Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 3 ....

  • 13 300
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 303
Да се разпиша и аз! Hug

# 16
  • Мнения: 917
Люси, за мен някакъв подходящ подарък видя ли?

# 17
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Люси, за мен някакъв подходящ подарък видя ли?

Да призная честно до 5 лв., почти нищо нямаше подходящо за момиченце, или поне аз не видях  newsm78 ... Другият вариант е фотоапаратче  http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=632,
въженце http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=1611
или някакви украшения за коса /не е необходимо точно от вегата да се вземат  Rolling Eyes
Кукла не знам до колко е подходящо, а и бяха по-скъпи  ooooh!
Другият вариант е нещо образователно  newsm78 от типа http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=275
Друго определено не се сещам  newsm78

Галхен току-що ми донесе опакования си подарък   bouquet
Имаме и още 10 лв. от Nadejdica за касата   bouquet

# 18
  • Мнения: 644
Люси аз искам да попитам, обикновенно колко продължава едно такова мероприятие? Колко часа? Т.е до 13ч, ще бъдем ли в Бургас на 27 ми или....? Питам просто за инфо,че нямам изобщо представа?
И как обикновенно протича събирането и тръгването и т.н? Т.е за тези дето ще ходим, как ще отидем до Средец? Как е било досега?

# 19
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Люси аз искам да попитам, обикновенно колко продължава едно такова мероприятие? Колко часа? Т.е до 13ч, ще бъдем ли в Бургас на 27 ми или....? Питам просто за инфо,че нямам изобщо представа?
И как обикновенно протича събирането и тръгването и т.н? Т.е за тези дето ще ходим, как ще отидем до Средец? Как е било досега?
Тържеството не би трябвало да продължи повече от час - час и половина, тъй като децата в 11:30 ч. по програма обядват, така че при всички случай преди 13 ч. ще бъдем в Бургас  Peace .... Миналитя път с Veselushka се прибрахме малко след 12 ч.
Поне досега сме се събирали пред Краставицата около 30 мин. преди часът, за които сме кажели, че ще отидеме ... За 27 ми, би трябвало да тръгнем от Бургас, не по-късно от 09:30 ч.
Досега основно сме ходили с моята кола   car003 и когато bubi4ko е имала възможност е включвала служебната  Peace
В зависимост колко са желаещите, може да се наложи да помислим и за допълнителен транспорт  newsm78

# 20
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ток-що говорих с Директорката на Средец - тортите за момента отпадат тъй като е много горещо и тя се притеснява да не стане нещо  Rolling Eyes ... Предложих и вариант да ги вземем от Средец - но пък за там няма да бъде сигурно дали са много пресни  newsm78
Така че по всяка вероятност трябва да се насочим или към дребни сладки или към някакъв сладкиш без крем /яйца, мляко  Rolling Eyes/ .... Ще се наложи да помислим  newsm78

За чехличките - успяли са да осигурят за всички деца  Peace , така че ако решим ще се насочим към нещо друго ... Помолих Директорката да помисли от какво най-спешно имат нужда в момента и утре се разбрахме да се чуем  Hug

# 21
  • Мнения: 200
трудна работа ...........сладкиш без яйца и мляко . може би само сокче , дребни бонбони и  да наблегнем на играчките с парите от касата или на всички по една рисувателна книжка с флумастери или цветни моливи..

доста ни ограничават : без балони , без торта , без сладкиши,

мисля си дали не може просто нещо за хапване да им купим от метро, например плодове и зеленчуци или пакетирани неща леща боб може би колбаси.............

много трудна задача ..................дано директорката измисли нещо

рожден ден без торта...... Thinking

# 22
  • Мнения: 200
...........още нещо се сетих....................ще давам ли гирлянда с надпис и колко човека ще пътуват за средец да търся ли допълнителна кола / имам нещо предвид / но е добре да знам от сега.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Може по 1 шоколад на дете,знам,че не е много здравословно,но все пак е празник ,вместо тортите.

