Как се обръщате към майките си?

  • 5 722
  • 176
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 516
Мамо, с много обич.
Обаче много ме кефят хората, които имат мил прякор за майка си или пък ги наричат по име, но с вложено уважение.
На майтап понякога й викам "Госпожа", обикновено като се занасяме и бъзикаме нещо.
  Peace И аз така. Мамо или Госпожа. Много обичам в магазините да се гъбаркам с нея- Госпожа, ела да видиш тези прашки.  Joy Joy Joy

# 121
  • Мнения: 778
И аз и казвам МАМО или МАМИНКО, понякога и на галено име Simple Smile

# 122
  • Мнения: 14 654
Мамаша и казвам аз.

# 123
  • Мнения: 51
Мамо или майче.А когато съм в настроение и по фамилия!

# 124
  • Мнения: 26
Никак. EmbarassedМного тъпо нали?..(Айде изяжте ме с парцалите сега).Тази нелепост си има и предистория.Майка ни беше учителка на мен и на сестра ми в детската градина,и постоянно ни навикваше като се обръщахме към нея с "маме".Трябвало да и викаме"другарко" Sad  От този момент  до ден днешен,се обръщам към нея безименно,от което много ме е срам и много ме боли.Само по телефона ,когато я търся се престрашавам да и кажа "Ало мамо ,аз съм"..,ама на живо ме е срам..Егаси тъпотията! Cry Confused

ПП.Иначе много си я обичам и уважавам,.нищо е че е строга и странна.Искаше ми се да беше опитала да ми бъде приятелка,но професионалното и изкривяване не го позволи...(Сори за офф-а)

# 125
  • Мнения: 4 111
По име, от преди десетина години до днес.

# 126
  • Мнения: 1 107
По име-остана ни като шега. Още преди години баща ми започна да я нарича така и сега и аз и сестра ми и казваме по име. Е, пред хора на "мамо", някак си неувашително ще го приемат, но помеджу ни може и на малко име

# 127
  • Мнения: 398
БОБЧЕ /така се обръщаме една към друга със златната ми майчица/

# 128
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ПП.Иначе много си я обичам и уважавам,.нищо е че е строга и странна.Искаше ми се да беше опитала да ми бъде приятелка,но професионалното и изкривяване не го позволи..
ох, много ми стана мъчно.
разбира се, че никой няма да те хапне за това, което споделяш. Wink

# 129
  • Мнения: 619
Мойта се казва София .Аз й викам "Софче" .... Embarassedно... е как да кажа поне за мен може да се каже ,че е нежно... или Мамо

# 130
# 131
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Казвам и майко  Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 1 817
Мама си е мама. За това си й казвам "мамо"  Wink !

# 133
  • Мнения: 6 164
С "мамо".

# 134
  • Мнения: 6 315
"Маман" използвам обикновено. Понякога "мамо", "маме", а когато се шегувам с нея или съм й ядосана "Маргарито".

Общи условия

Активация на акаунт