кафяво течение

  • 9 676
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 422
Погледни в Здравния справочник. Там има бял и черен списък на лекари от София.   bouquet

# 16
послушах ви и посетих друг гинеколог.прегледа ме на екограф и каза 4е имам поликистоза на яйчниците. Cryмомичета страх ме дали ще мога да забременея?моля ви ако знете нещо за поликистозата пишете. Hug

# 17
  • Мнения: 3 376
Шуши муши, съжалявам за диагнозата, но искам да те успокоя, че се забременява дори и с ПКЯ. Добре е освен преглед с ехограф да се направи и изследване на пълния комплект репродуктивни хормони - те ще дадат ценна информация относно поликистозата, ако има такава. Ти при кой доктор отиде?

# 18
Здравей! Набързо изчетох каквото можах в темата ти и бързам да ти напиша, че аз забременях с ПКЯ и кафяво течение, което беше точно прогестеронов дефицит. Но не съм си правила хормонални изследвания, а след като забременях и отново имах кафяво течение и то доста, лекарката каза, че това е прогестеронов дефицит. Пих утрогестан и задържах плода,но бях застрашена от аборт. Наистина по- добре си направи едни изследвания и навреме се управи, че след като забременееш може да не задържиш плода вследствие този прогестеронов дефицит. Като знам аз какво изживях.........и как не знаех дали ще си износя бебчето.........Затова си обърни внимание и не се плаши от диагнозите, всичко се лекува навреме. Успех!

# 19
ами бях на преглед при д-р Барбова.охлювче би ли ми казала как си се лекувала и след колко време забременя.благодаря ти предварително.благодаря и затова че ме пооспокоихте.дано да мога да забременея скоро,а иначе сега ще си правя хормонални изследвания. Hug

# 20
  • Мнения: 306
Шуши, другото задължително изследване, което трябва да си направиш е цитонамазка. И аз близо година съм с такова течение, минах през какви ли не доктори, та съм проучила въпроса. Моето е заради ендометриоза.

# 21
Пиех години наред Диане 35 заради ПКЯ. В момента, в който ги спирах, отново се появяваха кистичките. Кафявото течение го имах дори и с хапчетата. В един момент ги спрях окончателно, 3 месеца се пазехме със съпруга ми, дотогава се бяха появили нови кистички, но след 3 месеца опити забременях. Родих живо и здраво момиченце. Горе главата!

# 22
здравейте.и аз имам кафяво течение.лекарката при която ходя ми бише изписала някви хапчета.сега пак имам леко кофяво течение.лекарката ми каза че това било кървене.каза ми  че нямам кисти на яйчниците.понякога имам и бяло течение.притеснявам се дали един ден ще мога да забременея.още ми е рано за това, но тези течения мн ме притесняват

Общи условия

Активация на акаунт