Отговори
# 255
  • Мнения: 96
Мамо шуши направо ме разплака Cry,но си личи че си силна жена  Hug.Трябва да си много силна за да го направиш Peace  bouquet,та нали всичко което правим е за доброто на наште слънца. Heart Eyes
Нора направо ме разби/как седи прицесата #Crazy/,ако видя и *шилото *на Бети л може и да припадна hahaha Joy
Лека нощ ви желая Heart Eyes

# 256
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
shemet_neveroiaten, ЗАБРАВИХ ДА ТЕ ПИТАМ ХОДИ ЛИ НА ПРЕГЛЕД И ДОВОЛНА ЛИ СИ ОТ ЛЕКАРЯ?
Не съм още  Confused за сега уреждам на дребното педиатъра и евентуално консултация и разни изследвания (профилактични). Та моите доктори са на заден план - а и чакам малко да се поадаптира с бабите та да мога да го оставям по-спокойно поне за час-два.

# 257
  • Мнения: 1 212
Добро ви утро мами !  Grinning
Абе някой за Софийска срещичка спомена нещо , пак  ?  Party
Аз съм на линия, даже и за днес , че нещо съм набрала инерция.....
Ходихме сутринта да ни боцнат и нас за хемоглобина, та чакам резултати
Ако някой е за разòдка днес да пише или да се обажда  Grinning
Хубав ден !  bouquet

# 258
  • sofia
  • Мнения: 1 475
Добро утро момичета!
  Бързам да пиша докато не ме е подхванала лудницата тук. Искам само да кажа, че просто имах нужда да споделя с вас, а не да ви разстройвам, но това е моето ежедневие. Много трудно тръгвам сутрин и се връщам по няколко пъти да целувам Стефи... Heart Eyes Искам да попитам мамите на седящи бебета - правихте ли нещо преди това за да седнат -  подпиране с възглавници и такива неща... или стана от само себе си.
  Като гледах снимките на Лилетка ми се видя много по-естествено хората да се женят когато вече имат дете - много завършено е семейството така, а и човека е на сватбата - какво по мило събитие има от това Heart Eyes А и булката сияе с цялата си хубост на майка с онова божествено излъчване...

# 259
  • Мнения: 1 212
shushi - mama, Жижо още не е от седящите - като го сложа той се хвърля като плувец с главата напред и се търкулва нанякъде .....
Иначе го подпирам, ама трябва бая да е заклещен, да не се измести
За сватбата след обебване и аз съм за / как иначе да е като само това ми е алтернативата Mr. Green/
И на мен са ми обещали евентуално, когато сколасам да се пъхна в рокля най-малкия размер евентуално ...така каза благоверния ...иначе ще си ходя момееща се  Sunglasses Wink
Аз обаче бих искала и малкия Жижон да има някакъв спомен от това събитие, така че - следващите няколко години евентуално  Peace
Абе защото и аз за работа съм се размислила, та ми дойде една идея....
ако мога да се "колаборирам"  Wink с някое друго майче на нашта възраст - едната да бачка, другата да гледа децата срещу някой лев ...  newsm78 ....
Който няма свободни баби , в такива крайни мисли изпада  Confused Wink

# 260
  • Мнения: 238
Добро утро и от нас

Много искам да дойда на среща да се запозная с вас но нямам транспорт...... #Cussing out

ЧЕСТИТО 6-МЕСЕЧИЕ НА :
ПЕТЪР НА НИККИ ИВАНОВА Heart Eyes
НИЯ НА АЛЕКСЧЕ Heart Eyes
МАРИЯ НА СЛАВКА ГЕРГОВА Heart Eyes
АЛЕКСАНДЪР НА SHREW Heart Eyes
ЮЛИЯН НА WITCHA Heart Eyes
МЕРИАН НА BLACK_KITTY Heart Eyes
ВИКТОРИЯ НА DADA_M Heart Eyes

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 10:17 от ketka

# 261
  • Мнения: 1 313
Честито на всички месечинковци!Много здраве и усмивки!  bouquet
Честито на Ния на алексче Heart Eyes
Магеста, ти къде се разхождаш?Аз съм на ндк ако има желаещи....обаждайте се да се видим Wink
Аз Инес не я подпирам с нищо като пожелае ще седне сама PeaceЗа сега седи както се вижда от аватарчето само като се държи за крачетата.Има време и това ще стане Simple Smile
Хубав ден! Hug

# 262
  • Мнения: 4 970
Честита половин годинка на бебе Петър на мама Nikki_Ivanova, бебе Ния на мама Aлексче, бебе Мария на мама slavka gergova, бебе Александър на мама Shrew, бебе Юлиан на мама witcha, бебе Мериан на мама Black_Kitty!
Аз Венета не съм я подпирала с нищо. Докато реша, че е време да я подпирам и тя почна сама да си седи. Баткото го подпирах около 2 седмици - той седна сам на възраст 6 месеца и 1 седмица.
От вчера моето "шило" се изправя на крака, с което вече съвсем ме шашардиса.  За това определено й е рано, ама мен кой ме пита.  Снимала съм я, ще пусна снимчица по-късно.
Ние утре ще ходим да ни боцкат. Споделете моля, урината трябва ли да я вземем утре или може от днес да си я приготвим и да постои нощес в хладилника, примерно.  Че утре сутринта хич няма да ми е до това - нали трябва раничко да се ходи да се дава кръв. Пък ще водим и баткото и той да мине през същата процедура.

