Декупаж (салфетна техника)-3 част

  • 48 637
  • 373
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 341
Алоу-у-у-у, агентът от Щази, не се прикривай ами вземи се присъедини към нас! Mr. Green
Знам, че имаш доста неща, които са качени в страничката на Мирел. Mr. Green
Едно скромно включване
http://debelanata69.multiply.com/photos/photo/28/22

# 91
  • София
  • Мнения: 983
Лелеееее, Капрари, какъв е тоя аватар, бе жена  Mr. Green Имай милост към противоположния пол  Joy

След малко ще разпратя паролата  Peace

# 92
  • Мнения: X
Лелеееее, Капрари, какъв е тоя аватар, бе жена  Mr. Green Имай милост към противоположния пол  Joy


Ми горещо ми  e , Дъждец!Лято е... Whistling

# 93
# 94
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Средата на втора страница СРАМОТА  #Crazy
Всички творят в това жегаво време и нямат време за писане тук, аз пък съм готова с въпросното произведение трябва само да го снимам  Mr. Green
А в този ред на мисли, Дъждец нещо не мога да вляза с тази парола и име, но може грешката да е при мен  newsm78, не знам

# 95
  • София
  • Мнения: 983
Мадлена, току що пробвах и влязох без проблем Rolling Eyes Значи, след като влезеш в сайта,  кликни върху иконката с логото на Multiply - отваря се страницата, където да въведеш името и паролата, натискаш  Sign in, след което от новата страничка избираш от горното меню My site и готово  Hug Пробвай по този начин и ако пак има проблем...ще търсим решение  Peace

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Дъждец, изпратих ти снимки на моята конкурсна работа на имейла, който ти е в мултипли, тъй като другия написан от капрари ми ги върна.
Моля те потвърди, дали си ги получила, защото днес ми е последния възможен ден да ти ги пратя - утре заминавам и ще се върна на 01.07 - т.е. след крайната дата

# 97
  • Мнения: X
Дъждец ,днес и аз ти изпратих снимки на Gmail-а.Моля те провери и потвърди, че си ги получила.Ако не си -пак да ги изпращам.


И пишете в темата ,бе! Ще я заключат! Tired

# 98
  • София
  • Мнения: 983
Радина, получих снимките и на двата имейла, писах ти и на лични  Peace

Струва ми се, че би било добре на всяко произведение за конкурса да се побликуват поне по 2 снимки от различни ъгли, за да се добие по-добра представа, особено ако има и релеф.

Капрари, получих и твоите. Дали да ти изпратя и на теб снимките на Радина за всеки случай, че малко ме гони параноята, да не вземе да се прецака нещо компютъра и да ги затрия  Embarassed Или пък вече да ги качвам на сайта...  newsm78

# 99
  • Мнения: 440
оф,прати ги на сайта бе жена ,какво толкоз му мислиш.Аз дано успея да свърша бутилката.А другите къде са,Капрари е права че ще я заключат темата Blush.Я се раздвижете малко момичета  ruporuu

# 100
  • Мнения: X
Моята идея беше като ти пратят всички работите си, тогава да ги качим в сайта и да пуснем една отделна тема ,в която ще се гласува.Снимките да се постнат в тази тема, а след края на конкурса да се преместят в сайта.
Нямам против да ми пратиш нещата, но съвсем не съм сигурна, че ще оцелеят на нашия компютър.Тук пипат пръстчетата на едно 5 годишно и едно 7 годишно... Mr. Green

Да права си ,че трябва да има снимки в няколко ракурса. Аз затова ти пратих толкова много снимки.

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 21:04 от Анонимен

# 101
  • София
  • Мнения: 983
Моята идея беше като ти пратят всички работите си, тогава да ги качим в сайта и да пуснем една отделна тема ,в която ще се гласува.
Нямам против да ми пратиш нещата, но съвсем не съм сигурна, че ще оцелеят на нашия компютър.Тук пипат пръстчетата на едно 5 годишно и едно 7 годишно... Mr. Green

Да права си ,че трябва да има снимки в няколко ракурса. Аз затова ти пратих толкова много снимки.

И моята идея беше същата  Peace Но с оглед на факта, че напоследък ми се налага да свалям често разни неща от нет-а, се притеснявам да не прихвана някой вирус и всичко да се затрие. Преди известно време така си изгубих купища информация и вече си имам едно на ум  ooooh!
Ххрумна ми обаче нещо друго - ще ги качвам на личния ми сайт в Multiply в заключен албум, който не може да се види без парола и като дойде времето за гласуване ще ги прехвърля в общия сайт. ОК?

# 102
  • Мнения: X
newsm10
А съвсем между другото -можеш да ги държиш в пощата си .В gmail има достатъчно място.

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 09:55 от Анонимен

# 103
  • София
  • Мнения: 591
Момичета,влизам за да ви покажа последната си работа.Мислех да се включа в конкурса,но се оказа,че нямам муза за наложената тема. Въпреки това ви чета,следя до къде сте стигнали, и чакам с нетърпение да видя работите ви.  bouquet
А рамката ,която ви показвам,е за една моя приятелка,която е луда на тема ябълки.Зелени.Надявам се да хареса и на нея и на вас.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139480&photo=21

# 104
  • Мнения: 252
Уна, прекрасна е... Сигурна ли си, 4е  лятната ти муза я няма? Я се поразтърси по_основно, моля Naughty Hug

Общи условия

Активация на акаунт