Пак за свекървата...

  • 12 097
  • 177
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 3 929
Ако може - близо до нас, та да разчитам на нея за децата. Но в никакъв случай вкъщи. Живялите под един покрив снахи и свекърви ще ме разберат.

# 152
  • Мнения: 66
оффф тия свекърви

# 153
  • Мнения: 3 316
ако мога 6те я пратя на друга планета  Joy hahaha Joy

# 154
  • Мнения: 39
Ако може - близо до нас, та да разчитам на нея за децата. Но в никакъв случай вкъщи. Живялите под един покрив снахи и свекърви ще ме разберат.

напълно съм съгласна с теб колкото по далече толкова повече ще се уважаваме((това е най - голямата ми мечта  newsm17)

# 155
  • Мнения: 109
Не ми трябва нито тя нито помоща и. Тя е всичко можеща и всичко знаеща . Но това разбира се е с добри намерения само че погледнато през нейните очи. argueВири нос където не трябва а това ме вбесява.  #2gunfire

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Портрет на майка и дъщеря
Станка Пенчева

Нарисувани са глава до глава:
русата - до чернокосата,
тъмните очи - до зелените.
Никак, ама никак не си приличат!
Устните на едната - пухкаво детски.
Нежно очакващи. Беззащитни.
Вляво - стиснати устни.
(Гордост? Горчилка? Инат?)
Твърди бръчици - във ъглите.
Подир много, много години
(или подир някоя друга само)
младата ще ги зърне
в своето огледало.
И ще въздъхне:
- Кога заприличах на мама!...

# 157
  • Мнения: 625
2 oпция сега. Когато остарее и не дай си боже не могат да се грижат сами за себе си ще им помогнем.След като те са се грижили,грижат и продължават да дават всичко за нас естествено е и ние да изпитваме същото Hug

# 158
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ако мога ще я изпратя на друга планета Joy това е за мен Peace
едно място и за моята ако може

# 159
  • Мнения: 4 451
Бих искала да е по-надалече... само... Laughing

# 160
  • Мнения: 1 058
Май трябва да се сформира планета "Свекърва" Joy Joy Joy и да е много много далеч.

# 161
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Мисля че планетата "Свекърви" доста ще се препълни ако има такава.
Като се сетя че и аз 1 ден ще стана свекърва е ще се надявам да не ме пращат и мен на тази планета.Трябва доста да се постарая.

# 162
  • Мнения: 560
Чочка,добави опциа "В друга галактика",че да гласувам!

# 163
  • Мнения: 1
АЗ избрах 4 позиция .тая тъпата от самото на4ало си играе игри4ки срещу мен дори и мъжа ми настроива срещу мен  толкова е отвратителна 4е едва я понасям. веднъж я 4ух как плюе срещу мен  а после като ме видя прави мили о4и4ки дори се опитва да настрои и 3г.ми дете срещу мен тая е отврат на никои не го пожелавам това 4УДОВИЩЕ

# 164
  • Мнения: 1 187
3-та опция yesyes

Общи условия

Активация на акаунт