МАДАЛ БАЛ

  • 18 353
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 2 437
Според мен, при такива десетдневни мъки, след това и аз ще изглеждам млада свежа и красива, защото няма да пия тази гадост и ще си се храня нормално Simple Smile

По темата- имам приятел, който всяка пролет и есен гладува по две седмици точно за пречистване на организма.  Изглежда страхотно и без сиропа от дърво. Мисълта ми е, че ако караш на вода, чай (билков), мед и лимони ефекта ще е същия  Peace

# 47
  • Мнения: 1 299
И ще спестиш 40-80 лв Peace

# 48
За мен сиропа е много вкусен. Аз дори го използвам като добавка към разни вкуснотии - мюсли, кисело и прясно мляко и т .н.
Правил съм диетата два пъти по три дни и се чувствах много добре и съм решил да направя цялата скоро. Не защото искам да отслабна, а за да се пречистя.

До скоро!  Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 3 328
Като изчетох темата и част от материалите, към които има постнат линк, почвам да си мисля, че това е онзи тайнствен сироп, с помощта на който пловдивчанинът - бивш гюлетласкач, свали 60 кг за 1 месец  newsm78

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Като изчетох темата и част от материалите, към които има постнат линк, почвам да си мисля, че това е онзи тайнствен сироп, с помощта на който пловдивчанинът - бивш гюлетласкач, свали 60 кг за 1 месец  newsm78
Да не е този, койхо го лекуваха в Токуда най-дебелият българин?

# 51
  • София
  • Мнения: 3 328
Не съм сигурна, че говорим за едно и също.

# 52
# 53
Горгона Meдуза,
Kакъв беше при тебе ефекта? Отслабна ли и задържа ли след това резултата?
На вкус ако се пие само сиропа и лимоните добре ли е, или трябва и червения пипер непременно?
Малко ми е странно с този пипер. Cry
Преди морето много се бях запалила, но понеже трябва да се държи в хладилник не си купих.
Доколкото четох, Гарабитов е помогнал на близо 300кг мъж да отслабне с упражнения+уред+сиропа. Само от сироп не знам какъв ще е резултата?  
 
 

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз не го пих, само 1-вия ден, но майка ми направи един курс то 10 дена само на сироп, после постепенно се захрани по схема. Отслабна доста , задържа си теглото, но разбира се внимава какво яде. Лютият червен пипер е задължителен.

# 55
# 56
  • Мнения: 757
и аз си го поръчах и ще правя цялата програма,искам само да добавя,че преди да започнете програмата трябва да пиете английска сол и след това сиропа,организма трябва да се изчисти от токсините.

# 57
  • Мнения: 4 176
Ужас.
 Sick

# 58
  • Мнения: 10 758
кое?
Сиропа ли?
Не е ужасен, сладък е Mr. Green

# 59
  • Мнения: 356
Момичета, има цели две огромни теми за това сиропче  Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230983.760;topicseen - първата тема

и

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262976.520 втората тема

Общи условия

Активация на акаунт