Фалшив положителен тест

  • 22 321
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 802
Ами точно така както е казала Мушмороки ,
по принцип всеки ходи на ехограф след 10 дена закъснение, а аз понеже съм кльощаво при мен се видя още на 33 тия ден от цикъла ... т.е. на 3 дена закъснение и то с коремен ехограф .
а мой познати, който са доста дебелички - чакат по две седмици да им се види точицата .
Това е локигата .
говоря за коремен ехограф !

# 16
И при мен се случи така преди два месеца. Два положителни теста, но на вагинален нищо не се видя. Лекарката ми каза да изчакам, след два дена за съжаление ми дойде.
Още се упреквам, дали не съм можела да направя нещо, по-скоро да започна да пия някакви лекарства. затова реших сега да направя изследвания на прогестерона, да видя дали нивата са наред.

# 17
  • София
  • Мнения: 577
Нищо ново. Симптомите си продължават и реших да си чакам до петък и тогава да си направя пак тест. Иначе цикъла ми е като швейцарски часовник, за толкова години (13), никога не се е променял нито по количество, нито по дължина. С вагинален УЗ ме гледаха и не се видя още нищо, но всички казват, че е още много рано. А съм слабичка - 45 кг, на 168 см. Може би овулацията ми е била по-късно, а може и бебока  Praynig да е малък като мен. Освен това вчера ми беше 13 ден от прокървяването.
ЧГХ е човешки гонадотропен хормон, започва да се отделя от оформящата се плацента и него го отчитат тестовете.

# 18
  • Мнения: 1 792
ЗАРА ми що мари душко не идеш на един кръвен утре.как ще търпиш до петък.иди па то ще си покаже.айде стискам ти палци и да кажеш какво е станало че ме зачопли сега заради теб. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 422
ЗАРА какво значи имаше някакво прокървяване ??????????? newsm78 newsm78 Thinking

# 20
  • Мнения: 3 010
Според мен тестовете не са фалшиви, аз в началото се усъмних така в Престо, който даде 2 дебели 4ерти, и естествено Шуър Чека по това време беше отрицателен. Но точно след седмица в продължение на 3 дни имах по един положителен тест Шуър Чек с бледа 4ерта чийто интензитет с дните се увеличаваше с една идея.  Твоите каква марка бяха? Ина4е и аз имах кървене, не един а два дена и после 4-5 дена зацапваше, чак днес съвсем се избистри, а тестовете ги правих след кървенето. Та според мен изчакай още и за твое спокойствие си направи кръвен тест бета ЧХГ в продължение на 2 поредни дни и ако стойностите се удвояват зна4и нещата са ОК. Ина4е като се замисля ако има бебе, то ще си е там следващите 9 месеца, няма къде да ходи! Пожелавам ти успех и пиши за резултата, 4е се вълнувам. Аз казах, 4е съм в твоето положение, но моя цикъл е с разли4на дължина и късна овулация така 4е о4аквам, 4е може би ми е било рано за да се види нещо.

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 21:32 от Dendy

# 21
  • София
  • Мнения: 577
ЗАРА какво значи имаше някакво прокървяване ??????????? newsm78 newsm78 Thinking


Ами, написала съм го в първия постинг  Simple Smile. На деня, когато трябваше да ми дойде цикъла, той нормално си пристигна, но на следващия ден си отиде. А не ми се ходи повече по лекари, защото ми писна. Последното нещо, за което си мислех беше бременност и преди това си направих всички възможни изследвания. Ходененто по клиники и лаборатории ми действа много зле. Ще изчакам, сигурна съм, че ако има бебе, то си е там и няма никакви проблеми, ще се види, когато порастне достатъчно.
Денди, на теб късмет. Стискам палци да си!

# 22
  • Мнения: 2 422
ДЕНДИ звучи банално но все пак fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 23
  • Мнения: 3 010
Зара, а ти двата пъти при един и същ лекар ли ходи? Защо не отидеш при друг?

# 24
  • София
  • Мнения: 577
Ходих при трима. Последния беше черешката на пая. Като ме наплаши с едни извънматочни бременности, едни чудеса....един час не можех да дойда на себе си. Така ми изкара акъла, че вече не искам да виждам човек с бяла престилка, освен себе си (това няма как да го избегна  Laughing).

# 25
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЗАРА какво значи имаше някакво прокървяване ??????????? newsm78 newsm78 Thinking

   МАЙЧЕ, ако четеш цялата тема ще разбереш!
   Дано се установи бременност с вагинален ехограф. Трябва да имаш закъснение поне 12-13 дни за да е сигурно, че ще се види плоден сак.
п.п. Това за извънматочната не го мисли сега. Отиди с прилично закъснение . Ако не се види нишо, пусни кръвен за да си наясно. Ако е с положителни стойности - тогава ще го мислим.

# 26
  • Мнения: 3 010
Ето ме и мен, другият феномен  Sick пак нищо не откриха междувременно тази сутрин пак направих тест /+/ и ве4е се изнервих и отидох да цъкна едни кръвен  #2gunfire

# 27
  • Мнения: 130
Мой съвет е като правиш кръвен тест след 48 часа да го повториш за да се види с колко  се  е  увеличило нивото на хормона, пиша го това защото  и  аз имах такъв случай.  Peace

# 28
  • Мнения: 3 010
днес е 375.64 ще видим понеделник колко ще е  Hug

# 29
  • Мнения: 1 792
опаааа това не е ли положителн резултат Blushмного хубавоо
чакам да кажеш и тогава ще ти честитя Praynig

Общи условия

Активация на акаунт