Разделно хранене-част 11

  • 13 089
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 903
Добър вечер прекрасни  Grinning
Добре дошли на новите попълнения Hug
Ей, направо се притесних за Калида, къде ли изчезна? Дано да са добре Praynig
За кюфтенцата в къщи винаги печени ги ядем, ама тогава бяхме на гости и децата там си хапнаха пържени. Ние гледаме да избягваме пърженето. Хапваме по някога тиквички и пиперки пържени с брашно, но гледаме да е по-рядко.
Ками, аз на нашите баби така им крещя като не спазят някоя моя заръка за храненето, че не смеят. Ама още от както са се родили децата им скърцам със зъби, че им взех страха Mr. Green
Мади, не се притеснявай мила, ще ги смъкнеш тези 3кг. То наистина колкото са по-малко по-трудно се свалят, ама щом имаш силна воля и желание не се съмнявам. Мен нещо ми куца волята. Толкова години съм все на диети, че нещо вече не ми се занимава с нищо. Така са ми потънали гимийте. Спазвам си разделното и по някое време го нарушавам. И така нищо не постигам, но като се храня така се чувствам по-добре. Затова не мисля да се отказвам на пълно.
Айде, цункам ви за лека нощ. Сънувайте, че сте слаби, красиви и много щастливи. Така целите се постигат по лесно Grinning
 

# 76
  • Мнения: 3 861
Ками, Ани, Мади, благодаря ви за окуражаването!

Мади, а на теб и за това, че ме наричаш "малка". Когато бях наистина малка се възмущавах и дразнех, когато ми кажат така  Grinning. Исках да порасна бързо  и ако  може ВЕДНАГА. Вече май стигнах до етапа, когато това за мене е комплимент. Вярно е, че нямам още 30, но застрашително наближават. Още 1 година и хоп, дошли...След само 2 седмици  имам рожден ден и въпреки че това е повод за незабравим купон истината е, че вече не съм хлапе, а толкова ми се иска да съм отново на 20 години...безгрижна и волна като птичка, еееех  какви времена бяха...

е, не бих заменила сегашният си живот за тогавашния, но понякога като изтрещя си спомням с една носталгия...

а тогава колко бях слабичка и стегната...
45 кг. мускул и жилка, а сега...отпуснат слон балон Sick

не е честно пък Crossing Arms

# 77
  • София
  • Мнения: 2 530
Тъй като познавам Доня Коприва и за мен тя е приятелка, искам да кажа, че за мен тя е перфектна. През последния месец може би е свалила около 5кг, и  изглежда много добре, даже слаба. Лили, супер си!!! Но разбирам желанието и да изглежа така както се чувства, макар че не мога да разбера какво повече иска от себе си?  Изглеждаш точно така,както трябва. Ако те търпя в тая тема е, не че мисля че имаш нужда от отслабване, а защото нашето хранене е здравословно. Извинявам се за отклонението от темата, но знам че ще разберете.

# 78
  • Мнения: 319
Набързо само да Ви се оплача. Нямам време за РХ и спрях да отслабвам, а бях придобила такова самочувствие... Но се надявам след някой друг ден пак да имам повече свободно време.
Приятна събота и неделя!

# 79
  • София
  • Мнения: 2 530
Краси Васи, винаги има време  Wink, ако имаш желание, така че не се оправдавай а продължавай с нас  Hug

# 80
  • Мнения: 3 861
Тъй като познавам Доня Коприва и за мен тя е приятелка, искам да кажа, че за мен тя е перфектна. През последния месец може би е свалила около 5кг, и  изглежда много добре, даже слаба. Лили, супер си!!! Но разбирам желанието и да изглежа така както се чувства, макар че не мога да разбера какво повече иска от себе си?  Изглеждаш точно така,както трябва. Ако те търпя в тая тема е, не че мисля че имаш нужда от отслабване, а защото нашето хранене е здравословно. Извинявам се за отклонението от темата, но знам че ще разберете.

Раденце, благодаря ти миличка, но следващия път тогава ще те взема с мен за рокля! Crossing Arms
Да видим тогава какви ще ги приказваш... Sick

# 81
  • Мнения: 2 959
Вили, добре дошла сред нас! Много се радвам че се засичаме и тук, ценен познат си! И преди време Ти казах че с Твоята воля РХ няма да Ти е трудно. Успех Ти желая!
Деничката, добре дошла- Защитничке на каузите и неправилно набедени режисьори! За авокадото аз го комбинирам само със зеленчуци.
...От много време обикалям темата, но все не събирам смелост да вляза да прочета,...
Копривената Лейди, много се радвам че се престраши да се появиш сред нас! Лилянко, я се стегни, бе Момиче, за какво отпускане говориш, точно Ти?! И точно Ти да говориш за примирение, несъвместими неща според мен! И аз мисля че изглеждаш добре, не случайно аватара Ти ми беше един от фаворитите за миналогодишните номинации, така че не се поддавай на депресии и всичко ще е наред! Успех с организацията на бъдещият празник!
Вичито, добре дошла сред нас, русенско Момиче! Успех и занапред с РХ!
Крисси, добре дошла и на Теб! Ти искаш да бъдеш неотразима булка, а?! Ще стане, ще видиш!
...Ще се радвам да имаме шанса да се видим...
Мине, желанията са взаимни! Желая Ти незабравим празник на фирмата в Огняново. Да блеснеш на партито и да изкарате хубави мигове с Гризанка. Какво прави именитата Ти племенница?
...само за този път пускам,да знаеш...
Защо, бе Русокоске! Справила си се повече от добре! Много се радвам че Калоян се е оправил, дано повече нямаш поводи за тревоги от здравословен характер и дано да е наследил твоята имунна система. А на сърдитата 1/2 не обръщай внимание- защитна мъжка реакция!
Алексче, поздравления за успехите на Аля, все такива поводи за радостни сълзи и гордост да Ти носи. А Тишко как приема известноста и творческите изяви на сестра си, има ли някаква ревност помежду им? Оправи ли се стомаха Ти?
Тихомире Вафелиньов, на питането за смесване на яйца и сирене, не не правя таз комбинация. Поздравления за успешното завършване на англ. курс и успех с езика на любовта.
Софи, как се справяш с малката кукличка/ честит Ти нов аватар/, с английският и с испанският? Всеки си иска време и внимание, а и за връщане на работа споменаваш, как ще го съвместиш всичко това ми е чудно?!
Юзерче, след като отсъствието от форума означава приятни емоции, тогава желая Ти ги от все сърце, макар че липсата Ти ще се усети, да знаеш, ако Те няма почивните дни.
Дими, благодаря Ти за положеният труд да събереш всичките линкове за РХ, в следващата тема ще бъдат вмъкнати със сигурност. А за питането ти за шоколада, ако избереш черен и то по 1-2 блокчета дневно ще съчетаеш полезното с приятното, преди време писах на Марлийн полож. кач- ва на шоколада.
РосиК, по- много специфичен начин приемаш лененото семе- с кола. Според мен по- добра и здравословна комбинация е с млякото, след като не харесваш със зеленчуци.
...защо ми е подут стомаха непрекъснато...Уж ходя редовно до кабинета...
Леиси, много се радвам че си доволна от РХ. Какво означава за Теб редовно ходене, нали поне веднъж дневно е?! А за подуването, не знам как си разпределила храната през деня, но ако изведнъж си добавила повече фибри докато се настрой орг- ма му трябва време, затова се препоръчва поетапно да се въвеждат. Успех с упражненията! Поздравления за кг в минус.
Дани Дженкова, кога Еди тръгва на ясла? Как е малчугана Ти?
Шарли, продължаваш ли с Тае бото? Избрахте ли вече спортният уред с 1/2?
Марлийн, стискам палци да се оправи маката кукличка! Ей, да пишеш как сте, чули?!
Ани33, как е Криса? Води ли я на дерматолог, доволна ли си? Кога чакаш 1/2? Гласува ли доверие на йогата или още обмисляш варианта?
Бифанко, знаех си че си необикновен човек, а сега се затвърждава мнението ми. Толкова разностранни интереси- планинар, танцьор, спортист, не случайно Мина, Тео, Копривка толкоз те споменават. Успех с постенето, а кантара ще отрази минусовите кг не се съмнявай.
Верче, голям кулинар е съпруга Ти!
Уондърфул, радвам се да Те видя сред нас! Как върви суровоядството, на какви плодове наблягаш?
Мишенце, радвам се че сте се оправили с Любимият, дано занапред няма проблеми. Свекъра меша ли се пак?
ДидиП, мина ли обрива вече? Продължаваш ли отново лекарствата?
РеГе, пожелавам Ти страхотен плажен уйкенд само с приятни емоции. И не обръщай гръб на 1/2, понякога мъжете са объркани и не знаят как да покажат емоциите и чуствата си, все пак нали се водят силният пол и се опитват да не бъдат открито емоционални!
Мартеа, виждам отново променяш подписа, дано вече си намерила пътя нагоре! Докъде стигна със цигарите?
Краси Васи, не се отчайвай, времето е пред Теб!
Пинкито, как я караш, Съседке? Доволна ли си от РХ? Сдобрихте ли се вече с WC?
Герганко, как сте с Мина Бърборина?
Светли, бързо оздравяване на детенце Ти желая!
Мади, успех Ти желая и дано скоро се сприятелите с кантара!
Лилиет, радвам се че си се появила. Как върви кърменето на бебка? Дафи къде ще кара ваканцията?

# 82
  • Мнения: 319
welcome на всички нови!

Алекс, ЧЕСТИТО!!! Много се радвам за вас!

Краси Васи, винаги има време  Wink, ако имаш желание, така че не се оправдавай а продължавай с нас  Hug
  newsm10   Обещавам, че ще се постарая да бъда по - стриктна.
Благодаря Ви момичета, че ме стимулирате! Май наистина трябва да се стегна, признавам си.
доня КОПРИВА щом веднъж си успяла да отслабнеш, ще успееш пак имаш вече знания и опит   Laughing . А за това, че остаряваме аз не се кахъря. Във всяка възраст си има някакво очарование.
Kalida винаги си ме очаровала, че на всеки обръщаш внимание и на всеки имаш какво да му кажеш.  Two Hearts
Относно темата за мъжете, мен все ме съветват: "Мъж не се съжалява!" Ама ха де като сърце не ми дава. Обичам да си глезя мъжете, но май ще трябва да се замисля...  newsm78

# 83
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро bowuu
Калида така приятно е да си в темата Heart Eyes,но сигурно ангажименти те държат по-настрани
Момичета, благодаря ви за отговорите, относно смесването на яйца и сирене.
И аз не ги смесвам, но понеже в друга тема си споделих една рецепта, където се смесват и че няма да я направя поради тази причина, то една форумка каза,че е възможно смесването им.Но на вас най-много вярвам и затова ви и питах Heart Eyes

Приятен ден на всички Sunglasses, сега отивам да си изиграя едно тае-бо, откакто ми свърши курса имам невероятно много свободно време и за тая седмица това ми е 4то тае-бо Grinning


П.П Софи, сънувахте тази вечер-бяхме в един самолет, ти беше седнала до прозореца и ми обясняваше,че мъжът ти работел далеч и често ти се налагало да пътуваш със самолет,за да сте заедно. В съня ми беше с тъмна коса-може би черна, но не гарвановочерно и със светли очи-та поговорихме си на съм Laughing Дано всичко е наред при теб Heart Eyes

# 84
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
[
РосиК, по- много специфичен начин приемаш лененото семе- с кола. Според мен по- добра и здравословна комбинация е с млякото, след като не харесваш със зеленчуци.

Аз само веднъж пробвах и като ми се "скарахте "  Wink ,  ям с ягоди лененото семе . Или с доматена салата на обяд .

# 85
  • Мнения: 6 461
Момичета ,благодаря ви за полезната информация ,която получавам от вас.
Тук в темата за РХ намирам доста интересни неща.

Калида ,благодаря и на теб....наистина си много точна.
Намираш за всяка от нас да кажеш по нещо. Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 2 530
Доня, с удоволствие ще дойда с теб за рокля. Когато кажеш  Hug
Калида радост е за мен да те видя във форума. Къде изчезна? Много ни липсваше, да знаеш  Heart Eyes
Продължавам да смесвам РХ с постите, пък ще видим резултатите. За сега кантара не мърда, но поне се стегнах малко и побрибрах паласките.
Благородно завиждам на изчезналите през уикенда и им пожелавам само положителни емоциий.
Чакам вече с нетърпение спирането на дъждовете и затоплянето, за да стартирам и аз.

# 87
  • Мнения: 573
''Минавам '' набързо да кажа едно ''здравейте'' и  ще бягам на плаж.Крайно време е вече да открия летния сезон.
Майка ми идва да гледа Еди,изпращам ги в морската градина да се разхождат и ние се изнизваме незабелязано, за да не осети звяра .
Калида,Еди смятам да го пускам на ясла септември месец.За сега се подготвяме психически Sad
Весел и слънчев уикенд на всички.  bouquet

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Е това е то, ядосана съм. Писах, писах, писах, страшно много, но едни малки пръстчета натиснаха едни бутончета и затриха всичко. Затова сега ще съм кратка, а по-късно ще пиша отново. От вчера нямам нарушения, то няма и как де , нали лунувам. За днес планирам отново лека храна, плодове, салатки, евентуално тараторче за вечеря.
Хайде хубав ден ви пожелава, ще намина по-късничко.  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 227
Шарли, вече си имаш асистент пред компа, а Simple Smile

Калида, радвам се да те видя отново при нас - липсваше ни

Относно лошите ми отношения с кантара - изобщо не им се впрягам, защото.... Ако помните февруари месец се включих доста скептично настроена, но вече заразена от вас. Пък и рх се оказа доста лесничък режим... имах малко затруднения с въвеждането му в семейството, но и това стана. Не, не му се сърдя на кантара, даже напротив - тогава бях почти 70кг, сега съм си почти 60 /е 62, ама за мен са си 60/. И проблема с гардероба го разреших - нов. Ако все пак отслабна още мъничко няма да се разсърдя и с удоволствие ще си подновя гардероба пак...
С две думи благодарна съм, че ви има/м/
Целувки на всички и приятен ден  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт