Какво ще гледате на 07.06.-утре

  • 6 148
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 233
И двете, ще си цъкам с дистанционното както винаги
Peace

# 61
  • Мнения: 8 769
МА ще бъде фон на вечерята (или на приготвянето й).
Разбиването на къщата на ББ е поредната огромна простотия на НТВ.

# 62
  • Мнения: 5 462
Aaa забравих да кажа , че освен Биг Брадър ще цъкам и на Канал 1 за да гледам Отдаденост от 19 часа и после пак Канал 1 в 21 часа другия италиански сериал "Гордост " ....Голямо разтрояване ще бъде тази вечер .......ама най се кефя на ит. филми май . Heart Eyes Grinning

# 63
  • Мнения: 351
Ще гледам MI и ще стискам палци на Невена, а от Нова не можаха ли да измислят нещо по -добро от "разрушаването на къщата на ББ". По-добре да си дават нормалния блок, отколкото тези напъни да се борят с BTV за рейтинг по това време.

# 64
  • Мнения: 7 110
Роднини.  Crazy

# 65
  • Мнения: 302
То па голяма надпревара м/у БТВ и НТ...
Аз съм на Music Idol естественно!

# 66
  • Мнения: 5 468
Мюзика ще гледам. Защото ББ няма какво да покажат. Как трошат къщата, едва ли ще е интересно.
Пък писна ми от тях бе. Всеки път, като БТВ реши да покаже нещо, Нова и те барабар Петко. И обратното. Ииии... Какво щеше да им стане едните да са днес, а другите - утре?

# 67
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
и двете - чат пат....

# 68
  • Мнения: 2 759
...Всеки път, като БТВ реши да покаже нещо, Нова и те барабар Петко. И обратното. Ииии...
                   А, не е така  Naughty. На Нова им е за пръв път.

# 69
  • Мнения: 3 405
Айдъла

# 70
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Вероника Марс по Фокс Лайф

# 71
  • Мнения: 2 070
Аз гледах и двете, но повече се задържах на ББ и гътането на къщата, по принцип самия формат ми е много по-интересен, всичко, което прави Слави ми е сухарско и добре, че са Иван и Андрей да се разведрява положението в МИ. А и двамата финалисти не ми бяха по сърце, предпочитах Кремена, Преслава или сестрата на сървайвърката...
Пишете ме ББ фен, ако се мерят рейтинги на моя телевизор брадъра ще води.

# 72
  • Мнения: 2 386
Qick view м/у двете.
Резултата? Нито видях събарянето на къщата, нито обявяването на победителя по БТВ..  Laughing  ooooh!

# 73
  • Мнения: 4 965
Гледах ДВД - Страх с Уесли Снайпс.
Пуснахме на няколко пъти и 2-те "шоута".
Айдълите бяха на ниво - не си падам по шоута тип Слави, но беше приятно.
Рушенето на къщата беше отврат - хванахме няколко момента (гнус): сълзите и сополите на Пеньо, мрънкането на тризначките и просташкото хилотене на Еленка, докато рушаха къщата. Беше противно - мъжът ми се възмути ка хвърляха саксиите с дръвчетата, а на мен ми стана жал. Някак грозно, тъжно и дивашко - да рушиш къща/дом. Не ме учудва вече идеята на Ендемол с избора на кого да бъде присаден орган (не знам дали сте разбрали за "шоуто" в Холандия).
Все се сещам за 1 филм, в който с лотария избираха хора, даваха им оръжия и те трябваше да се избиват помежду си, докато зрителите гласуват пред телевизора. Така и не го изгледах до края...

Общи условия

Активация на акаунт