Слънце пече, много е добре, а през ДЕКЕМВРИ бебе ще реве!

  • 12 080
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
valkata78 Каква критика ни удари!  Не е една нова мама,а са две.Ако четеш всички постинги нагоре ще видиш,че ги поздравяваме NaughtyКогато се включих и аз ти също не ме поздрави,но аз не се разплаках smile3525

# 226
  • Sofia
  • Мнения: 409
клер! благодаря ти!  Embarassed но понеже много се обърквам като чета как всички си правите изследвания или допълнителлни консултации,а на мен доктора нищо не ми казва!

# 227
  • София
  • Мнения: 2 849
клер, много ти отива червено.. ама тез гевреци дето си ги купуваш сутрин  newsm78
внимавай, че предизвикват киселини!  bouquet

Ау! Как ме позна? Защо не се обади? Mr. Green

# 228
здравейте момичета. аз пиша от дъжд на вятър за което съжалявам.
lionkata относно скарлатината - баща ми се разболя преди 2 седмици и аз изпаднах в шок. отидох в цибалаб да ми вземат кръв за щото не бях сигурна дали съм я карала. само там май правят това изследване. резултати ги публикуват в нета. влез в www. cibalab.com.
 по тел. могат да ти дадат обяснение относно резултатите.
по принцип не се притеснявай.  в нета пише ужасни неща но процентът това да се случи е под 2. Успех

# 229
  • Мнения: 2 641
анима вече се обърках с тези лаборатории.... Crazy
клер мисля да раждам при този дет родих първия път а аз ще съм секцио пак, но проблема е че е в чужбина и все трябва да ходя при други. аз пътувам, лекарите сега в отпуска и така - ту при един ту при друг.

# 230
  • Мнения: 3 079
клер, много си фотогенична и те познах веднага, ама не ми беше удобно.. иначе изглеждаш много секси и изобщо не се оплаквай, че си се заоблила.. и аз си купувах от тази баба гевреци, защото работя близо, ама вече не взимам заради пустите киселини.. и ти ли работиш някъде наоколо??

# 231
  • Мнения: 534
клер и аз мисля да ида при мазнейкова ама по натам към 6-7 месец. засега ще ходя в 20 или 21 седмица при Димитрова, а в 5 месец мисля да се замъкна при лекаря дет ще раждам да ме види и да си пусна изследванията за БХС. При Савова също мога да ходя когато искам та така.
Да ви питам понеже май всички си пуснахте изследванияата - какви са ви стойностити не утайката там където пише СУЕ/РУЕ? при мен са 10.

...аз защо нямам СУЕ/РУЕ newsm78
това да не би да касае "скорост на утаяване на еритроцитите" - щото аз такова имам Crazy - при мен пише 14мм...

# 232
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен днес бях на преглед. Бебчо е добре според доки е младеж пък да видим какво ще излезе накрая уж и аз видях нещо ама знам ли Grinning newsm78

# 233
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Приветче и от мен!  Grinning
   Докато ви изчета бая зор видях.
   Валенце, предполагам ти е изнервено заради пропадналия преглед. Не се сърди - аз нито си спомням кой ме е приветствал, нито пък и ме вълнува. За мен е важно, че има местенце на което спокойно мога да кажа какво ми е на душата, как е минал поредния преглед , какво съм яла или..каквото и да било. Никой на никой не става досаден тук, а това е чудесно. Всяка една се радва като вижда, че има нови и нови полълнения, които аз сега ще използвам случая да приветствам с ДОБРЕ ДОШЛИ!   bouquet
   Спрягате срещичка за 24.06, но аз някъде към 14-15.00 часа съм канена на гости при моя близка приятелка, която роди преди месец. Всъщност събира цялата тайфа и не искам да отсъствам от там. Ако срещата с вас е по-късно или по-рано ще се присъединя с огромно удоволствие.

# 234
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Искам да ви помоля нещо - кажете в лентичката ми за бременност коя седмица показва...при мен седи 12 г.с. и 6 дни и туй то, а трябва да съм 13 г.с. и не знам си колко дни...
   АNAISE пък я виждам 8 г.с., а знам че не е така.

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Anaise,мила ти на 12.07на колко навършени седмици ще си!
Аз чакам една моя позната гинеколожка да ми запази час при Димитрова от 23юни нататък.защото тогава ще съм навършила 16 пълни седмици,но не ми се е обадила все още,аз понеже съм от Бургас!Мога да взема твоя час,но ще я изчакам нея първо.Мисля,че до 10дни трябва да ми се обади!Имай ме в предвид при тези обстоятелства.моля те!Ходих при Димитрова и първата бременност на триизмерен.останах доволна тя самата каза.че се ходи между16-20седмица

# 236
  • Мнения: 684
Благодаря ви моми4ета за инфото за тази скарлатина .....утре и доки ще питам.
Тези мойте шефове не мога да ги видя днес...пууу цял ден се притеснявам какво ще им кажа и как ще им го кажа...не че ми е запържи път...ама...

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Gollden Rose подкрепям те за това което си написала

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
незнам как да си изведа линииката тук

# 239
  • Мнения: 280
Golden ,виждам те в 13,5 г.с.

Добре дошли на новите мамчета.  Hug
Маленуш каде се изгуби ,кога е събитието, че май нещо съм изтървала датата а не ми се връща назад да изчитам пак всичко. Мислех ,че с теб ще си обсъждаме тържествата ,пък ти се изгуби.

Общи условия

Активация на акаунт