СТРАХОТЕН ПОДАРЪК!

  • 2 724
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 884
Ама тая тема още ли не са я изтрили newsm78

# 16
  • Мнения: 575
Ха-ха това като един познат, дето ходи до Пловдив да си купи парцел на Луната, защото там е Лунното посолство Mr. Green Mr. Green
И сега е горд собственик на 4 дка на Луната Mr. Green ..срещу 40 лева, ако не се лъжа...
Щом има хора дето им се връзват, защо пък да не ги продават, оригинално е, но според мен е по - скоро забавно отколкото реално Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 039
Ха-ха това като един познат, дето ходи до Пловдив да си купи парцел на Луната, защото там е Лунното посолство Mr. Green Mr. Green
И сега е горд собственик на 4 дка на Луната Mr. Green ..срещу 40 лева, ако не се лъжа...
Щом има хора дето им се връзват, защо пък да не ги продават, оригинално е, но според мен е по - скоро забавно отколкото реално Simple Smile
Лунно посолство  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 18
  • Мнения: 575


И аз така реагирах като чух, но не е шега Mr. Green
даже сега намерих това, за да видите, че е истина Shocked Laughing - http://www.plovdiv24.com/news/15204.html

# 19
  • Мнения: 2 039


И аз така реагирах като чух, но не е шега Mr. Green
даже сега намерих това, за да видите, че е истина Shocked Laughing - http://www.plovdiv24.com/news/15204.html
Абе тез луди ли са  rotfImbo,какви са  ooooh! hahaha Чета и се търкалям  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Пълна глупост.
А това за Лунното посолство  hahaha Joy

# 21
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Izvinqvam se za latinicata. Tozi vid podaryci sa dosta  populqrni v Angliq. Mnogo e originalno . Za6to ne !!!

# 22
  • София
  • Мнения: 7 038
Човешката глупост е безкрайна..., също като звездите.

# 23
  • Мнения: 8 917
Здравейте, искам да споделя един сайт, който предлага страхотен подарък. Преди седмица поръчах от там за моя приятелка подарък на името на нейното малко детенце. www.podarizvezda.com


Интересувам се - за 25 звезди има ли отстъпка? Mr. Green

# 24
  • Мнения: 77
Какви звезди,какви 99лв бе хора #CrazyЯ му дай на човека 100лв да ходи да си купи нещо,а пък звездата нека си свети горе.Струва ми се тъпо newsm78.Като че ли ще се качи горе и ще знае че е негова.За мен това си е пълна измама Naughty

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Здравейте, искам да споделя един сайт, който предлага страхотен подарък. Преди седмица поръчах от там за моя приятелка подарък на името на нейното малко детенце. www.podarizvezda.com


Що за глупост  ooooh! ooooh! ooooh!

# 26
  • Мнения: 595
За идеен е идеен. Но се чудя дали тази звезда може да си я гледате? И ако някой ден се окаже че на нея има живи същества, едва ли ще ви признаят собствеността и името й.
Какво получавате освен един електронен документ (евентуално хартиен)?
А бе, каква собственост бе, хора!

Най-много можете да имате претенции за името,някога ,някъде евентуално без успех....Каква е гаранцията, ако си "купиш звезда"от първия сайт с твоето име,че във втория същата вече не е "продадена" под друго име.Сайтове и звезди бол...и хора дето плащат...
Само си представете колко звезди има със имена Иван и Хасан примерно...това да ви носи името звезда срещу 99 лв никога няма да стане в астрономията,където се именуват най-вече с номера.
То бива романтика..... ама да слагаш (да си въобразяваш) ръка на звезда и да кажеш "Моя е!"за 100лв е...... ooooh! ooooh! ooooh!
За оригинално -Да!
Но бих направила собственоръчно по своему оригинален документ.

# 27
  • Мнения: 3 457
Здравейте, искам да споделя един сайт, който предлага страхотен подарък. Преди седмица поръчах от там за моя приятелка подарък на името на нейното малко детенце. www.podarizvezda.com


Интересувам се - за 25 звезди има ли отстъпка? Mr. Green
е за таб като слънце може и да има  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз си търся парцел на слънцето Mr. Green Ша строя Леден дворец, ша има и безплатен сладолет Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 465
Вие се смеете, ама тук цял репортаж дадоха как в Пловдив се раздавали парцели на луната Crazy Спукаха се да се смеят Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт