Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 298
А червения пипер?

# 226
  • Мнения: 9 912
червеният пипер означава запържване все пак. Дразни стомаха.

# 227
  • София
  • Мнения: 44 352
е не е задължително да се запържва....и все пак аз го избягвам...но ми прави впечатление, че в някои готови бурканчета  (май семплер бяха) има бял пипер....

# 228
  • Мнения: 1 288
червеният пипер дразнел стомаха, дори и да не е запържен. защо- не знам. така съм чела. също така чубрицата много дразнела стомаха.
тити, а ти как се казваш всъщност  Mr. Green

# 229
  • София
  • Мнения: 298
Аааааа, не пържа.  Naughty Само си оцветявам манджите. Изсушена, смляна сладка чушка все пак. Излежда ми горе-долу безопасно. Е, сигурно не е "музика за стомаха", но едва ли е много вредно.

# 230
  • Мнения: 1 465
Аз слагам зелени подправки и за сега не виждам да има проблем. червен пипер не съм се сетила да сложа, иначе червена печена и обелена чушка - да.  Grinning

# 231
  • Мнения: 152
Сега ще скандализирам всички - Кити от един месец яде червен пипер с хляб. Насолена филия само с червен пипер и отделно в чинийка сипан. Топи и яде. Аз съм била злояда и само такова съм ядяла до 5-6 годишна. Сега, когато ви откаже 2-3 манджи предлагам това и винаги го яде с апетит. Party Не мисля, че е вреден. Но давам домашен червен пипер.

# 232
  • Мнения: 9 912
е тя Кити мааше пържоли на 7 месеца  Joy

# 233
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
сердика "компютърна графика" 2 години задочно ще са  Peace
поправки след 1.60 г. слагам от почти всички подправки но в намалени и разумни количества избягвам черния пипер и много рядко слагам индийско орехче ... червен пипер давам но не запържвам ... въпреки че не ми се нрави много Ема обожава пържени картофки  Mr. Green

# 234
  • Мнения: 2 292
слагам всичко , както си му е реда. И червен и черен пипер (и хайвер). Днес сме на печен сол и салата с риба киело мляко и чесън. чесън обича дребното и фенхел ръфка (него го използвам вместо копър (по дълго мога да го държа)  Wink вчера маахме мусака , онзи ден спагети  newsm78
значи няма новини от хубави тити  Laughing аз пък все си мисля,  че тихите води ...
ахъм , Поля и Поло ли е във всеобщата инатлива криза.  Wink
аз п-к се ступах здраво в клюто и спирам вече, стига ми за днес форум, пека си рибка и си имам бутилка бяло винце  Laughing

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 19:06 от vivita

# 235
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Симка, аз слагам червен пипер в яденето за Ваньо, всщност той яде от нашето ядене, в което няма пикантни подправки. Абе вече май само ягоди, гъби, черен пипер и пържено не яде.
Деситкааааааааа, уреди се ти с още две празнувания по 8-ми декември Wink

и А сега да ви разкажа една днешна случка. Ваньо и Калина на Елспет са в една група в яслата и днес се засякохме по време на прибиране. Побъбрихме си, Ваньо обясни нещо на Калинка, казах му да я цункя по бузката, той пък се засили и и плясна една целувка право в устата  Heart Eyes, госпожицата се засрами и се втурна към Елспет   bouquet много чаровно беше. Замислих се, че ако успеем да си организираме една среща на децата може вече да им е интересно вече

# 236
  • Мнения: 3 089
и аз не се втелясвам на тема хранена. разбира се че има ограничения, но не са ужасяващи. в яслата хабер си нямам с какво ги хранят и хранят ли ги изобщо Mr. Green.

# 237
  • Мнения: 1 465
Хахаха Диди,

прясна случка от днес на детската площадка: Една малка сладурана, на две опашки проявява интерес към Поло. И незнайно как тръгват и двамата един срещу друг с протегнати ръце, хилейки се, при което последва прегръдка и после "целувка". Мацката беше с гръб към мен, та не видях как го е целунала, но Поло беше с широко отворена уста и здраво я млясна #Crazy. Сцената се повтори, но вече бяха върху бордюра и паднаха прегърнати, та Поло върху нея, и тя горката от уплах доста плака. Rolling Eyes Иначе не се удари. Така сме се смяли с майката.  Joy Но това го виждам за първи път. Обаче на мацката не и е било за първи път, а явно навик. Laughing

# 238
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Има ли някакви новини от Мечето? Надявам се всичко е минало и скоро да се почувстваш по-добре и да се завърне усмивката на лицето ти Heart Eyes

За храната-и аз отдавна не я мисля много. От детска кухня я храня предимно, пък там с подправки си готвят. И пържени картофки си хапва. Като се замисля май само каквото не харесва, такова не яде.

И нашата история от днес. Водя я аз в едно кафе, където има пясъчник и люлки. От миналото лято не бяхме ходили там, съответно все едно й е за първи път. Връчвам аз кофичката и лопатките и сядам да си пия кафето, наблюдавам обаче на педал. Мартина гордо пристъпя към пясъчника, обаче едно детенце, поне половин година по-малко от нея успя да й дръпне в движение едната лопатка. При което последва гневен поглед придружен с "Марш!"/това е новата й дума за "Махай се"/. И тъй като тя беше най-голяма, дечицата бързо се отдръпнаха и нашата разбойничка си игра самичка в пясъчника, необезпокоявана. Mr. Green

# 239
  • Мнения: 11 830
Прочетох ви набързо и отивам да дооправя багажа, че следобед пътуваме за Казанлък, а във вторник към морето и ще сме там 2 седмици. Много се кефя, че времето ще е хубаво, дано си изкараме добре! Цяла седмица приготовления и покупки и все ми се струва, че още нещо има, но затова е дългия списък. Simple Smile

Юлиана също изпада в моменти на нежност и иска да гушка децата, разперва ръце и казва "гуш", но само тези, които са й приятелчета.
микки, Мартина се очертава като оправно дете и ще ти помага! Wink
Подправките - червен пипер най-добре само домашен, защото в другия слагат оцветители и нишесте. Иначе обилно зелени подправки от сухите по пестеливо.

Мече, надявам се, че си по-добре. Гушкай много Нана!


Общи условия

Активация на акаунт