле готвено-постно с 2 варени яйца, за вечеря ще си объркам нещо като миш-маш, но без сиренето

# 35
  • Мнения: 2 147
Режисьора бесен Simple Smile
артистите изчезнали Hug
Лека вечер Тонимирка Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 4 380
Здравейте! Нови приемате ли във вашата диета? Много ми хареса названието. Grinning
Аз съм прясна- от вчера. Laughing

# 37
  • Berlin
  • Мнения: 11 278
Denichkata, Мерси Simple Smile откога питам аз как върви 3в1.. обичам много нес кафе, ноооо на работа е машина и си взимам понякога от нея кафенце, само събота и неделя си правя вкъщи.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет на xenia  bowuu и успех в сериала
Сига малко за мени си да кажа-от петък стартирам нов режим-Търмънд,коренно различен от нашия-никаков мазнина, ама никаков-тоз Майкъл не е совсем със всичкия си ,ама и аз тъй-как са навих без мазно да существувам цели 6дни....  33uu
Искам нещо ново, искам развитие-много ли ям, малко ли ям, не спортувам ли , какво ли що ли , но резултатхен-нихт Rolling Eyes
Ще пиша и тук и там, след 6дни ще видим как ще го подкарам манжата, най-накрая ще са закотва някъде,ама в процес на диетизъм ще решавам.
И друго-тоз ми Търмънд не ми дава да тайбонствам box затуй физическата ми активизация ще е Уинзор Пилатес-ще наблегна на чепкалата с тежестите на крака. Най-големия въглехидрат,който ще трябва да тъпча е див ориз-де ша диря...можело и кафяв, утре тръгвам за ориз, но се яде по 40-50гр и то в готово състояние, не мога си го представи в неготово колко е -сигур 10гр  Laughing Laughing
Може да ям ягоди и грапета. Тъй-ще са пробвам,решен bowuu
За таз вечер-изтропах тайбото и малко гири, вечерях шопский салат с маслин,щот за миш-маш нямах сили баш
Хади Sunglasses

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ох, няма гадини за нас, да беше ме взел свети сПас.. Ох, мъка, мъка..

Хабе, много съм надебелял бе! Една гънка ми се пречка, премята се връз коленете, спъва ми нозете.. Днес съм много добре, даже не съм изял необходимата калория. ВСичко е хокейност, месо, мазност, зеленчук.. Идеал Стандарт.
Бай! Няма време!

# 40
  • Мнения: 2 897
Тони,

разбирам те. Похвали се моля те ако има резултат от протеинния режим. И аз бих се пробвала, само да смъкна 2те кила. Какво ли не бих пробвала. Само за високовъглехидратен не бих се навила. И ориз не мога да проям. Тиквички да. Картофи с много уговорки. Ама ориз нивга.

# 41
  • Мнения: 437
Пипъли къде сте,че ви няма толкоз време!
Тони,ако усещаш,че имаш нужда да промениш за малко режима или искаш да експериментираш, аз те разбирам и като един Фен (спомни си пълното ми име) те подкрепям.
Днес ще ям нещо заленчуково със сметана, а какво именно, още не съм решил,но разполагам с много зеленчучки.И аз открих топлата вода-когато ям млечно вечер ми по-тежко,отколкото когато не ям млечно. Grinning
Успешности и добро настроение на всички актьорки. Heart Eyes

# 42
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Добро утро красавици
Аз не разбрах сега - режисьорката за 6 дни ни напуска ли  Confused И няма да ни  режисира ? Тони , ти си знаеш най- добре , но посещавай ни 1 път на ден  Praynig

Отчет за вчера - закуска ягоди, череши - по-малко
междинна 100 гр.цедено мляко
обяд 2 кебапчета + малка бира + пипер, пълнене с пилешко филе Simple Smile
вечеря тиквички, домати на скара, малко боб яхния

Тази сутрин - ягоди с ленено семе , 4 череши

# 43
  • Мнения: 437
Добро утро красавици
Аз не разбрах сега - режисьорката за 6 дни ни напуска ли  Confused И няма да ни  режисира ?
Роси, не думай!Аз разбрах,че ще се явява и на двете места,а ще живей по тамошните нрави за 6 дни, докато прецени кое как да е...
Я да доди да обясни,че и актьорския състав не иди на снимки нещо...

# 44
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Ще пиша и тук и там, след 6дни ще видим как ще го подкарам манжата, най-накрая ще са закотва някъде,ама в процес на диетизъм ще решавам.

май 6 дни ще пише и тук и там и после може и да ни напусне Sad . Ама не ми се вярва  . Щото ТАМ няма сметана  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт