Въпрос за изписването

  • 8 632
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
И мен ме изписаха в неделя.
Леко раждане!

# 16
  • Мнения: 9 990
Първо-не се гласи кога ще те изписват-не всичко зависи от теб.Пада се, не пада се, ако недай си Боже има проблем-задържат бебето например-я за висок билирубин/ жълтеница/ я за нещо друго.
Иначе-леко да мине, а как изписват в събота и неделя-по същият начин както и през седмицата.Късмет и да гушкаш сладко бебе-здравичко и розовичко!По закон ти трябват 3 нощувки с бебето /5 за секцио/и ако всичко е ОК-изписват, това е.

# 17
  • Мнения: 1 233
Първо леко раждане ти желая и здраво бебче!  bouquet
По принцип изписват в събота и неделя. Здравната каса плаща само 3 нощувки за нормално раждане и 5 за секциото. Така, че като мине тоя период те пращат по живо по здраво.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 354
зависи от болницата!
Желая ти леко раждане и здраво бебе!

# 19
  • Мнения: 6 029
много ясно че ще те изпишат, кой ще плаща още една нощ лежане там:) споко, те искат да изписват.. мен ме изписаха в празничен ден:)

# 20
  • Мнения: 423
Леко раждане ти пожелавам и утре да гушкаш най-сладкото и хубаво бебе на света, а колкото до изписването не се притеснявай, мисля, че и в неделя изписват, но все пак си зависи от практиката на болницата!!

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Мен ме изписаха в събота.
Леко раждане!

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане, здраво и сладко бебоче да гушкаш утре!  Hug
Не го мисли изписването, ако не е в неделя, в понеделник ще те изпишат.


 newsm10 newsm10 newsm10

# 23
  • Мнения: 1 671
Изписват в събота и неделя.
Леко раждане! Hug

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Айде,пак да как да се изкажа Blushние стояхме осем дена в родилното,защото детето беше с висок билирубин и по пътека са 8 дни Peace

# 25
  • Мнения: 814
Първо леко раждане ти желая и здраво бебче!  bouquet
По принцип изписват в събота и неделя. Здравната каса плаща само 3 нощувки за нормално раждане и 5 за секциото. Така, че като мине тоя период те пращат по живо по здраво.

  PeaceИ аз доколкото знам е така.

# 26
  • Мнения: 2 677
Изписва се целоседмично! Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
И мен ме изписаха в неделя. Раждах в Шейново.
Леко и безпроблемно раждане! Hug

# 28
  • Мнения: 482
Леко раждане Simple Smile
В Шейново изписват, до колкото знам и в Майчин дом

# 29
  • Мнения: 209
по всяко време изписват Grinning

Общи условия

Активация на акаунт