Самотата ме съсипва...той ми липсва!

  • 9 964
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 732
Самодива, не се прави на мъж! Няма смисъл!
Приемай всякакъв вид помощ, особено след раждането.
Защото аз от такава гордост, че никой не ми е длъжен, мъкнах все сама - и емоции и мебели и покупки, и видя какво стана...Мен дори ме беше срам да кажа на приятелките си, че са ме зарязали бременна, та камо ли помощ да търся. Шофирах сама до последно, даже до болницата се самооткарах с контракциите, в най-големия студ и поледица сама мъкнах торбите...
Недей! Имай милост към себе си! И към детенце! Щото то теб ще чака. И само теб ще има!

# 76
  • Мнения: 424
''Защото аз от такава гордост, че никой не ми е длъжен, мъкнах все сама - и емоции и мебели и покупки, и видя какво стана.''

много жестоко си се измъчила Sad всъщност най-тежкото е да си мъкнеш емоциите сама , поне за мене беше и е така , макарче вече не се сдържам и изпускам  болката навънка  ooooh!
до към 7мия месец ( докато не влязох за 2ри път за задържане в болница) се правех на много смела , падах , ставах по улиците , ходех на работа с отлепена плацента -превия , защото исках да си извоювам някакви позиции и да мога да взимам майчинство, най вече ...след болницата и след задълбочаването на постоянните караници с таткото, се сринах тотално. разбрах го 1 ден, когато се разхождах навънка, тресяща се от нерви и ми беше ужасно мъчно за него.както си вървях започнах не да плача, ами да рева с глас и да се задушавам от рев. седнах на 1 пейка в 1 градинка с много баби и ревях все 1 са ме били с тояги . то усещането си беше то4но такова, само 4е отвътре в сърцето  Thinking бабите не обърнаха внимание, сякаш е нещо нормално разни бременни да се дерат от  рев по пейките  #Crazy( сега ме хваща ужасен срам и самосъжаление , че така се изложих ...) започнах да му звъня по телефона и да го моля да дойде, за да се успокоя ...и след няколко такива молби , той просто си изключи телефоните, за да не го обезпокоявам  Crazy #Crazy( нещо което разбира се нито беше прецедент , нито си остана 1ви и последен път да ме за*бе , когато го моля за помощ)
и така си се прибрах ревяща , а на другия ден не можех да си отворя очите от болки.и не ми беше олекнало, защото бях се убедила, че не мога да разчитам на този, който ми е бил най-близък . даже напротив- всяка моя болка си е живо удоволствие за него...затова си рева сама  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 194
samodiwa,разбирам те напълно,но...трябва да спреш да плачешшш,нямаш избор..стига се измъчва,как не ти се живее бе човек..сега наи-много трябва да ти се живее сега идва наи-хубавото в живота ти,сега идва неговия смисъл...моли се всико с бебо да е наред да е живо и зрдаво на бащата майната му!!!!!знам,че е тежко,но...има и други мъже...не е единствен,ясно е,че ти се иска да е до теб,че имаш нужда от него,но....в краина сметка,като не става ,не става!!!!срегни се и се радвай,че бебето е добре,толкова жени ти завиждат и биха искали да са на твое място...един мъж не можеда се сравняжа с едно дете!!ти ще дадеш живот,а не ти се живее,н мога да повярвам,че го казваш...аз пък сега искам да живея повече от всякога,сега повече от всякога виждам смисъл в това...и...с нетърпение очаквам да си прегърна слънчицето,защото именнот то е моя живот!!!!!!!и съм безкрайно щастлива,че го има за сега в корема ми,и моля бог скоро и в ръцете ми!!!  Praynig  Hug силно и...стига вече самосъжаление...помисли за бебето,най-хубавото нещо в този живот!!!   bouquet  Hug   bouquet СПОКОЙНА НОщ НА ВСИЧКИ!!!

# 78
  • Мнения: 424
Pete,  Hug

''ти ще дадеш живот,а не ти се живее,н мога да повярвам,че го казваш...''

и аз не мога да повярвам, че го казвам и че го искам  Tiredпросто ми дойде в повече от всички страни и се отчаях съвсем.
 за тебе се радвам, че не си  Heart Eyesмного е важно е да не се предадеш като мене .

# 79
  • Мнения: 1 732
Самодива, онзи кандидат татко върна ли се от морето?

# 80
  • Мнения: 424
ми не май  Tired
ма то нищо няма да се захубави и тука да беше Sad
нали?  newsm78
как да е, и да плача , и да не плача за мойта загубена любов , все тая, насила не мога да променя нищо. гадостта стана повече. ще се махам. и без това тука съм само в тежест на домашните, писна ми .

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 10:50 от samodiwa

# 81
  • Мнения: 194
самодива,мислиш го сега и го чувстваш,може би защото ти предстои раждане това все пак е стрес и е нормално да ти се иска да е до теб,но....се  Praynig...живот и здраве като видиш бебчо и ти да почувстваш това което аз...силната жажда за живот,живот изпълнен с най-силната,най-чистата и най-искренната обич..детската!!!!  Simple Smile  Praynig дано и аз не изпадна в такова състояние,на моменти ми е мн трудно,но..си плача и ми минава...има толкова хора ,който ме обичат,пък и...си казвам,защо плача?!!!!той каде е сега?знае ли,че плача?и той ли плаче?след като отговора на всички въпроси е НЕ,няма смисъл да мисля за него!Да..понякога плача не за него,а за себе си,но..ми минава бързо..защото мисълта за бебчо...изтрива всичко лошо!!!!!найстина се надявам бързо да мине този момент,в който нямаш желание за нищо,защото...не забравяй,че бебчо усеща вскичкоо,и не заслужава тези мисли и емоции,който в момента му предаваш!!!!  Hug  Hug  Hug ХУБАВ ДЕН,МОМИЧЕТА!!!!!   bouquet

# 82
  • Мнения: 194
И ОТ МЕН МНОГО  Hug  Hug   Hug И   Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes !!!!БЪДИ СИЛНА,ОБИЧАЙ БЕБЧО И...ВСИЧКО щЕ Е НАРЕД!!!   bouquet

# 83
  • Мнения: 424
толкова много ме е яд, че аз съм тука и се съсипвам от мъка , а татенцето се пече на морето без да му дреме ...няма справедливост и няма.  Tiredтой пак почна да се опитва да ми вменява вина от плажа - не стига че ме заеба и си замина в най-тежкия момент , ми  сега ми разправя, че ще съжалявам ако отхвърля такава любов като неговата и някакви грубиянски неща...егати някои хора нямат срам! няма ''извинявай'', няма ''разкайвам се'' ...само заплахи, ултиматуми и най-вече миене на ръцете - да може после да каже :''ето, аз ти предложих веднъж в 1 смс да сме заедно, ти ми се сърдиш, ма ти си еди ква си и нямаш право на глас...'' .колко ме е яд на мене си,че се разстройвам все още от цялото тва разиграване! много ме е яд ... smile3511 smile3515

# 84
  • Мнения: 1 732
толкова много ме е яд, че аз съм тука и се съсипвам от мъка , а татенцето се пече на морето без да му дреме ...няма справедливост и няма. 

Извинявай за въпроса, ама той с кого е там?
С приятел, с компания?  Thinking
И защо звъни? Да се похвали, че е загорял ли? ама че двусмислено се получи  Embarassed

Не го ли е срам? По-добре да си трае.
Ти ще раждаш всеки момент, а той си лежи на хавлийката.  Sick
Повръща ми се.  #Cussing out

# 85
  • Мнения: 194
Да..той явно определено е от тия мъже дето специалността им е КЪСАНЕ НА НЕРВИ!!!и нашия "татко" по някога ме ядосва,за това 4 месеца не се бяхме чували,но...не е чак толкова нагъл или аз не му се връзвам  Thinking снощи ми писа на скайпа,знаех,че е на Бургас при братовчед си,та...писа ми и сподели,че му било много скучно там,че през дена(вчера)ходил с 1 колега на плаж,но..иначе по цял ден стои стам,щото братовчед му е на работа и ...така...по междудругото ми каза,че...незнам си коя вечер се видял с няква съученичка,която не е вийдал от 8-ми клас,и са ходили на дискотека,даже имало женски стриптииз  Laughing нз защо ми го сподели,но...чесно казано не си помислих нищо лошо,обаче неговия комшия като му казах и веднага почна..да щастлив е щото се е видял с тая..нз си кво...че щял да се прибира в събота мн късно заради тая и некви такива,е чесно...не се дразня!да праи квото иска,пък и тва н еми го каза,той а друг човек,а никои не може да знае как стоят нещата нали?!!!така,че...нашия маи не е чак толкова нагул или ..пак казвам просто аз не се връзвам,напротив приемам всичко с усмивка!(поне тия неща,плажове,жени,стриптиз)ми..щом иска тва нека си го има браво на него,за мен друго е важно Simple Smile бебчооо и само той  Wink   bouquet

