Слънце пече, много е добре, а през ДЕКЕМВРИ бебе ще реве!

  • 12 054
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро на раннобудните майчета!Иве,страхотна си с новата темичка,но и ние много скорострелно пишем!за фолиевата киселина наистина се съдържа във витамините,аз пия топлевюр!предната бременност пих витамини и от тях се усетих ,че понапълнях,но тези са добре!Като гледам сутринта какво е май доста ще е горещо

# 16
  • Мнения: 534
добро утро!
 Hug Hug Hug Hug Hug - за поздравите за темичката, щом ви харесва кво по-хубаво от това... Heart Eyes
аз работя в системата на НОИ, по-точно с обезщетения за безработица...и понеже сме в един отдел с колегите от болничните, а и съм ги разпитала подробно+шефката де, та за това си позволявам да давам акъл за тия болнични... Simple Smile
лек и хубав ден от мен!  bouquet

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 17:06 от ivalinai

# 17
  • Мнения: 684
Еее добро утро на всички:-)
Иве темата отново е страхотна- поздравления!
Що се отнася до професиите- аз съм завършила музикално училище а после музикална педагогика, но сега работя в една рекламна агенция- предпечат.С две думи правя брошури, колажи, карета за медиите и кви ли не още неща.Нон стоп кипи усилена работа...ужас е, но няма начин.
Оф и аз  трябва да се замисля за крем за мазане.Предната бременност се мазах с бебешко олио на Флорена....супер добре ми действаше..ако все още го има ше си купувам пак такова....
Нямам нито една стрия от бременността, иначе си имам други но те са от преди това:-)
Хубав ден на всички пожелавам  Hug

# 18
  • Мнения: 70
Добро утро Simple Smile,
Момичета от днес се слагам на хранителен режим, то  бива бива, ама това мойто на нищо не прилич newsm78, ако продължавам така, ще стана хипопотам до края.
maxi_d&d , valkata и аз съм от вашия отбор Wink, макар да не ми се нрави особено, но за сега нямам избор.
Хубави почивни дни ви желая Hug

# 19
  • Мнения: 127
Добро утро,момичета!Ами не е честно-сутрин като стана,нямам никакъв корем,почти не изглеждам бременна,а до следобед-5 месец!Ама като гледам и чета тук,има и други мами като мен.Лионка,ние с теб сме колежки ,значи,ти къде си завършила Муз.педагогика?Аз завърших в АМТИ Пловдив,да не сме били заедно там?Хубав и весел ден на всички!

# 20
  • Мнения: 469
Здравейте ранобуднички и от мен!!!   dance dance

Аз току-що си хапнах любимата закуска (пържени филийки с много, ама много мед) и вече спокойна мога да се включа в разговора Wink
Аз съм завършила английска филология и сега преподавам и превеждам с английски в една служба към МО. Но тъй като работата ми се пада извън София постоянното пътуване ми идва в повече и се надявам да си остана вкъщи цялата бременост. Сега съм се хванала да уча немски - нали имам толкова свободно време, но ме е налегнал такъв мързел (аз му викам "умората на първите три месеца" Wink ), че нямам особен напредък, дано се стегна...

Аз смятам да пия фолиевата киселина само първите три месеца, но ще видим какво ще каже доктора като се видим на 20ти.

# 21
  • Мнения: 280
Добро утро и от мен, страхотна жега ще е днес и мисля да се спасявам на вилата.
За лекарствата ,док ми ги спря миналата седмица и като го питах за прием на витамини ми каза да ги набавям от разнообразни плодове и зеленчуци.
Валка наистина добре си го отглеждам коремчето   hahaha сутрин изглежда прилично бременно ,а вечер излиза от орбита  Joy Не ям вредни неща, ям предимно месо,зеленчуци, много сирене и кашкавал заради калция, много плодове, пълнозърнест хляб ... ей такива.
Айде лек и приятен уикенд ,а аз стягам багажа и потеглям към вила ВИЛЕКУЛА  Laughing

# 22
  • Мнения: 11
Привет и от мен на всички мами  Simple Smile. Ивето пак се е постарала за доброто оформление на тамата  smile3501 smile3501 Тъкмо изпратих съпруга  и детето да карат колело и аз мисля да си поизчистя къщата , че не е пипано от 3 седмици   Embarassed Embarassed
Весел уикенд  Wink

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Здравейте и от мен!
Иве, темата е страхотна! Много, ама много ми харесва!  Hug
Да ви се оплача, днес ми е толкова зле, че имам чувството, че ще пукна. Надявам се с бебчо всичко да е наред и да си расте и като отида пи Доки края на месеца вече да е голяяяямооооо  Praynig
Приятни почивни дни!

