д-р Стаменов зает до 02/2008???

  • 8 725
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 471
Няма хора с връзки в тази клиника, а дори и да има те са единици и аз не съм ги срещала до сега. Има часове от ден за ден само за момичета, които са почнали процедура - нали не си мислиш, че като почне някоя да прави инвитро си записва 15 часа през ден предваритено? Същото важи и за момичета, които правят инсеминации.

# 16
  • Мнения: 150
Ами явно не си!Но моята информация е такава.Оказа се че моя позната познава Стаменов и е уредила от ден за ден своя позната.А ние чакаме с месеци??Предложи да опита уреди и мен но аз отказах!А и все повече се убеждавам че моя доктор е в Пловдив!

# 17
  • Мнения: 2 422
ЗАЩО ОТКАЗА МАЙ НЕЩО .........ААААА

# 18
  • Мнения: 547
Искам да се обърна към момичетата,които сега избират лекар.Не съм пациентка на Стаменов,но ми се струва че не сте обективни.Само според официалната статистика безплодните двойки са 270 000.Да не говорим за тези,които не са влезли в статистиката.Преди 2-3 месеца имаше едно предаване по нова ТВ в която гост беше д-р Стаменов и много хора със сигурност са видяли в него не само лекаря,а и човека.Колкото и да ми се иска да се съглася с тези които ще кажат,че лекаря трябва да е преди всичко специалист в областа си,а какъв е като човек е без значение,не мога.Особено за нещо толкова болезнено като борбата с безплодието.Казвам го от позиция на опита.И без да влагат сърце и душа пак могат да си вършат работата,но тогава вашата борба ще се проточи много по-дълго,отколкото ако лекаря ви е взел присърце болката ви.Да не гворим за многото двойки,които вече действат в една или друга посока.Тогава няма как да се записват часове и да се чака с месеци.Както се сещате има и много хора от провинцията,които започват процедурата в родния си град поддържат връзка с лекаря по телефона и когато момента е подходящ /а това никога не може да се предвиди във времето/ двойката отива в клиниката и продължава започнатата процедура.Та така мили момичета.Не се чувствайте пренебрегнати или отсвирени.За съжаление има страшно много семейства с такъв проблем.Миналата година ходих в София в "моята" клиника,но за второ мнение исках да запиша час при Стаменов.Когато се обадих първо ми казаха,че до еди коя си дата няма час,но после момичето получи информация че преди малко пациентка се е отказала от часа си и веднага го дадоха на мен-за следващия ден.Не съм с връзки съвсем определено.Същото се отнася предполагам и за д-р Владимиров,който е другия много обичан и уважаван лекар в тази област.Желая успех на всички!

# 19
  • Мнения: 84
Не виждам защо тази тема се превръща в поле за спорове. Всеки има правото да избере лекаря си и в последствие понася отговорнотта от избора си. Аз лично ще си запиша час за доктора - може да е чак догодина, но от всичко изчетено до сега за него косвено си изградих доверие както в професионалната му компетентност така и в личността му. Надявам се, че чакането ще си заслужава търпението. Също не виждам защо толкова ревностно отричат някои от момичетата, че др. Стаменов приемал и с връзки. Все пак чисто математически погледнато - др. Стаменов е част от множеството на лекарите, а в множеството на лекарите такива случаи има и винаги ще има.
Междувременно, овладейте тона и късмет  в нелеката съдба на всички момичета! Hug

# 20
  • Мнения: 2 422
Няма смисъл от спорове на всеки късмета е някъде по таз земя smile3521 .
УСПЕХ newsm10

# 21
  • Мнения: 255
Привет, на всички момичета, в Плевен също клиниката е на много високо ниво. Работили са като част от Медицинска академия, а сега е Клиника. Обслужването е на много високо ниво, екипът е много внимателен, за техниката нямам думи. Супер модерна апаратура. Правят ДНК тест на сперматозоида единствени в Европа, това изследване се прави само в Щатите, а много често причината за несполучливо ин витро е именно в материала.  - www.ivfpleven.com   Hug

# 22
  • plovdiv
  • Мнения: 519
milenap препоръчвам ти д-р Владимиров.Той също е толкова добър иняма да чакаш толкова много.

# 23
  • Мнения: 20
И на мен подобни спорове ми се струват неуместни!
Аз от няколко месеца се каня да се обадя да си запазя час при д-р Стаменов и така като чета, ако изчакам още месец докато събера смелост ще трябва да си записвам час за 2009! От друга страна пък си мисля, че записването на час може да ме освободи от стреса, че нищо не правя и така успокоена в чакане да дойде заветният ден току виж съм забременяла Hug
Не мислите ли, че понякога проблемът може и да е мисловен блокаж!? Има дни в които се хващам, че не мога да мисля за нищо друго освен за бебе! Rolling Eyes
Е хайде до скоро!
Успех, момичета!

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Не мислите ли, че понякога проблемът може и да е мисловен блокаж!? Има дни в които се хващам, че не мога да мисля за нищо друго освен за бебе! Rolling Eyes
Да може. И най-доброто лекарство с/у този "мисловен блокаж" е да не бездействаш  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 803
Разбира се!Даже знам на коя от момичетата ще го предложа!Права си незнам системата но знам че чакам 13 години и не ми се захваща с лекар които ще има вазможност за чесове след 6 месеца пак.А в сащото време които е с вразки от ден за ден.!
Моят съвет е да не се отказваш от часа, освен ако вече не си го направила и моята реакция беше такава първия път, но когато се срещнеш с Док  макар и след 6 месеца всичко тръгва в ускорена спирала , защото той веднъж запознал се със случая дава всичко от себе си да го доведе до успешен край. А през тези 6 месеца може да направиш консултация и с други лекари , но не загърбвай  тази възможност.
Успех ти желая  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 422
Не мислите ли, че понякога проблемът може и да е мисловен блокаж!? Има дни в които се хващам, че не мога да мисля за нищо друго освен за бебе! Rolling Eyes
Да може. И най-доброто лекарство с/у този "мисловен блокаж" е да не бездействаш  Grinning
ДААААААААААА ПРАВА Е   202uu newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 6 363
Аз съвсем добронамерено си попитах защо така при др. Стаменов. Разбира се  не мисля, че е Господ и че няма нужда от почивка. Явно е най-добрия в областта, поне това предполага заетия му график.

не, не е най-добрият. просто е най-рекламиращият се - поне за момента.
и при лекарите има мода.

# 28
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Не мога да разбера как може първия му свободен час да е чак догодина.
Както и другите момичета са ти писали - напливът наистина е голям за този доктор, но пък твърде далечната дата нека не те отчайва.
Идеята му е не да успяваш веднъж годишно да си запишеш час и да идеш при него на преглед, а щом веднъж тръгнеш, да се борите по най-прецизния начин с проблемите. Това означава, че стартират ли изследвания, процедури и т.н. те ще си преминават и протичат в нормалния си график и в необходимото за тях време.  Blush А ти ще си спокойна, че макар и с близо 8 месечно закъснение (което, признавам, е ужасно мъчителен и твърде дълъг период), ще попаднеш на един фантастичен доктор, човек, специалист, с когото заедно ще поемете дългоочаквания път, водещ към сладкия финал с прекрасно бебенце в обятията ти (пожелавам ти го от сърце Hug Heart Eyes).


jam, пословична си с това да се намесиш във всяка тема за д-р Стаменов  :mrgreen и да се поизкажеш негативно за него Flutter. Пациентка никога не си му била, нали newsm78 и съответни преки впечатления нямаш   Rolling Eyes blahblah  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 6 363
jam, пословична си с това да се намесиш във всяка тема за д-р Стаменов  :mrgreen и да се поизкажеш негативно за него Flutter. Пациентка никога не си му била, нали newsm78 и съответни преки впечатления нямаш   Rolling Eyes blahblah  bouquet

Lioness, постингът ми е точно над твоя и всеки може да го прочете. къде съм се изказала негативно за д-р Стаменов в постинга си? много те моля, не ми слагай думи в устата.

жената предполага, че това е най-добрият лекар, защото му е най-пълен графикът. логиката е обяснима.
аз имам доста обширен поглед върху състоянието на репродуктивната медицина в София (а и в България), затова мога да й обясня, че това не е точно така. д-р Стаменов в момента е най-популярният. затова при него е най-натоварено. особено натоварено стана след поредицата от негови медийни изяви в Нова телевизия. това не го прави по-лош или по-добър лекар от останалите. той е от добрите репродуктивни специалисти и аз винаги го препоръчвам като една от алтернативите.
но няма смисъл да се поддържа у хората заблуда, че там е панацеята и единственото място, където ще им помогнат, заради което си струва да чакат ред за прием по 8 месеца (а скоро с тая масирана ПР кампания - и по 1 година) и да губят ценно време. алтернативи има. не по-лоши. зависи кой за какво отива.

Общи условия

Активация на акаунт