Значи ли че си лоша майка, ако решиш да не кърмиш?

  • 15 838
  • 381
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 14 654
Правилният въпрос е "Пиещите Туборг по-лоши пиячи ли са от пиещите Загорка?!..."
Разбира се, че да, що за въпрос е това

# 331
  • Мнения: 6 029
Не.
Както и ако кърми, това не я прави "добра майка".

е това в началото на темата е единствения отговор на въпроса. как се стигна до туборга и загорката не знам.

# 332
  • Мнения: 686
Правилният въпрос е "Пиещите Туборг по-лоши пиячи ли са от пиещите Загорка?!..."
Разбира се, че да, що за въпрос е това
И сега търпеливо чакаме някой пиещ Туборг да се върже и да скочи насреща...  Whistling

е това в началото на темата е единствения отговор на въпроса. как се стигна до туборга и загорката не знам.
Е, как?! Не знаеш ли, че в 90% от темите на 7ма страница се говори за секс, а явно от 15та нататък за пиене...

# 333
  • Мнения: 6 029
Е, как?! Не знаеш ли, че в 90% от темите на 7ма страница се говори за секс, а явно от 15та нататък за пиене...

не, че това съм го изпуснала... две години не влизах във форума и виж кво стана.

# 334
  • София
  • Мнения: 1 775
Правилният въпрос е "Пиещите Туборг по-лоши пиячи ли са от пиещите Загорка?!..." Т.е. важно е да има субективен критерий за да стане по-шумна кавгата, да се квалифицират не на количествено, а на качествено ниво за да могат да се засегнат едните...  Naughty
Знаех си, че има какво още да уча  newsm78  Mr. Green.

# 335
  • Мнения: 686
2 (ДВЕ) ГОДИНИ???? Ауууу, аз 2 дена като не вляза и ме хваща аналога на никотинова криза...  Sick

Ей, сега вече бан №200 е мой!!! И заради спам, и за да си отпочина от форума малко... Crazy

# 336
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Зависи от причините, ако отказва да кърми защото "не й се занимава", "защото е трудоемко", " за да не й се развали бюста", "защото й се пуши, пие и й се митка по цяла нощ", бих я нарекла егоист, незаинтересована или не докрай отдадена..."лоши" е много силна дума, лоши са майки, които изоставят децата си, бият ги, продават ги, съсипват ги физически или психически.
Напълно съгласна  Peace
Иначе пия Загорка  Laughing В Гърция е под името Mythos  Sunglasses

# 337
  • Мнения: 64
Мисля че въпроса е е повече от ясен - ако реши да не кърми, тоест тя го е решила това, да лоша майка е.Който не е кърмил, той не е имал проблеми с гърдите и прочие многоизтъкнати причини да не се кърми бебето.Иначе тя нека си обича детето и да е перфектна във всяко друго отношение, но поне може да се потърси информация по въпросите с кърменето, преди то да се спре.

# 338
  • Мнения: 14 654
Мисля че въпроса е е повече от ясен - ако реши да не кърми, тоест тя го е решила това, да лоша майка е.
Ти какво пиеш?

# 339
  • Мнения: 1 896
Айде сега - накрая ще излезе, че да избираш как да си храниш бебето си е като да избираш каква бира да пиеш.

# 340
  • Мнения: 6 029
Мисля че въпроса е е повече от ясен - ако реши да не кърми, тоест тя го е решила това, да лоша майка е.
Ти какво пиеш?

ох не мога повече  Mr. Green

ще отида да сготвя най-накрая и после ще видя кой кво пие:)

# 341
  • Мнения: 3 205
Е, как?! Не знаеш ли, че в 90% от темите на 7ма страница се говори за секс, а явно от 15та нататък за пиене...

не, че това съм го изпуснала... две години не влизах във форума и виж кво стана.

Ш'са образоваш много бързо. Вервай ми.

Мммм, да! Къде-къде по-приятно е да спориш на живо, да гледаш с ожесточен поглед клетата душа, да усещаш как губи ума и дума и не знае какво да отговори, как лицето му се зачервява от притеснение и беззащитност, струйка пот се стича по слепоочието му... Друго си е  Twisted Evil 

Така хубаво го описваш, че ми се прищя да се скарам с някой наживо. Ей, в миша дупка ще го навра. За каквото и да става въпрос.


Аз пия Стела Артоа. И Загорка. Вий мен уважавате ли ме или да?

# 342
  • Мнения: 988
не съм влизала в тази тема от десетина страници насам.

Ей Шъ мЪ убиете бе ей!

Лчно аз съм потресена от едно нещо. Цели 40% от жените смятат, че една майка, която е решила да не кърми, е лоша майка.... Някак си очаквах по-нисък процент на готовите да осъждат с лека ръка.

Който по совй избор реши да не кърми, определено прави нещо "лошо" на бебето си в сравнение с по-добрия обективно избор - да кърми. Но това че правиш конкретно едно "лошо" нещо не те прави лош родител по принцип.

Т.е. тези 40% смятат, че ако те направят едно конкретно лошо нещо за децата си, ще са следователно по принцип лоши родители? Ще се гърчат от вина за това?  Cry

Моята лична молба е модераторите да ударят катинара на темата, то бездруго след някой и друг месец ще се намери кой да повдигне пак въпроса....

# 343
  • София
  • Мнения: 1 775
Айде сега - накрая ще излезе, че да избираш как да си храниш бебето си е като да избираш каква бира да пиеш.
Има значение каква и как и колко, от това зависят и последствията  Wink. Както и при храненето на бебетата.

# 344
  • Мнения: 2 467
Айде сега - накрая ще излезе, че да избираш как да си храниш бебето си е като да избираш каква бира да пиеш.

Мдаа. Аз от кога ви пея, но няма кой да ме чуе. Все е избор. Разбира се в различна степен на важност за всеки, като неговото е най-важно. За майката кърменето/некърменето, за друг  марката бира  Wink
Всеки е прав за себе си и не може с лека ръка да се съди...

Мале, хлапето ми "нахрани" компютъра с крем  Twisted Evil


Общи условия

Активация на акаунт