Отговори
# 270
  • Мнения: 82
Ментина,гушни дребосъка много силно от мен!Стана ми адски гадно за несправедливото отношение!

# 271
  • Мнения: 998
Гита, радвам се че всичко е наред, въпреки прегледа при докторката!
Поличката е уникална, много ми хареса, ако родиш момче, веднага я купувам не се притеснявай, а също така и онази бялата със зелената блузка!

Марианамама, ти кога ще ходиш утре при Калчева? Аз съм се записала за понеделник, но и за утре има един час, който трябва сутринта да ми го потвърдят. Не, че ми има нещо, но си реших, че искам да отида на 3Д и да ми запишат диск, да си имам за поколенията  Crazy  А и все още си имам някаква надежда за момче  Embarassed

# 272
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина,гушни дребосъка много силно от мен!Стана ми адски гадно за несправедливото отношение!

Ооо, нагушках го аз, още докато слушах обясненията на учителите в училището го прегърнах до себе си, не го оставих да стои самичък свит, с всички очи вперени в него  Peace
Момичета  - -от мен  Hug Hug за вас  Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 711
Здравейте! Аз току-що се прибах. Бях с майка и баща ми на пазар и купих кошара за бебо newsm07 , а те купиха и количката 1stroller . Сега чакам мъжа ми да се прибере от работа и да ги сглоби и ще ги снимам да ви ги покажа. Много съм щастлива. bigdance2

# 274
  • Мнения: 25
А и все още си имам някаква надежда за момче  Embarassed
И аз така и аз така. Сега вече дано на 18- ти разбера със сигурност

# 275
  • Мнения: 82
Теди,честито за покупките-със здраве да ги ползваш и чакаме снимки!

# 276
  • Мнения: 1 380
Здравейте и от мен моми4ета.
Да ви се опла4а. Преди малко като ходих в магазина до нас за вода продава4ката каза, 4е съм се "търкаляла". Вярно, 4е съм ка4ила 13 кг, ама 4ак пък да се търкалям. Тя не, 4е е слаби4ка има доста по-голям задник от моя въпреки, 4е не е бременна, ама защо се заяда не ми е ясно. Писна ми от злобни забележки. Много ме обиди тая жена. Cry

# 277
  • Мнения: 4 546
има доста по-голям задник от моя въпреки, 4е не е бременна
еми ей тука е разковничето  Wink

# 278
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте и от мен моми4ета.
Да ви се опла4а. Преди малко като ходих в магазина до нас за вода продава4ката каза, 4е съм се "търкаляла". Вярно, 4е съм ка4ила 13 кг, ама 4ак пък да се търкалям. Тя не, 4е е слаби4ка има доста по-голям задник от моя въпреки, 4е не е бременна, ама защо се заяда не ми е ясно. Писна ми от злобни забележки. Много ме обиди тая жена. Cry

Ей, ама какви злобарки има самооо  #2gunfire #2gunfire Сладкишче, да не ти пука  Peace

# 279
  • Мнения: 116
Здравейте и от мен моми4ета.
Да ви се опла4а. Преди малко като ходих в магазина до нас за вода продава4ката каза, 4е съм се "търкаляла". Вярно, 4е съм ка4ила 13 кг, ама 4ак пък да се търкалям. Тя не, 4е е слаби4ка има доста по-голям задник от моя въпреки, 4е не е бременна, ама защо се заяда не ми е ясно. Писна ми от злобни забележки. Много ме обиди тая жена. Cry
Споко бе миличка, що и се връзваш на такава комлексарка? Не се ядосвай, не си струва! Дори и да сме дебели, да се търкаляме или каквото щеш след 2 месеца като родим ще отслабваме и ще сме готини мамчета. Тогава да видим какво ще ти каже като те види?!?!

# 280
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 924
Здравейте и от мен моми4ета.
Да ви се опла4а. Преди малко като ходих в магазина до нас за вода продава4ката каза, 4е съм се "търкаляла". Вярно, 4е съм ка4ила 13 кг, ама 4ак пък да се търкалям. Тя не, 4е е слаби4ка има доста по-голям задник от моя въпреки, 4е не е бременна, ама защо се заяда не ми е ясно. Писна ми от злобни забележки. Много ме обиди тая жена. Cry

Тя сигурно от личен опит (визия) е изходила.  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 1 380
Знам, че ще ми вдигнете духа, за това споделих тази информация с вас.  Благодаря ви за моралната подкрепа. Само вие моми4ета знаете какво ми е. Не че ми пука какво говори някаква си леличка, ама явно от хормоните и много ме дразнят забележките на околните, за това гледам и да избягвам контакти с недоброжелателни "натури". А квартала е пълен с такива  "селски клюкарки" (живея Дървеница) и това доста ме дразни. #2gunfire

# 282
  • Мнения: 564
Егати побърканите продавачки!!!  ooooh! #Cussing out
Ако нашата продавачка ми каже така, няма да й стъпя в магазина  Naughty

# 283
  • Мнения: 25
 Ей на ама днес за когото си помисля и се включва. Първо две приятелки, които не съм чувала от години, а днес си викам брей и Сладкишчето се изгуби някъде по трасето. А пък ти хич да не и се връзваш на тая гъзурана  Joy да си види нейното туловище, а после да обсъжда другите.Ама може ли така бе, че си и бременна ами няма да си като вейка я  #2gunfire А и +13 кг. си е направо рекорд, някой качват толкова до 5 месец.Интересно на мен никой не ми е казвал такива думи, ама никога.Незнам как бих реагирала, ама сигурно ще го боксирам или  #2gunfire

# 284
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Сладкишче, хич не се връзвай. Ще се успокоиш ли, ако ти кажа, че аз съм +29кг?  #Crazy Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт