Пак за свекървата...

  • 12 094
  • 177
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 921
Истината е, че предпочитам да сме еднакво далече и от свекърва ми, и от майка ми. Искам спокойно да си гледам живота с мъжа, а пък ако се наложи да ми помагат с децата - живеем в 21ви век, все пак - едва ли разстоянията от няколко км. са чак такъв проблем. А иначе, в момента със свекърва ми живеем в един двор, но тя идва у нас и ние у тях само с покана, като на гости. И така се уважаваме от години, щото не се бъркаме една на друга в домакинството.  Peace

# 46
  • софия
  • Мнения: 636
Не мразя свекърва си. В никакъв случай. Тя е добър човек само че е голям егоист. Аз обаче не обичам тези неща: лицемерието, да ме командват, да се оплакват и да ми правят забележки. Който не ги спазва за мен не съществува.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
По далеко ми е по-добре/макар че и планетата е добър вариант/.

# 48
  • Мнения: 574
"Няма на света архитект, който да измисли кухня побираща две жени!"  Не зная кой го е казал, но определено е вярно. Дали майка или свекърва - няма значение, щом има съжителство неминуемо се появява нещо, което дразни единия или другия. Дали ще е сутрешното струпване на опашка за душ или вечерното похъркване пред телевизора - не е важно. Затова мисля, че третата опция е най-добра. Като има нужда от помощ има начин да се осигури, но всеки да си знае дома. Така и отношенията имат шанс да си останат добри.
Абсолютно подкрепям това мнение Peace

# 49
  • Мнения: 315
гласувах с втора опция така ме устройва

# 50
  • Самоков
  • Мнения: 561
Това с космонавтиката най-много ми допада. Mr. Green Затова, гласувах с четвъртата опция. Peace

# 51
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Гласувах за друга планета,но и това ще и е близо. Close

# 52
  • Мнения: 2 908
Четвърта опция ми е екстра Grinning

# 53
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз предпочитам да живея отделно и от свекърва си, и от майка си. Всеки си има семейство, да си го гледа. Колкото сме по-далеч, по-добри ни стават отношенията.
Все пак не забравяйте, че около 50% от вас са бъдещи свекърви. На някои отсега им личи колко пари ще струват като такива.  Laughing

# 54
  • Самоков
  • Мнения: 561
Все пак не забравяйте, че около 50% от вас са бъдещи свекърви. На някои отсега им личи колко пари ще струват като такива.  Laughing
Не мисля, че е необходимо да ни определяш цена.

# 55
  • Мнения: 503
 с 2 ръце за опция 4 Grinning

# 56
  • Мнения: 8
ох...и аз искам да я пратя на друга планета smile3513ако знаете колко ми коства да я понасям... smile3515

# 57
  • Мнения: 2 673
по-далеко, макар че не е лоша

# 58
  • Мнения: 5 317
не 4е имам против жената,но по-далеко ми е по-добре.

# 59
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 708
Аз мойта не я мразя,просто ми е станала досадна.Хората на тази възраст,която е тя(55) започват просто леко да изтрещяват.

Ако на 55 изтрещяват, какво ще кажеш за 80?
Я на другата планета ... опция 4  Peace

Общи условия

Активация на акаунт