Черен списък на съседите

  • 7 588
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
...направо не се издържа в тия панелки!!! Close
Скоро ще се местим и нямам търпение вече,защото апартамента където отиваме не е панелен и е тихо мястото,но пък щял да започва строеж до нас наесен... Tired

Голяма заблуда, че в тухлените жилища е тихо, хич и не се надявай Mr. Green
Питай патило ...

# 31
  • Мнения: 636
Един от новите ни съседи, който си паркира колата пред гаражите. Това било "в двора". doh Нато се прибирам отнякъде, влизам в "двора", ако му е там колата, отивам, звъня му, чакам да дойде, аз обаче трябва да върна колата на заден отпред пред блока, за да изкара той неговата и накрая да си вляза в гаража. И това според него било в реда на нещата. Ей, като ми кипна миналата седмица....  fight Аз вися с бебето и го чакам да си мръдне колата.  #2gunfire Този път направо му повиших тон, абе развиках се яко. Май има резултат, дано не е временен.
ако той има земя на двора не можеш да имаш претенции. Това съм го проверила при адвокат. Тъпо строителство- на практика гаражът ви се обезсмисля Naughty

# 32
  • Мнения: 4 668
Аз живея в нов тухлен блок и пак чувам доста неща - примерно съседката , като ходи до WC  Confused
Това както и да е , но има един олигофрен , който вече две години прави ремонт  Shocked на 2-стаен ... Такова къртене и чукане е , че не знам ...
За гаража и паркиралите отпред коли вече нямам нерви - то е всеки ден , но аз вече си спирам така , че да го затворя наглеца и не си местя колата изобщо / нашият гараж е най - вътрешният /
И за да ви успокоя , че това не е нищо мога да ви кажа че в дворът ни има пицария и вечер до 12 ч. пищят и крещят деца , родителите на които пият и ядат вътре и въобще не ги поглеждат ...  Confused

# 33
  • Мнения: 4 668
ако той има земя на двора не можеш да имаш претенции. Това съм го проверила при адвокат. Тъпо строителство- на практика гаражът ви се обезсмисля Naughty
Това не е вярно ! Дори и той да има идеални части от земята са в съсобственост ... да не обеснявам , че е много дълго , но НЯМА право да им пречи за достъпът до собственият им гараж .
по закон обаче трябва да имаш лепенки на вратата на гаража - "паркирането забранено - излаз на автомобил " и знакът за забранено паркиране . Извикай паякът да го вдигне няколко пъти и няма да паркира вече .

# 34
  • Мнения: 23 409
...направо не се издържа в тия панелки!!! Close
Скоро ще се местим и нямам търпение вече,защото апартамента където отиваме не е панелен и е тихо мястото,но пък щял да започва строеж до нас наесен... Tired

Голяма заблуда, че в тухлените жилища е тихо, хич и не се надявай Mr. Green
Питай патило ...
Питай,питай...Ние сме в тухлен..от новото-старо строителство вече/2000г/..емиии не знам какво са правили строителите,но аз знам всеки един съсед какво прави..Кой кога се уважава,кой кога пикае и тн.Снощи този малоумник до нас в 24.оо започна да си сглобява ...СЕКЦИЯ... ooooh! Звъним-не отваря.Мъж ми го сгащи най-накрая,като излезе да ходи нанякъде и стана егати олелията.Той се извинявам,ама да не сме му държали тон...побъркан народ..малееее..Откъде се взе не знам.

# 35
  • Мнения: 213
Аз не мога да се оплача - с изключение на касиерката, която идва да събира пари или в един и половина наобед или към 11 вечерта, и пианистката, която започва да свири към 8 сутринта, всички други са много мили. Даже съседката отдясно има бебе - много рядко го чувам да плаче. Но (да чукна на дърво) е много чисто - никой не си изхвърля боклука през терасата, входът се мие два пъти семично... Идилия...

# 36
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
И аз не мога да се оплача,то всяко зло за добро.На нашият етаж живее едно артистично семейство,чиято дъщеря е известна цигуларка.Обикновено свири в коридора пред огледалото.От толкова класическа музика я какво умно и спокойно дете родих Mr. Green.А тинейджъра ми....нека другите да кажат как го търпят #Cussing out.Всичко е в разбирателството.

# 37
  • Мнения: 3 501
БИВШИТЕ съседи от ляво. Толкова силно си надуваха телевизора, че ние нямаше изобщо нужда на нашия да му пускаме звука. С мъжа ми им вика "ония глухите".АААА и съседите отгоре ПРЕДИ правеха си ремонт и всеки ден и особено събота и неделя си правеха ремонти и в нас беше като 1-вата световна война.Не можехме дори да се чуем помежду си. Имах чувството че танковете идват.
Знам, че говоря в минало време, ма така ми се искаше тогава да се оплача на някой, пък сега като видях възможност.... Rolling Eyes

# 38
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
"Семейство Слонови"
 smile3535  261uu   от апартамента над нас - или се "уважават" звучно и шумно върху скърцащото им легло - за протокола да уточня - той е около 150 кг и тя има няма толкова, дъщеричката им която ги гони на кила  261uu  играе гимнастика така, че прозорците ни се тресат, той като гледа мач няма нужда аз да си включвам телевизора - вика безумно и всичко разбирам от случващото се на терена, за капак редовно ни наводняват банята и когато им напрвя забележка казват - " ъъъъъъ ми то не е от нас, замажи си тавана да не ти тече" #2gunfire

# 39
  • Мнения: 82
Хайде стига бе моми4ета. Единия правел 2 години ремонт/ще прави 4овека, като няма пари да го направи наведнъж/ Pipinka мислиш ли 4е твоята съседка не те 4ува и теб като ползваш тоалетната?/логи4но е след като ти я 4уваш/. 8 4аса неприемливо време ли е за свирене на пияно? Бебето ревяло /ми реве щтот е бебе/ и незнам си още кво. Мрън мрън.......да не мислите 4е вие сте идеалните съседи? Ми не сте.........и не щта да сте ми съседи Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 82
Хайде стига бе моми4ета. Единия правел 2 години ремонт/ще прави 4овека, като няма пари да го направи наведнъж/ Pipinka мислиш ли 4е твоята съседка не те 4ува и теб като ползваш тоалетната?/логи4но е след като ти я 4уваш/. 8 4аса неприемливо време ли е за свирене на пияно? Бебето ревяло /ми реве щтот е бебе/ и незнам си още кво. Мрън мрън.......да не мислите 4е вие сте идеалните съседи? Ми не сте.........и не щта да сте ми съседи Crossing Arms
упс сори два пъти излезе без да искам

# 41
  • Мнения: 82
"Семейство Слонови"
 smile3535  261uu   от апартамента над нас - или се "уважават" звучно и шумно върху скърцащото им легло - за протокола да уточня - той е около 150 кг и тя има няма толкова, дъщеричката им която ги гони на кила  261uu  играе гимнастика така, че прозорците ни се тресат, той като гледа мач няма нужда аз да си включвам телевизора - вика безумно и всичко разбирам от случващото се на терена, за капак редовно ни наводняват банята и когато им напрвя забележка казват - " ъъъъъъ ми то не е от нас, замажи си тавана да не ти тече" #2gunfire
Най добре е да се гръмнат щтото са дебели а

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
 PyMu  Laughing Mr. Green
 АЗ съм лош съсед. Като ми докривее викам ченгетата. Музики, купони - без мен. Особено лятото на отворените прозорци съм много зла. Само чакам да стане 10:05 и набирам телефона, не излизам въобще да правя забележка и да се разправям. Две години терор и гледам това лято околностите са много по-тихи. Имам предвид съседните къщи, блокове и кооперации. В нашата са само роднини и моят син е обожаван и на почит, тишината е абсолютна. Ако някой иска нещо да прави казва от предния ден.

# 43
  • Мнения: 589
Търпя си като вол.Блока ни е П-образен,входа срещу нас е по всяко време озвучен от сръбска музика и турски маанета Mr. GreenИ аз кво-затварям плътно прозорците...В петък и събота нощите са ужасни-мощно чалга докъм 6 сутринта...После докъм 8-9 е малко мир,дали тогава аз да не запълня дупката с малко хеви метъл? newsm78

# 44
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Най добре е да се гръмнат щтото са дебели а

Е глупости сега, не казвам такова нещо, просто исках да съм по - описателна

Общи условия

Активация на акаунт