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ехооооо и аз съм тук, все по-рано се включвам, миналия път беше на 3-та страница Wink
Иве, както винаги  smile3501 smile3501 smile3501
По въпроса за работата мога спокойно да се присъединя към maxi_d&d , valkata и anna_nik Laughing

# 25
  • Мнения: 444
 Hug   bouquet поздрави за темичката !!! Да се отчета  и аз !!!!! За работата от 5 години и аз практикувам същия занаят като maxi_d&d , valkata , anna_nik и ViFresh   Money  Money  Money ........ и на мен ми се отдава професията  Laughing , но незнам дали ще издържа още 5 години лежачката  ooooh! ...... и да ви се оплача бях дотук с дънките , извадих си летните модели и мъъъъка нищо не става , дори и моделите потури  Cry  Cry  Cry  и  аз мисля да си спретна някакъв режим на хранене , че не се виждам след 2-3 месеца , а Юли съм на море и хич не ми се искаше да стоя на плажа с рокля или къси панталонки  Twisted Evil  Twisted Evil , от днес ще карам на салатки и чисто месце .... ще се разделя със сладкото , филииките и пицата  #Cussing out

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Добър ден ,дами!От сряда вечер не съм на линия и днес като се включих от сутринта Ви чета.Направо нямате равни!!!Гледам-НОВА ТЕМА,а аз и старата не съм изчела!?Поздравления за Ивалинаи.Справя се стлично newsm10 smile3501
Сега да ви кажа какво стана  на 07,06. Отидох при Димитрова и като започна прегреда и разбра ,че съм в 11 г.с. каза,че почти нищо няма да се види.Като са ми записали час са ме избързали и е трябвало да доида поне след 1 седмица.ПРегледа човечето все пак,но без никакви изчисления.Отговаряше си на 11с.+3 дни и "грубо казано "всичко е наред. GrinningЗаписа ми час за след 2 седмици-точно на рождения ден на сина ми /но аз няма да го отменя,защото смятам,че е на хубаво/.Не ми таксува прегледа,но ме помоли да дам 5ml.кръв за някакви техни изчисления-каза,че сравняват този ултразвук и кр.проби за вродените аномалии.Не разбрах точно,но и не ме притеснява,просто бях щастлива,че бебчо си има всичко !
Беше много мила!
P.S.Забравих да ви кажа,че живот и здраве от 02,07 сме на море със Захари.Съжалявам,че тати няма да идва,но той ще работи защото ние много харчим. Simple Smile

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Относно професиите:
Много ме е срам да ви кажа какво работя Embarassedи Ви моля да ме извините,но ще го запазя в тайна smile3505  newsm17
Приятен ден на всички!

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
.....тати няма да идва,но той ще работи защото ние много харчим. Simple Smile

Ми то това им и работата на татковците Laughing

# 29
  • Мнения: 127
Здравейте на всички,имам няколко въпросчета,в края на третия месец на бременността съм,от няколко дена като че ли имам някакви болчици в коремчето и аз незнам как да ги определя,не са силни,не са постоянни- ту са като пред менструални,ту като леко убождане,ходих при докторчето,той както винаги каза,че всичко е добре,да не се притеснявам,но без никакви други обеснения,направо съм като пощуряла с този човек,изписа ми но-шпа,първо беше на инджекции,но после ги сменихме на хапчета защото няма кой да ми ги бие три пъти на ден,каза ми да пия и Магнерич.
И още нещо да попитам,коремчето ми,не че се забелязва много  Simple Smile почти всеки ден променя формата си,ту изглеждам като глътнала малка топка,ту все едно съм прекалила с пастичките и тортите,понякога кожата ми е опъната,понякога е отпусната.Нормално ли е това?

Общи условия

Активация на акаунт