ВМ-НВХ Мазна гънка изпъвам свинска плешка кат' нагъвам-17част

  • 19 023
  • 414
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 52
привет и от мен надявам се 4е мога да се присаеденя и аz кам вас.Запо4нала сам отскоро (3 дена)но НВД което аz правя не е ли много строго- сутрин 2-3 кафета наобяд голямо пар4е месо(половин пиле с кожата,дунер или кефтета паржени на тиган беz оливие)и ве4ер пак това салата с месо.За следобедна zакуска пак кафе беz zахар.
и до сега сам с -1,5кг.а някой 4увал ли е zа теzи китайски хап4ета zа отслабване и доволен ли е.Мерси

# 211
  • Мнения: 1 280
Прочети пове4ко за НВД.Трябва да закусваш,да се храниш с разнообразна храна...това не е диета за 2 седмици.Знам,че имаш да сваляш 25 кг,затова се въоръжи с търпение и повечко знания за да ти е по лесно,желая ти успех!

# 212
  • Мнения: 2 959
...исках аз първа да чиститя...
Режисьорке, просим извинение, но рожденният Бабиериндос се впечатлява повече от съдържанието и думите м/ у редовете, отколкото реда на поднесените пожелания/ един миг по- рано или по- късно не е толкоз съществено/.
Деничката, успех и късмет на предстоящото презентиране!
Kurnianos, успех с избраният режим. Актрисите са страхотни и отзивчиви, ще са добър съветник и опора!

# 213
  • Мнения: 360
Здравейте, станала вече, че и тренирала. Grinning Grinning Grinning
Вчера яла съм риба, свински каренце, доматки, черешки, ленено семе и орехи.
Настроението е окей. Hug Hug Hug
Много бързо свалям обаче Shocked, пък аз както знаете не съм привърженик на бързо свалените, а на сигурно свалените килограми. Възнамерявам да увелича дневния си прием с още 100калории, което не е много, но все пак ще регулира лекинко нещата. Wink
Небесна, от мен най- добри пожелания със закъснение. newsm59

# 214
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Може ли да ям домашен кекс-много хубав го правя?

# 215
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро-възтежичък съм, но днес ще го разкарам туй кило
fearyfly не се притеснявай, скоро ще дойде застоя-който спазва режима правилно добре тръгват нещата,особено ако имаш повечко килца.Пък и какво по-хубаво от това да сваляш като ядеш-после пък няма да качваш пак като ядеш Heart Eyes

# 216
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Добро утро на артистките - утвърдени и прохождащи  Wink

Явно твърдия алкохол ми отмъщава със закъснение - бях видяла 58 , но сега е твърдо 59.000 . Ще мине седмица, докато се прочистя . Затова тържествено обещавам - оттук нататък алкохола е само бира  Mr. Green .
Иначе съм много стриктна  Grinning -  вчера 1250 ккал - 63 М 21 Б 11 В 11 ( имаше  1 бира  Embarassed )

Дени , стискам палци за презентацията

# 217
  • Мнения: 2 897
Може ли да ям домашен кекс-много хубав го правя?

Ахахахахахахахахахахах щях да си изплюя лена върху лаптопа от смях  Joy!!

Иначе - добро утро на всички! Благодаря за пожеланията от сърце! Много се спичам на презентации аз, затова апелирах за подкрепа. И е много странно - в разума си не се притеснявам (както на тест например), обаче изляза ли отореди и сърцето ми иска да излезе от тялото.

Моето тяло е лудо, вчера се събудих на едни кила, вечерта бях на същите (след 2 кафета, 2 л вотра, закуска и обяд), а сега сутринта съм повече.. Абе пия си водата и това е.

Лек ден на всички!!

# 218
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Успех Дениче, представи си,че сме някъде наоколо и гледаме-пред нас нали не те е срам Sunglasses

# 219
  • Мнения: 2 897
Само да не почна да говоря на рИжИсьорски кат си ви представя  Joy!!

Наистина много мерси за подкрепата, мили актриси, режисьорки, сценаристки и продуцентки  Wink!! Междъ другото аз освен актриса може ли да отговарям и за кетъринга на снимачната площадка, обещавам лично да дегустирам всяка от 56 789те храни, които се предлагат  hahaha!!

# 220
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хау хау хау-на обяд са всички-брау
Миш-маш без яйце и готвено зеле-днес постно го раздавам,но довечера ще си сготвя месце,освен ако в последния момент не ми се прияде друго. Тая вечер съм тайбон.
Дениче, Кейки, Пинки-очаквувам рюцепти с участието на Стевия-ако знай някой нещо различно от парфето с мляко и сметана, моля да пусне.Аз този следобед ще разпускам и ще се ровя в нета за рюцептки-ако намеря нещо интересантно ще пусна

# 221
  • Мнения: 11 032
Здравейте Sunglasses
Ще приемете ли още една актриса на снимачната площадка Simple Smile Отдавна ви чета,  вече 2,5 г. хапвам според ВМ-НВХ, но чак сега се престраших да се разпиша тук (благодарение на Тони bouquet).
Откакто родих спрях да правя сметки, понеже кърмя, но вече ми е време да започна да следя какво и колко поемам Wink

# 222
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет bowuu-стъпвай по-смело, верно че ядем месо, ама на човешко не наблягаме Heart Eyes

# 223
  • София
  • Мнения: 2 840
Вече ометох два стека на тиган, без мазнина и едно парче меко сирене със зелен пипер.

Обаче, още съм гладна.
НАправо не е истина, а уж трябваше да съм заситена.

Но мисля, че засега е добре.
Дали да не хапна малко маскарпоне? newsm78

# 224
  • Мнения: 4 447
Здравейте Sunglasses
Ще приемете ли още една актриса на снимачната площадка Simple Smile Отдавна ви чета,  вече 2,5 г. хапвам според ВМ-НВХ, но чак сега се престраших да се разпиша тук (благодарение на Тони bouquet).
Откакто родих спрях да правя сметки, понеже кърмя, но вече ми е време да започна да следя какво и колко поемам Wink
Само по заместване, докато съм във френската клиника, мола-моля!

Общи условия

Активация на акаунт