# 86
  • Мнения: 424
''С приятел, с компания?  Thinking
И защо звъни? Да се похвали, че е загорял ли? ама че двусмислено се получи ''

незнам Сабина  Tiredсъс семейството със сигурност, в хотела на бившото си гадже.от там нататък не мога да твърдя нищо ...
и аз не разбрах за какво звъни...накара ми се , че ''уж съм млада и интелигентна жена'' пък защо още не съм родила като терминът ми бил изчислен 13 юли, пък детето още не се било родило  #Crazyе аз , питам, кво съм виновна , че преносвам или че бебето е просто по-едро и очевидно още време ще си седи в коремчето ми  #Cussing out но затова съм проста и съм лъжкиня разбира се...да беше дошъл да чуе  и да се увери при доктора вместо да ходи на плаж...
 всички му се чудели как можел да обича ( ОБИЧА???????????????????????????????????????)  такава като мене  newsm78  и най-вече- аз трябвало да му се
МОЛЯ С ДЕТЕТО КАТО СЕ РОДИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ...
шах с пешката #Crazy
и в тоя момент без коментар, нещо отвътре ми преля и просто си казах ДОСТАТЪЧНО .
да мус е моля с детето... Cry  аз глаголът ''моля те'' го спрегнах и го показах на практика доста пъти...
момичета , къде бъркам , къде сгреших и къде продължавам да греша, че ме тъпче така?

п.с. пете, виждам , че на теб ти е ясно с какъв си имаш работа и гледаш му сеира отстрани- ЕВАЛА! Hug


Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 12:24 от samodiwa

# 87
  • Мнения: 194
самодива,аз ако съм на твое място няма да му вдигам,нито да му чета смс-ите!!!там ти е грешката,че..му позволяваш да те тормози....нз как го търпиш,я му тегли една майна,ако ти каже,че си ...нз си ква,му казваш такава съм щото те търпях и тва е!!!!!малеее и аз ти се чудя,одрежи го...да не знае нищо,нито родила ли си нищооооооооооооо!!!!хич не се занимавай с него,пък,ако те потърси и ти говори като човек ,тогава вече говори и ти,сега не му казвай нищо,щом и сметка ти държи,че не си родила....а неееееееее тва чак мене ме вбеси!!!!аз ако съм....хич нямаше да се занимавам с него!помисли си!!!и не допускай да те тъпче,пак казвам,прави го,защото ти го допускаш,отрежи го сега е момента,нека се чуди кво става и дали си родила!!!  Hug

# 88
  • Мнения: 1 732
и аз не разбрах за какво звъни...накара ми се , че ''уж съм млада и интелигентна жена'' пък защо още не съм родила като терминът ми бил изчислен 13 юли, пък детето още не се било родило  #Crazyе аз , питам, кво съм виновна , че преносвам или че бебето е просто по-едро и очевидно още време ще си седи в коремчето ми  #Cussing out но затова съм проста и съм лъжкиня разбира се...да беше дошъл да чуе  и да се увери при доктора вместо да ходи на плаж...
 
Хм, кога ще те приемат в болница?
Знам, че като преносиш, влизаш в болница, за да проследяват тоновете на бебчо  Rolling Eyes
И да си под непрекъснат лекарски контрол.
А на твоичкия Убавец му кажи като толкова много го интересува, да дойде да ти държи ръката...
Или той само чака повод да се накваси с приятели  #Cussing out

# 89
  • Мнения: 424
те ми ги слушат тоновете всеки ден , нямаше изгледи да се ражда, но днеска ми казаха като бях на консултация, че ще ме приемат другата седмица Sad  Sick
пете, аз това и ще направя. писна ми от обиди и нищо конструктивно.просто ми дойде в повече. а и като се държат гадно с теб, в 1 момент започваш да изпитваш 1 такова чувство.... smile3518 Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт