да ползвамве ли памперс за плажа?

  • 6 004
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850
аз смятам да я държа с бански и тениска отгоре.много е бяла миличката.е ще я пусна да побеснее и голичка Laughing

# 91
  • Мнения: 2 309
Аз съм против бански за бебета...До сега на сина ми,не са му се набивали песъчинки...

# 92
  • Мнения: 4 621
Миналата година Яна беше голичка на морето. За тази вече сме с бански Peace

# 93
  • Мнения: 2 891
Искма да попитам, какво правите, когато мажете децата с плажни млека. Ясно е, че първото мазане се прави в къщи, преди да тръгнете, но кожата все пак остава мазна и по нея, искаме или не се лепят песъчинки. След влизане във водата, пак се маже, защото голяма част от продуктът се е отмила. Е, така прилежно нацапотено, детето се впуска в игри отново. Как го спасявате, за да не заприлича на "пясъчния" човек.  Thinking

# 94
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Гол или само по потник, за да не изгори, въпреки, че ще о омазан и ще гледам да е под сянка.

# 95
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Как го спасявате, за да не заприлича на "пясъчния" човек.

Няма спасение - измиваш го във водата преди да си тръгнете, подсушаваш и като се приберете - право в банята.

# 96
  • Мнения: 9 905
Искма да попитам, какво правите, когато мажете децата с плажни млека. Ясно е, че първото мазане се прави в къщи, преди да тръгнете, но кожата все пак остава мазна и по нея, искаме или не се лепят песъчинки. След влизане във водата, пак се маже, защото голяма част от продуктът се е отмила. Е, така прилежно нацапотено, детето се впуска в игри отново. Как го спасявате, за да не заприлича на "пясъчния" човек.  Thinking
никак. Досущ пясъчно човече си е. Допълнително на плажа мажа само раменете, защото обикновено те първи изгарят, а най-малко се цапат с пясък. Затова и писах, че файда от допълнително бански и тениски няма - не можеш постоянно да го миеш, триеш, мажеш и пазиш от пясъка.
Истината е в ходенето сутрин и следобед, в по-безопасни часове, колкото и това да ограничава.

# 97
  • Мнения: 2 891
Тити, това за часовият пояс е ясно, ама се получава едно постоянно миене и мазане, защото тъкмо го намажеш, той си хвъли пясък на гърба, аз пак го мажа и такаааа.... до безкрай  Mr. Green Аз искам с боксерите поне дупата да спася. За това ще се пробвам, пък ако не стане, сама ще си донеса пясък и ритуално, пред вас, ще си посипя главата  Mr. Green

# 98
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Тази година за първи път ще ходим на море с дъщеря ми. Решила съм да я оборудвам с бански - долнище, разбира се Wink, шапка, плажно мляко, чадър....Дано избегнем неприятни изгаряния Confused...защото наистина слънцето е опасно.

# 99
  • София
  • Мнения: 1 877
Каката я водихме за първи път миналата година (на 2 и 8м) и по нейно желание й купихме 2 чифта бански. Обаче ги обличахме само докато стигнем до плажа, след което ги събличахме Mr. Green. Ама не мога да ви опиша какво количество пясък полепваш по дупето й всеки път, но пък тя не търпеше нищо и искаше да се ровичка и заравя гола в пясъка hahaha.

# 100
  • Мнения: 9 905
Тити, това за часовият пояс е ясно, ама се получава едно постоянно миене и мазане, защото тъкмо го намажеш, той си хвъли пясък на гърба, аз пак го мажа и такаааа.... до безкрай  Mr. Green Аз искам с боксерите поне дупата да спася. За това ще се пробвам, пък ако не стане, сама ще си донеса пясък и ритуално, пред вас, ще си посипя главата  Mr. Green

аа, не ща да се посипваш, аз съм добричка  Party може хлапето ти да се държи на плажа по-кротко и да не спринтира постоянно между водата и пясъка. Аз дупето не бих пазила, само очите и устата Simple Smile

# 101
  • Мнения: 2 891
... Аз дупето не бих пазила, само очите и устата Simple Smile

Стига  де, той е голям, няма да яде, или  newsm78

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 14:30 от jj okocha

# 102
  • Мнения: 9 905
не яде нарочно, но се въргаля, замахва с лопатка, спъва се в нещо и пада по лице, не внимава какво прави....сипе пясък навсякъде около себе си....това са неща, които сега се учим да не прави. А като седне на плиткото във водата, се навежда напред и си потапя цялото лице във водата с отворена уста - нещо го кефи  newsm78

# 103
  • Мнения: 2 908
Аз само да питам,ако не ползвате никакъв памперс на плажа,къде ака бебо,ако му се доака,и ако не е научен да ака някъде ?Ние сме например малки и не акаме някъде,а в памперса. Rolling EyesАко и се доака,ще се изака ей така докато лежи или пълзи...и ще стане мазало...Само питам,че ми е интересно... newsm78

# 104
  • Мнения: 24 467
Ми то и аз питах няколко стр. преди това, но получих само един отговор- на плажа и после с кърпичка /или салфетка беше/ се почиства. Не го приех, обаче този вариянт.

Общи условия

Активация на акаунт