ОКТОМВРИЙСКИТЕ кореми вече са големи, а и всяко бебче мило тайната си е разкрило

  • 12 541
  • 274
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27
Гледам че пак сме будните тука и айде silverarrow я оправдавам, ма Меги ти момиче май не спиш много а?
Пък за снимките, добре че съм си с празна тиква, та не знам как да ги browse-на в отговора, иначе ще видите вие кой прасе, кой слон и кой охранен кон  261uu ... Ма иначе много сте ми хубави момичета (меги и silverarrow), кукли, пу да не ви урочасам  smile3501.
Илонита слънчице, да не отваряме дума за мъже и за това колко са "отговорни", че аз ако си отворя устата  Close . Засега финансови главоболия нямаме, щото професията му е стабилна, дай боже и аз като завърша, ще сме още по добре, но ако говорим за "отговорни мъже" аз мога много да кажа.... Confused Извода, който аз съм си направила за себе си, е че на мъжа не му е необходима нито възраст, нито образование, нито соц. положение, за да се държи като тинейджър и да отказва да използва мозъка си!  Naughty Абе няма оправия  dontknow
Ай викам да се ориентираме към леглата   sleepuu , че кое време е   clock  ? 

# 76
  • Мнения: 4 717
Здравейте и от мен дебеланки,

да ви изям, големи сте ми дебеланки, ама то само къщата на бебето newsm62, елате да видите при мен - все едно нося едно отпред и едно отзад(няма да казвам къде точно, вие ще се сетите къде е)
Струва ми се, че след раждането ще се преместим в Хубави мами и там ще си комуникираме на wellness-език smile3514
Аз си имах коремче и преди да забременея, и сега с тия 2 ката шкембе знаете ли как ми е неудобно по улиците като ме загледат, даже понякога не ми отстъпват място в трамвая щото още си мислят, че съм Цоцолана и си викат"тая не  е за жалене"...

Момичета, предлагам ви на срещата, да си огледате коремчетата, да прецените има ли нещо вярно в бабините деветини, че носещите момичета имали объл корем, пък момчешките мами остър Joy Да ви кажа ако правите статистика, че моя вече расте повече настрани отколкото напред, вече съм го сляла с паласките си hahaha

А по въпроса за медицинското обслужване в Чехия - самата истина ви казвам, те затова и отчитат бум в раждаемостта, като ходя на консултации и мами на моята възраст са бременни с 3то детенце smile3521

Днес си харесах една количка, подобие на Куини, но подобрен вариант. Ето ви линкче да я видите:
http://www.firstwheels.nl/en/city_elite/

ама мъжа ми каза, не - Чикото ще вземем, като се запъне е голям инат married

Хубава вечер ви пожелавам и утре да си починете!!!

# 77
  • София
  • Мнения: 1 524
nadezhda ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ И ДА ТЕ СЛУША КАКАТА И СЛАДКОТО БЕБОЧЕ



polly1234 Нали съм самичка, та как да спя, то аз като ми се приспи следобяд и взимам че си лягам и вечер будувам - щура работа.
Аз гледам да не нападам мъжете като цяло, че като започна няма кой да ме спре  Mr. Green

 Me_and_baby ето ти поредното безумие - кой повече ще бута количката - ти или той??? та кой трябва да си я избере?? - абе мъже, да вземеш твоя да го накараш да избира и пелените и памперсите и шишетата, ама като хване някоя марка шише, ще му изреждаш предимства и недостатъци (прочетени във форума) и ще го откажеш от идеята да се налага за неща който не разбира. Казвам ви аз да не подхващам темата за големите ни деца в къщи  Joy  Joy  Joy
Аз съм с ОБЪЛ корем, отговарям на бабешките критерий  Mr. Green , ама моята майка ми каза, че когато аз съм била в корема и - той е бил остър - сбъркана девойка съм аз - знаех си.  hahaha
Количката е страхтна   bouquet - колко струва тази красота  newsm78 - при мен моя мъж се отказа - след малка намеса от моя страна  Mr. Green - да диктува какво ще се купи, но ми сложи таван на цената на количката 800лв. Е пак е някаква победа от моя страна, че поне мога сама да си я избера. То какво ли не изчетох за колички в този форум, че направо спец съм вече.

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 00:23 от meggyv

# 78
  • Мнения: 1 593
Пристигна ми количката  newsm68 newsm44 и качих малко снимчици. Не мога да докарам цветовете на фотото, но са по-хубави отколкото очаквах. Количката е много лека, просто не е за вярване и се сгъва елементарно!!! Дръжката се мести напред и назад, самата седалка също се обръща (така че малките колелета да са предни или задни). Коша е ОГРОМЕН, даже твърде голям. Има три степени на лягане във всяка посока, абе въобщеее фантазия. Доста съм доволна от избора си  yes

Сега чакам да ми дойдат зимните гуми, и адаптерите за столчето за кола и ще кача снимки с тях. Тогава ще кача и на зимния кош, че не съм го сглобила още.

Ето малко снимки и тука

(само да помоля за съвет, оранжевото или синьото чувалче да си оставя?)

     

   

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 05:56 от silverarrow

# 79
  • Мнения: 1 593
Ме_and_Baby много ме кефи тази количка (познай защо ... много прилича на моята  Mr. Green ) - ако бях на тебе, бих си я купила, изглежда че има същата функционалност като на Бугабуто.  newsm10

Коя Надежда има рожден ден  newsm78 - Нашето Наде ли? АМа на първа страничка пише, че Надето е водолей  smile3506. Искам да поздравя, ама за да е искрено, трябва да знам кой е рожденника  smile3521

Ох, отивам да си полегна, стига съм я разхождала тази количка.

... АМи сега като си я купих... не останаха работи за вманиячаване...  newsm03



# 80
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
silverarrow Страхотна е просто. Останаха ми очите в нея и като цветове.Аз ако съм ще си оставя оранжевото чувалче. Обичам много слънчевите цветове Hug Hug HugПожелавам ти на есен в нея да носиш най-прекрасното,здраво и послушно дете Heart Eyes
Аз ... личи си,че не съм спала цяла нощ.Заспала съм към 3 часа и в 7,15 се събудих пак от мисли.... Ама какво да се прави живот.......свеки са в Кранево,да нес може да отидем,хем да се разсеем хем малко на плаж.... ама ми спят мъжете още та незнам  bouquet  bouquet  bouquet

# 81
  • Мнения: 276
Добро утро сладурки!
silverarrow  smile3501 честито!
Страхотен избор! И да ти кажа честно комбинирания вариант на цветове ми харесва много на мен!Искам и аз да те видя на някакви снимки дето другите са видяли пък аз не мога Weary      Не съм аз рожденничка  no
Но честитя рожденният ден на истинскатаnadezhda  и и пожелавам да е много щастлива! newsm59
илонита недей бе душице се тормози толкова!
Събитията са факт и нищо не зависи от теб и не можеш да го промениш! Знаеш че ще отмине всичко е вярно е че е постъпил много безотговорно но ако ме питаш мен той също го знае много добре!
Me_and_baby жестока е количката! Не прекланяй глава и си вземи тази а не чикото........е ако не сте я взели вече!

# 82
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Надя 73,да така е,просто ми трябва време. Такъв човек съм,винаги съм била по-предприемчивата личност. Винаги всичко е било на моята глава повече... затова. Казах си нали е жив и здрав,нали няма никакви други последици.... ще се оправим Heart EyesЛошото е,че имах разни планове за ремонт на спалнята ама.. уви,няма май да е сега. Sad
Хайде днес времето ще е хубаво,почивен ден е,добре да си починете и повеселите. Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте момичета-кокичета!  Hug

 Честит рожден ден на nadezhda, да е жива и здрава и лека бременност и раждане!   bouquet

Аз другата събота имам изпит по счетоводтсво.....и само седя в къщи с един куп лекции, бумаги, сметки и за това не пиша... smile3511 А тоя изпит е толкова гаден - 4 часа писмен, ако го минеш и устен, на който и за една дума могат да те скъсат...но те го наричат "даваме ти шанс да научиш повече".  hahaha

И така....днес и мъжът ми замина да помага на свекърва ми и ще съм и самичка, но поне ще уча на спокойствие.

Мислех да се възпозлвам и от списъка с болници и да отида на 14 до Вита, но се отказах, просто трябва да уча.  Sad

За срещата - трудно ми, но ще направя всичко възможно да дойда поне за мъничко. Не ми се изпуска и втора среща.  Peace

Сетих се да спомена още нещо за хемоглобина. Момичета не знам на вас дали са ви пускали и желязо. Аз май бях писала, че по ЗК ми пуснаха изследвания миналия път и хемоглобинът ми беше 106, а желязото на горната граница. Преди да забременея имах хемоглобин 146.  Crazy Въпросът е, че ако не ми бяха пуснали желязо щяха да ме тъпчат излишно, а това не е много хубаво, да не говорим, че има и странични ефекти като запек. За сега това, което научих от интернет е, че може да имам таласемия минор, също и липса на вит. Б, просто някаква странна анемия е това.  newsm78  Това исках да ви посъветвам - по-добре си пуснете и желязо, за да сте наистина сигурни, че имате нужда от него.  Peace Аз във вторник съм на ЖК при мойта си лекарка и там също ще правим изследвания и ще и кажа и желязо да ми пусне, за да видим какво е положението. Пък, ако трябва и на хематолог ще ходя, въпреки че не се притеснявам изобщо.

Да похваля и хубавите мами - стреличке и Меги просто сте много, много сладки!  Hug Спокойно и аз мисля, че бързо ще си върнете идеалната фигура от преди да забременеете с тичането около бебоците.  Grinning

Хайде, отивам да  smile3529 - до скоро!  Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 1 228
Момичета, минавам набързо само и тръгвам да си търся бански и дрехи някакви - току що установих, че старите панталони и дънки, които носех разкопчани до началото на май, вече не мога да ги вдигна догоре, демек не минават задника  Sad

Ндежда, честит рожден ден!

Аз другата събота имам изпит по счетоводтсво.....и само седя в къщи с един куп лекции, бумаги, сметки и за това не пиша... smile3511 А тоя изпит е толкова гаден - 4 часа писмен, ако го минеш и устен, на който и за една дума могат да те скъсат...но те го наричат "даваме ти шанс да научиш повече".  hahaha
Хи хи, Ивон, бабата (Караиванова) още ли не се е пенсионирала?  #Crazy #Crazy #Crazy Тя преди 7 - 8 години беше над 70 ... Или Елеонорчето вече я цитира?  Heart Eyes Смях.... Ама спокойно, на мен бабата ми е давала втори шанс, щото не искала 4 да пише, нямало смисъл  Heart Eyes не е страшно  Mr. Green Пък и ти септември още ще си бременна. Рзбира се, пожелавам ти да го вземеш  Hug Не се тормози с изпитите  Peace

# 85
  • Мнения: 1 305
Добро утро момичета  Hug
Гледам тази нощ не сте спали много много
Честит рожден ден на nadezhda много здраве и най хубавото и здраво бебче на есен  Hug
илонита мила съжалявам за твоята ситуация обаче, настина понякога мъжете са едни големи деца.
silverarrow  Честито за нова придобивка за бебчо, и на мен ни харесва и с двата десена и оранжево и синьо
Айде момичета пазете се повече усмивки и лек и хубав слънчев ден  Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 1 555
rally - Още си е бабата - жизнена и енергична. За 4 часа лекции ние се уморяваме, но тя спирка няма.  Mr. Green

Не знаех, че и ти си възпитаничка на нашия факултет.  Hug

# 87
  • Мнения: 1 919
silverarrow    Hug   честито за придобивката със здраве да си я ползвате...на мен много ми харесват цветовете аз си харесах количка оранжевка....ма на X-LANDER X3 с едни такива огромнии гуми  Thinking трябва да отида да видя как е на живо

# 88
  • Мнения: 22 528
silverarrow честита ти придобивка, страхотна е количката.))) Аз моята не знам кога ще я чакам да пристигне, защото още не са ми я поръчали в Англия, че докато се организират там. Че хората ходят на работа по цял ден и т.н. ама да не ви занимавам с глупости.)))

Гледам пак за килца си говорите. Ами аз какво да кажа, пазене-пазене, салатки и разни такива неща и съм +5кг. Успокоявам се, че имам още една седмица от петия месец и после влизам в 6ти. Та остават още 4месеца и се надявам да не кача много драстично тогава.
Иначе за бюста, ами какво да кажа, дълго време бях размер 85B, след това година преди да забременея незнайно как минах на 85С и сега накрая преди 2месеца вече достигнах рекордните 85D. Голяма мъка, защото друго освен Триумф не ми става - аз си ги обожавам де и си купувах по 2-3сутиена в годината. Ама на тези техните цени. Та затова сега се насочих към френският сайт Ларедут - има страхотни намаления в момента и размери колкото искаш. Та си поръчах един за проба, да видя дали си отговаря на размера и ако става ще си поръчам още.

За мъжете не се ядосвайте, поне са съпричастни и имат някакво мнение. )))
Аз какво да кажа като всичко сама ходя да си гледам, да си избирам да си купувам. И това не е много хубаво.

Иначе някакви особени оплаквания засега нямам. Киселини също. Явно съм му направила достатъчно място на бебето с надебеляването ми преди 1г. та сега си му е широко и удобно и нищо още не ми се е разместило. ) Е, едва ли ще продължи дълго. ))

Вчера си пуснах едни изследвания, вярно че попропуснах някой неща, ама другата седмица ще ги пусна и тях. Та всичко ми е в норма, даже са ми по-добри стойностите на някой неща от преди да забременея. )) И съм много щастлива.

Хайде стига съм писала засега, че то ферман стана направо. ))

# 89
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте,момичета.
Илонита, не се тормози толкова Hug.
Момичета, много ми харесват количките,които сте показали.Наистина си приличат.Аз съм толкова объркана от този избор на колички,че не знам как ще си избера изобщо.Трябва дави кажа, че съм влювена в една количка на Бебе Конфорт,амааа......Целия комплект,с всичките ме салтънати излиза около 1600 лв.Така че няма да е тази. Cry
Стреличке, аз бих оставила оранжевия цвят.

Общи условия

Активация на акаунт