# 263
  • Мнения: 315
Добро утро и от нас

ЧЕСТИТО 6-МЕСЕЧИЕ НА :
ПЕТЪР НА НИККИ ИВАНОВА Heart Eyes
НИЯ НА АЛЕКСЧЕ Heart Eyes
МАРИЯ НА СЛАВКА ГЕРГОВА Heart Eyes
АЛЕКСАНДЪР НА SHREW Heart Eyes
ЮЛИЯН НА WITCHA Heart Eyes
МЕРИАН НА BLACK_KITTY Heart Eyes
ВИКТОРИЯ НА DADA_M Heart Eyes

 Peace

# 264
  • Мнения: 2 331
Betty L.,някъде из темичките някоя мама беше казала,че урината се взема най-късно 2 часа преди изследването.
ха,добро утро!аз пак съм в нерви.моята мама са я отложили за днес наобяд.нямали катетри,та чак от Габрово са и доставили...луда работа е нашето здравеопазване!
иначе с децата-нищо ново.Соня и тя седи,но се подпира с ръце.за подвизите на Венета на Betty L. и на ум не и идва!!!много са изнервени беборите от тая жега.в чудо съм вече.и навън не се мотам много,много,че се притеснявам от слънцето,а рано сутрин всички спят.излизаме след 18 часа.и изтрещяваме вкъщи.
на Соня стафилококите не се повлияха от първия антибиотик и сега се мажем с Бактробан,но той и действа,по мое усмотрение.ще видим.
хайде,лек и спорен ден!
честито на празнуващите!!! newsm59 newsm67 Gift  bigdance2 Tada  costumed034  ura

# 265
# 266
  • Мнения: 4 447
Добър ден и от мен!

Мама шуши, много ме разчувства, стегна ме гърлото, напълниха ми се очите. Ти си силна и ще се справиш. Аз на тове място не бих могла.  Hug spoko

Честито на празнуващите!

Ние на море бяхме преди месец почти! Интересни мубяха вълните, докато не му пислна на крачетата,ау как ревна:) хехехехе
Та, имаме пръвата баня, а преди седмица се пекохме на вилата в сутрешното слънце:)

Вчера за малко го оставих на спалнята за 3мин и по едно време гочувам как недоволства и вика много, отивам и какво да видя - паднал наполовина между спалнята и леглото, тогава не се смях, но сега ми е смешно като си го спомня наполовина заклещен и безпомощен...добре, че се беше превъртял към стената, а не наобратно, че....


Млако ми е криво smile3518, че изобщо (дане кажа хич)не обръщате внимание на моите въпроси Crossing Arms. Не помня кой ми писа на лични, защо не идвам тук да пиша... ми вече нямам желание да ви питам каквото и да е    Sob


# 267
  • Мнения: 3 324
И аз четох, че най много на 2 часа, ама не знам как ще се справим... Днес пак имаше офанзива на пишкосъбиране, но първото пликче се напълни с друго, а второто чак в 10 часа - когато е края на приемното време! Grinning Утре пак ще се борим!
Лабораторията на нашата поликлиника работи от 6 мисля, до 10 преди обяд, после само за спешни изследвания!
Били, що не са и купили от аптеката - продават се! Аз отидох да раждам с 2 броя бебешки, щото ми писна да ми пукат вените с тия огромни техни ... Околло левче май бяха.
Бети, нещо не се справям - излиза заглавната страница на сайта.

# 268
  • София
  • Мнения: 1 424

здравейте!
набързо почерпвам за полугодието ни!!!
честито и на другите половингодишни бебоциbouquet  bouquet  bouquet
ние днес заминаваме на гости на майка ми в ямбол до неделя. много не ми се ходи, но голям напън ми дават #Crazy малко разнообразие. горкият ми мъж не мислеше така да си прекара едноседмичната отпуска, но какво да се прави - бабет е много настоятелна hahaha
бети, и на мен ми се отваря заглавната страница на сайта newsm78
еси, голям сладур е инес на тази снимка. и как си седи Mr. Green ния е като пиян морков. но аз не й давам зор - когато тогава.

# 269
  • Мнения: 3 324
Специално за anche_mamche
"Колко има, за да навреди, ако вреди? На HELLO взх няколко и много ни харесаха, но имат захар, както и в тези на BEBIVITA. hIPP-арските ми идват малко скъпи, те нямат...   Има ли зеленчукови на HELLO? Какви са ви отзивите за българските АМ-АМ?

Мисля да му дам рибка, но на всички бурканчета пише над 8м. Мисля,че ние няма да имаме проблем,защото до сега алергия към храна не е имал, а и нямаме и наследствени такива.
Кажете какво мислте? И каква рибка да му купя? Бяла или ... не?

А има ли декемврийчета от Дружба2 ? "
Ами повечето категорично се изказахме против захарта, ако не си забелязала! Не са ми известни пюретата Хело или каквото е там! Не купувам никакви - ни български, ни други пюрета! Ако на бурканчетата пише 8 мес, а ти си решила сега да ги даваш - какво очакваш да те посъветваме!?

"Мамчетааааааа,

побърках се - влюбена съм !

Харесах новата   за Калоян и какво ли не прочетох за нея,  погледнете я, как да не се влюби човек ? И мисля, че за функциите си хич не е скъпа ! Сега се чудя как да си я доставя.

Божкеее, луда съм!

Какво ще кажете?"
Предполагам очакваш някакви аплодисменти, не виждам друг адекватен отговор! newsm20

"А да ви питам за изследванията. Кръвта е ясно как я взимат, ами урината? Моя педи каза,че имало някакви торбички, дето се слагали за през ноща, ама в найлон да му сложа.... ми звучи направо садистично. Кажете вие как събрахте....?  "
Повече от достатъчно се изписа по въпроса, кое точно не ти е ясно?
Това са питанията от последната седмица и отгоре....


Общи условия

Активация на акаунт