СЪРЦЕТО-големия печеливш от кардиото

  • 3 255
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 331
благодарим,Поци!точно навреме за вечеря,ама т'ва винце как добре приляга...и какво точно е това Римско столче?? newsm78  Embarassed
 кажете ми,когато ми се налага да тренирам вечер ,кога е най-добре да го правя?един час след хранене и два часа след това да не ям.така ли??? newsm78

# 16
  • Мнения: 4 678
След това може да ядеш,но само белтъчъни
Ето го столчето:
http://www.sportdepot.bg/jet.html

# 17
# 18
  • Мнения: 1 013
Само да вметна, че трябва да се тренира разумно!!!
Даже когато става дума за аеробни тренировки (тук му викате кардио). Защото хората които бягат адски много (карат колело много, плуват много и т.н. ) и правят така наречените "спортни сърца", т.е. сърдечния мускул хипертрофира подобно на другите мускули рискуват сърцето им да не работи правилно- капилярната мрежа не съответства на миокарда (сърдечния мускул)!
Звучи страшничко, ама това става само при маратонци например, така че- споко!
 Иначе съм чела за един много известен колоездач- Мигел Индурайн, че има пулс в покой 28!!!
Е, ние гледаме да го докараме до 50, не по- малко!!! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 331
левскарката,готина информация.много се кефя на аргументирани постове!!! Hug съгласна съм и аз,че нищо прекалено не е на добро.хубавото е,че тук няма "маратонци".а това за Мигел Индурайн възможно ли е??? #Crazy #Crazy #Crazy ти ме ошашави!!! Confused

# 20
  • Мнения: 1 013
левскарката,готина информация.много се кефя на аргументирани постове!!! Hug съгласна съм и аз,че нищо прекалено не е на добро.хубавото е,че тук няма "маратонци".а това за Мигел Индурайн възможно ли е??? #Crazy #Crazy #Crazy ти ме ошашави!!! Confused
Ами то си е за шашкане! Всеки един уважаващ себе си бегач ( състезател имам предвид ) има пулс в покой около 40-45 уд. в мин. , така че е възможно да има и подобен като на Индурайн. Общо взето жизнените показатели на спортистите често граничат с патологията!

# 21
  • Мнения: 4 678
аБЕ ТИ ТРЕНИРАЙ,ПЪК ДА ВИДИМ кОе е по-добро-да лежиш или да ходиш на фитнес  bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 2 331
онзи ден разбрах за един съсед-спортист,който получил инфаркт.стабилизират го бързо и веднага получава нов.отново успяват да го съвземат.казват му,че ,ако спазва всички указания,няма да има последици.това е тренираното сърце!вярно,че и момчето е на не повече от 35 години,но... smile3521

# 24
  • Мнения: 4 678
аМИ АЗ СЪМ НА 35...,..кво да чакам с моите шантави тренировки???????
Един ден и моето сърце ,ще спре smile3521
Ако не ви пиша повече от 2 дена,значи съм заминал  angel008  angel008  angel008
Чакайте ме след 20 години ,нов newsm44
Всичко се връща afwitch Grinning tooth thumbsup

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 21:46 от Поци

# 25
  • Мнения: 2 331
абе,не е майтап работата!ще живееш ти до 200 години и това си е! Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 4 678
Май няма Hug

# 27
  • Мнения: 2 331
защо пък не??? newsm78  bouquet

# 28
# 29
  • Мнения: 2 959
...Ако не ви пиша повече от 2 дена,значи съм заминал...Чакайте ме след 20 години ,нов ...Всичко се връща...
Атейсте, звучиш доста обречено. Ти не смяташ ли да водиш двете принцеси на почивка таз година, та времеви интервал повече от 48ч извън форума не предвиждаш?
...спортист,който получил инфаркт.стабилизират го бързо и веднага получава нов....това е тренираното сърце!...
Шолио, те и спортистите са подвластни на природата. Явно понякога природата има нужда от помощ що се отнася до добро здраве. Дано наистина се оправи момчето и всичко което преживява сега да остане само лош спомен от който да си вземе някаква поука. Честит Ти нов ник!

Общи условия

Активация на акаунт