Пране на детски дрешки с не-бебешки прах - откога?

  • 2 656
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Сигурно по-вече от половин година не деля дрехите PeaceПера всичко заедно бяло,цветно,детско и няма проблем!Информативно да кажа пера с течен Персил и слагам цветоулавящи кърпи!

# 16
  • Мнения: 4 362
Перях ги в началото със Ариел и омекотите,продължавам и до сега

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Изпери една дрешка на детето с вашето пране и пробвайте да я поноси малко. Ако няма реакция, почвай да переш заедно.
По-добре по-малко  wash и повече dancing с бебчо.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Пера ги със Сано и съм много доволна слагам и омекотител Ленор сензитив  Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Все още пера с Тео бебе,но се е случвало да ги пусна и с Тайд.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 862
Прала съм с Тео бебе първите два месеца.После-Бонукс.По същото време започнах да пера дрехите на малката и на каката заедно.На около 8-9 месеца вече перях дрехите на децата с нашите-с някои изключения.Прала съм и с Рекс,и с Ариел,и с Тайд.Омекотители съм ползвала всевъзможни.
От около два месеца ползвам течен препарат за пране Фрош,както и омекотител с тази марка.Скоро няма да ги сменям! Peace

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
честно казано, и на мен ми е е случвало няколко пъти да пусна нейните дрехи заедно с нашите  Embarassed , но нищо й няма после  Wink

# 22
  • Мнения: 200
Преди един месец спрях да пера с бебешки прах, но разделям бебешкото от нашето пране.

# 23
  • Мнения: 375
Аз пера всички дрехи (и нашите и нейните и цветните), откакто се е родила бебка с Ариел сензитив,така че съм улеснена.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Може би след 6-я месец е вече добре да се пере с обикновен прах  Thinking
Аз все още пера детските дрехи отделно, с Персил,Тайд или Ариел. Но това е стечение на обстоятелствата, не го правя с цел предпазване от нещо си  Grinning

# 25
  • Мнения: 509
Аз до скоро перях дрехите на малката с бебешки прах,ама и аз не знам защо.По навик май.Сега вече ги пера с Ариел,но все още отделно от нашите.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
След годинка спрях да ги пера с бебешки прах. Пера с Ариел или Ехо.

# 27
  • Мнения: 2 818
На 3г.8м е и още й пера дрехите с бебешки прах. По-скоро бих прала нашите с бебешки, отколкото детските дрешки с небебешки.... макар, че напоследък се замислям дали да не й пера и нейните дрехи с Фрош (мирише много по-дискретно от Сано максима).

# 28
  • по света
  • Мнения: 1 587
След 6 месец започнах с Ариел  сега продължавам.

# 29
  • Мнения: 27 524
Никога не съм започвала.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт