Месец юни пак дойде,хайде ВАРНА на море ( 24 )

  • 17 000
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3
Запис.Станахме на 8 месеца  party023

# 91
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
....Днес пък за капак, тази дето отчита електромерите ми се скара, че съм била излязла чак на третото позвъняване, а тя както се сещате беше залепнала като дъвка за звънеца.....

А ти не и ли обясни че с това малко дете няма как да седиш пред вратата и да я чакаш като слезе от асансьора и веднага да и отвориш  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Ей много нагъл тоз народ

# 92
  • Мнения: 263
Герче,
винаги отговарят от министерствата! И то доста бързичко. Аз съм писала по други причини и още на следващия ден получих отговор на въпроса си! Лошото е, че може само да ти отговорят на писмото и всъщност нищо друго да не направят!
Но аз лично те поздравявам, че си се опитала да направиш нещо, а не си се примирила! Защото само съвестни граждани като теб могат да накарат тия хора да вземат да поработят!

# 93
  • Мнения: 274
Кали, казах и че и спи и ще се налага да го приспива, защото го буди. Аз и от едно позвъняване ще изляза. Обаче тя не искала да коментира , нямало за какво да говорим! И от едно ама ей на - чак на третото съм излязла! Наглост пуста моя, че не клеча пред вратата да хвърлям боб за нея!
Didry, аз бях писала като бях бременна и на МЗ, защото не ме приеха в болницата за задържане, но никой не реши, че е необходимо да ми отговори, та и тук не се надявах. Иначе ми е писнало все "от мен да мине!". Ако аз на работа сгреша, отнеса се агресивно или арогантно с клиент ще ми се скарат, ще ме глобят, ще ме накажат и т.н , може и да ме уволнят. Обаче когато някой бюджетен се държи така с мед го мажат. Ми майка ви стара вие тия заплати нали от моя джоб ги взимате та половината ми заплата заминава за държавни нужди и данъци! Ами ако беше гръмнал блока? Абе много съм ядосана! Като се сложат и съпътстващите проблеми, това много прелива чашата. Честно казано очаквам да ме определят като заядлива и нямаща си друга работа смотана патка или нещо по-ласкателно, но не и съвестна гражданка  Laughing

# 94
  • Мнения: 111
Моля ви момичета, помогнете ми с избор на педиатър! Държа да е около лятно кино Тракия или в този район, защото нямаме кола и ще ми е трудно с БЕБКА! Чакаме я след две седмици  Hug!!! Знам, че има много мами в този район, нека да споделят за техните педиатри! Благодаря Ви предварително! Снощи със съпруга ми ходихме при Карова в МЦ зад Експресбанк, но нещо не останах очарована! Но в краен случай ще е тя, ако не намерим по - подходяща!

# 95
  • Мнения: 376
Честито на Дани   bouquet
Герче пък да не кажеш, че съм неотзивчива тъща виднага щи услужа с пушка........само не разбрах дал ша са самоубиваш или ше трепеш хора с нея.   Joy То пък едни хора  #2gunfire
А и забравих да ти кажа щото пожарникарите са да гасят огън......димек кат гръмнете ши додат, нема да се плашиш. Преди това кво да праят там я.

# 96
  • Мнения: 263
Герче,
на МЗ и аз бях писала и бързо ми отговориха, но явно, когато им е удобно! А това със заядливата нямаща си работа изобщо не му обръщай внимание! Налага им се да поработят и за това почват да злебеят! А иначе за мързеливите бюджетни служители всички ще се съгласим с теб! Всички знаем какво е да висиш по опашки! И хич да не ми се оправдават с ниски заплати! Като не им се работи да си висят вкъщи: колко хора чакат за техните места и даже ще има не един и двама доволни от заплатите им!
А опасноста от взрив наистина е била сстрашна както описваш! И какво ще ми чакат тия от пожарната?! Да гръмне, та токава да идват да гасят и да броят жертвите ли?! Ума ми не го побира даже!
ani_sunnygirl, ние сме доволни от нашата педиатърка, която е в поликлиниката в Градска болница. Но сме при нея от скоро. Дора Янкова се казва. Не зная обаче как се справя с мъничките бебчета, но на мен ми изглежда първо приятна и второ не ми е правила проблем за направления. На мен също ми я препоръчаха, но не смея чак да я препоръчвам и аз. Все пак, ако не откриеш нещо "по-сигурно" ще ти дам координати. Също съм безкрайно доволна от една лекарка в МанусВита, но как се казваше... много е известна из Варна... Харитонова се казва! И неин GSM номер мога да ти дам, но при нея есто няма места.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 893
Герче , абе я ги е** в майката  Close
и аз се ядосах днес МНОГО и взех кардинално решение вече да не минава от мене никогаш  newsm66

# 98
  • Мнения: 111
Герче,
на МЗ и аз бях писала и бързо ми отговориха, но явно, когато им е удобно! А това със заядливата нямаща си работа изобщо не му обръщай внимание! Налага им се да поработят и за това почват да злебеят! А иначе за мързеливите бюджетни служители всички ще се съгласим с теб! Всички знаем какво е да висиш по опашки! И хич да не ми се оправдават с ниски заплати! Като не им се работи да си висят вкъщи: колко хора чакат за техните места и даже ще има не един и двама доволни от заплатите им!
А опасноста от взрив наистина е била сстрашна както описваш! И какво ще ми чакат тия от пожарната?! Да гръмне, та токава да идват да гасят и да броят жертвите ли?! Ума ми не го побира даже!
ani_sunnygirl, ние сме доволни от нашата педиатърка, която е в поликлиниката в Градска болница. Но сме при нея от скоро. Дора Янкова се казва. Не зная обаче как се справя с мъничките бебчета, но на мен ми изглежда първо приятна и второ не ми е правила проблем за направления. На мен също ми я препоръчаха, но не смея чак да я препоръчвам и аз. Все пак, ако не откриеш нещо "по-сигурно" ще ти дам координати. Също съм безкрайно доволна от една лекарка в МанусВита, но как се казваше... много е известна из Варна... Харитонова се казва! И неин GSM номер мога да ти дам, но при нея есто няма места.


Благодаря ти за бързия отговор! Моля те напиши ми координатите на Дора Янкова, може и на лични! А пък за Хаританова и аз чух, имам и координатите и днес ще и звънна да питам за места!

# 99
  • Мнения: 263
Отговорих на лични!

# 100
  • Мнения: 96
Аз само на бързо-колкото да ви кажа ,че пак сме болни,т.е. баткото.Май е хванал летния вирус-разстройство с повръщане.Направо ми писна от тез болести ако не е единия ще е другия #2gunfire.Герче вчера като прочетох какво ти се е случило направо побеснях и звъннах на кака ми да споделя твоя проблем./Тя работеше до скоро във в. ТРУД/Направо ме гръмна като ми каза,че ако има изтичане на газ само от искрата на звънеца докато звъниш е можело всичко да гръмне #Crazy/не бях се замислила,че е права Thinking/Тъй,че ако питаш мен другия път си обирай крушите веднага и навън Naughty. Heart Eyes
Тръгвам на доктор.До скоро

# 101
# 102
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Иве супер е , само часа на протеста да сложите  Wink

# 103
  • Варна
  • Мнения: 893
ора, днес ми се обади една софийска декемврийка. във Варна е в момента и иска да се срещнем
за тези които я знаят - Lia 25
та хайде да се организираме за събота примерно да се събрем  Thinking

ще дам на мъжа ми подписка да събере от фирмата подписи утре Wink

Да споделя нещо, съвсем извън темата:

Вчера, по време на разходката в Морската, на дъщеря ми и се беше закачил на крачето кърлеж! Пазете си децата и ги оглеждайте след разходка и плаж.
 
#Crazy #Crazy #Crazy

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 00:18 от Virginity

# 104
Много се извинявам,че се включвам без да съм от града,но дали някоя от вас знае кога и къде е сбирката на близнаците?Казаха ми,че се записвало някъде във Варна.Ще съм ви много благодарна. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт