кои колички предпочитате : Casualplay или Jane ?

  • 1 977
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 795
Casualplay Peace
За мен като дизайн превъзхожда всички останали колички (особено S4).

# 16
  • Мнения: 2 309
Имала съм JANE и съм изключително доволна от качеството,може би е една от най-добрите...
Другия ми безспорен фаворит е BUGABOO-хамелион!

# 17
  • Мнения: 1 165
Jane. Тъй като съм с такава - имам мнение само за нея. Суперска е.  Laughing
Peace

# 18
  • Мнения: 4 428
Преди много харесвах Плей. Но на живо не ми хареса въобще. Така, че съм за Джейн. По-леко, по-компактни и маневрени, по-хубави цветове. Освен това вече ги има официално и в Бг. Те също имат столче за кола с позиции.
Освен това аз не ти препоръчвам да си купуваш количка или нещо едро от Малечко  Naughty Казвам ти го от личен горчив опит  Tired

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 676
Аз съм за CasualPlay. Моята е такава и съм много доволна. Дизайнът ми харесва повече, а освен това, когато я купувах вносът на Jane беше доста ограничен и нямаше модел с кошницата с позиции на облегалката, на което аз много държах. Не знам как е сега... 

# 21
  • Мнения: 4 428
Аз съм за CasualPlay. Моята е такава и съм много доволна. Дизайнът ми харесва повече, а освен това, когато я купувах вносът на Jane беше доста ограничен и нямаше модел с кошницата с позиции на облегалката, на което аз много държах. Не знам как е сега... 

Вече си имат официален вносител и Джейн и има всичко  Peace Вече може и всичко да се види, а не да се поръчва по каталог, както е в Премама.

# 22
  • Мнения: 123
А кой е официалния представител? И къде може да се видят?

# 23
  • Мнения: 4 428
А кой е официалния представител? И къде може да се видят?

Можеш да видиш всичко на Джейн в Бебе Планет. Това е нов магазин и казаха, че те ще са официалните вносители на Джейн. Магазина се намира срещу Военна болница. Мисля, че квартала се води Хиподрума. На единия ъгъл е Шкода България. Магазина е малко по-нагоре от същата страна, посока Военна болница. Дано ме разбра  Peace

# 24
  • Мнения: 123
Благодаря много за информацията, но за съжаление не съм от София и май ще трябва да разчитам на Премаман  Close

Общи условия

Активация на акаунт