Обичате ли да карате колело?

  • 4 362
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 109
обичам
Последните 2-3 години почти не карам,но се опитвам да върна традицията Simple Smile Карам в планината /града ми е в планината/

# 31
  • Мнения: 1 425
Обичам да карам колело и редовно ходя на работа с него.

# 32
  • Мнения: 215
МНого обичам, но не и в града. Мъжа ми и той е луд по колелото си. Докато живеехме в Царево много карахме - там имаше много възможности за колоездене сред природата. От както живеем в Бс обаче и 2-те колела стоят в гаража и прашасват за огромно наше съжаление  Sad

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 702
МНого обичам, но не и в града. Мъжа ми и той е луд по колелото си. Докато живеехме в Царево много карахме - там имаше много възможности за колоездене сред природата. От както живеем в Бс обаче и 2-те колела стоят в гаража и прашасват за огромно наше съжаление  Sad

Точно в Бургас пък няма място, до което да не можеш да стигнеш с колело. (Изключвам М.Рудник.)

# 34
  • Мнения: 1 299
Аз пък като казах, че в други градове мисията ми се видя по възможна, имах предвид, че по мое наблюдение, в другите градове не са толкова лоши улиците и тротоарите, както в Сф. И съгласете се - София е пренаселена и затова е лудница. Но аз дори и в София виждам шанс  Peace

# 35
  • Мнения: 1 299
Ето как в някои градове по света протестират срещу колите и замърсяването от тях, а също и че пречат на колоездачите!
Лондон


Сан Франциско


Сиатъл

# 36
  • Мнения: 3 674
Обичам да карам а  и скоро ми подариха от работата... Heart Eyes Карам си го с голям мерак.. Peace

Ланфеар... тези колоездачи ме хвърлиха в размисъл... Thinking...  Joy 
.Аз гледам,мъжът ми наднича зад рамото ми и се смее на глас... Joy с пълно гърло... Joy Много се развесели от снимките.Той кара колело всеки ден,ходи на работа и обратно.Минава по 30 км на ден с колелото.Не признава нито кола,нито рейс...
С една дума маняк  на колелото е.... Rolling Eyes
А между другото колкото колоездачи  има по улиците в Копенхаген,никъде другаде  не бях виждала толкова много  Shocked...че и сфетофарчета специално за тях си имат,едни такива малки,сладки сфетофарчета... Grinning  Направи ли ти впечатление като беше там....? Sunglasses

# 37
  • Мнения: 1 299
Аз там задръстване от коли не мога да видя, но от колоездачи - нон стоп. Но мисля, че от Копенхаген, Осло и Стокхолм, най-много колела карат в Копенхаген  Peace
най-обичам да видя никоя жена с пола, обувки на висок ток да върти педалите...и полата и се вее  ooooh!

# 38
  • Мнения: 3 674

....най-обичам да видя никоя жена с пола, обувки на висок ток да върти педалите...и полата и се вее  ooooh!
Охххх, вашите колоездачки /датчанките/ много се кипрят бе,с токчета и  веещи се поли.... Heart Eyes

Тук такива красиви субекти НЯМА!  Mr. Green 99% са с анцузи...с маратонки...и с много грим...и с развяти не-сресани коси... Crazy
Комбинацията е уникална... Grinning  ooooh! То и аз така кат тях...с анцуг и с маратонки...ама без грим де  Joy... Crazy

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 22:16 от roza66

# 39
  • Мнения: 1 299
ооо, още помня една - вее й се полата, а отдолу  ooooh! малийййй Crazy

# 40
  • Мнения: 4 770
Много, но мразя трафика и за това не карам.  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 1 080
Ако направят велосипедни лъчове веднага си купувам колело без грам колебание. На този етап не карам. Мъжът ми кара, малкия също.

# 42
  • Мнения: 6 315
Много обичам да карам колело. Миналата и по-миналата година ходех на работа с колело, сега още не съм го "раззимила" заради дъждовете, но тези дни ще го направя  Simple Smile.

# 43
Много хубава тема  bouquet Аз имам две колежки и двама колеги, които идват с колелета всяка сутрин. По този повод им освободиха стаичка в близост до входа на сградата, където да си ги държат, докато свърши работния ден.
Аз обаче не се виждам с колело до работа, въпреки че много обичам да карам и дори водя специално дъщеря ми да "свиква да кара", за да си открадна пет-десет минутки на нейното колело - много й е хубаво... Има си предимствата, но аз не бих се чувствала комфортно в офиса - запотена, в прах до уши или дори изкаляна (особено в дъждовете)...  Thinking Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1 299
Много хубава тема  bouquet Аз имам две колежки и двама колеги, които идват с колелета всяка сутрин. По този повод им освободиха стаичка в близост до входа на сградата, където да си ги държат, докато свърши работния ден.

 smile3501

Ето нещо, на което не бих се качила  Joy


Общи условия

Активация на акаунт