Обичате ли да се гримирате-3

  • 19 972
  • 516
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
Кармен, тук си много хубава. Peace Ето ,сивите нюанси много ти отиват.

# 16
  • Мнения: 19 300
Кармен,на снимката изглеждаш много различно,някак по-женствена.не можах да те позная,но си много хубава.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 775
Скок  Party. Изобщо не се справям, но тук надявам се ще се науча  .

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Е, супер си кармен на тази снимка- с издухана коса си неузнаваема Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 591
аз пък се гримирам само когато имам време  Rolling Eyes и желание  Blush, но лятото като цяло избягвам....

вие обаче сте го превърнали направо в изкуство, момичета! поздравления   bouquet

# 20
Радвам се,че ви харесах.Изглеждам различна,защото в къщи ходя с вързана коса и досега все такива снимки пусках.Не бяхте ме виждали с пусната.Сега за тези,които нямат сериен номер за мейкъп пилота.С този номер при инсталацията,после можете да сейфате снимите.
MUP-C698M-X576-JXCD
MUP-CRMG7-AP4C-9WW3
MUP-NAM59-8UUM-2JED
Дано съм помогнала.

# 21
  • Мнения: 3 782
Голям шум се вдигна покрай тези програми. Аз лично предпочитам "натуралните" снимки.
Днес се бях навила да се снимам,пък то забравих, че фотоапарата ми го няма. Нищо, скопо трябва да се разпиша със снимка.

# 22
  • Мнения: 1 668
Ето днес как се докарах Grinning

# 23
  • Мнения: 2 323
Аз за сега я тествам и разучавам - ами на демото много полезни неща прави - например пъпка скриваш страхотно, тен се изравнява Simple Smile Неща, който не ти променят даденостите много,но визията се подобрява Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 323
Джес - много е хубаво!! Утива ти много! Сама ли се снимаш?

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
djesmin, много си хубава и беличка като порцеланова кукла Heart Eyes

Аз днес се нагримосах с новите гримчета и не мога да се нарадвам на резултата, та досега маах гащи по улиците да ме видят всички Joy

- ето резултата след бронзиращата пудра... все едно съм с тен Grinning
- тук гримът по-ясно личи.


Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 23:35 от valkata78

# 26
  • Мнения: 1 668
valka - супер си Heart Eyes и аэ искам такава пудра Sad кажи марка и цена Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 668
Джес - много е хубаво!! Утива ти много! Сама ли се снимаш?
Благодаря Blush Да, сама се снимам криво- ляво Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 782
Вие направо ме разбивате момичета. Много добре се справяте.  bouquet  bouquet

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
valka - супер си Heart Eyes и аэ искам такава пудра Sad кажи марка и цена Simple Smile

Пълно е със всякакви марки бронзиращи пудри, но аз избрах ASTOR заради сносната цена... тук е 7 евро, а в Бг ще е между 7-10 лв. по мои сметки. След днешния макиаж дори нямаше нужда да минавам снимките с makeup pilot защото пудрата доста добре покри недостатъците.

Общи условия

Активация на акаунт