# 24
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
В тортите - най-проблемен е крема - ето защо предложих на Директорката нещо по-скоро като пай или щрудел /мисля че и хареса идеята  Thinking/ и току-що проверих в Захаро /ще гледам да проверя и в другите сладкарници  Thinking/ - имат ябълков пай  и черешов пай - цена на тава 20 лв. /25 парчета/, т.е. с около 2 тави може да се отчетем  Peace и може да помолим да напишат Честит рожден ден и да добавим малко захарни фигурки - цена 0,50 лв./бр., както и свещички   Hug

Ако решите още от сега може да се опитаме да се преброим - аз съм НА ЛИНИЯ за 27ми  Peace и съм с кола   newsm01

# 25
  • Мнения: 644
И аз ще съм на линия на 27ми, но съм без кола! И след това веднага, ще бързам за работа /все още не съм казала,че ще отсъствам/, ама не мога да взема отпуск, защото пък колежката излезе в отпуск и не върви да поискам цял ден!

А за тортите и на мен ми е малко чудно, че Директорката толкова се притеснила! В крайна сметка ще бъдат пресни, дори може същия ден да се вземат там от фирмата, която решихте!
И крема обикновенно е сметанов, какво я притеснява? Ако може пайовете да заприличат на торти-добре, ама и аз се учудвам ако празнуваме рожден ден без торта!
  newsm78

# 26
  • Мнения: 917
разбирам я директорката - трябва да мисли за децата на първо място. от други майки разбрах че лятото и на децата в градините и яслите не дават торти за РД. Люси, това с пай идеята е много хубава, няма да е с крем, но пак ще има нещо сладичко. Аз да ви се похваля от Свищов за 5лв се върнах с 3 подаръка за детенце. Купих за 2,10лв кукла барби - много красива, за 2лв. докторски инструменти и за 1,50 хвърчило /което обаче забравих в автобуса, но така или иначе отпадна идеята да подарявам и него защото амелия каза че не може едно дете да има 3 подаръка а дрегите само по 1, пък бил той на същите пари/ Така че докторските инструменти ги наврях в кутията на Барбито и стана Барби - Доктор. Много се надявам детенцето да се зарадва. Естествено че няма да пропусна да видя радостта в детските очи. Така че и аз съм на линия за 27ми

# 27
  • Мнения: 527
bubi4ko е права. В нашата градина е забранено да се носят торти през лятото. По-добре да не се рискува с това. Аз подарък не съм купила, но тези дни смятам да свърша тази работа. За 27 още не съм сигурна, но и аз съм без кола.

# 28
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
sneji20 - недай си боже ако им се даде торта с крем и след това децата се поизразболеят, все пак е лято, доста е горещо и ние не разполагаме с хладилна кола  Rolling Eyes .... от ХЕИ ще я направят луда Директорката, да не говорим най-главното за дечицата колко ще е неприятно ако са болнички  Cry ... Така че и аз съм по-скоро ЗА идеята пай/сладкиш ... голям разбира се  Peace
Ето и какво предлагат в АМАДЕУС /ако някой има възможност да провери в Роза или в Неделя - въпреки че в последната май е скъпичко ще е чудесно  Hug
- Ябълков или Орехов Пай /кръгъл/ - 10 порции - 15 лв.
- Ябълков или Орехов сладкиш /голяма табла, правоъгълна, 36 бр./ - 12 лв. - но не можаха да ми кажат колко точно са голями сладкишите  newsm78
Иначе и двете изглеждат добре .... Имайте предвид, че това са стандартни порции за възрастни, за сладкиша не съм много сигурна, така че за децата го умножаваме приблизително по 2 ....
Иначе както бях писала може да помолим да сложат надпис ЧРД напр. с шоколад  newsm78 /за да не е крем/ и евентуално да поставим няколко захарни фигурки отгоре за по-празнично настроение  Hug

bubi4ko -   bouquet за подаръка

Значи до момента за 27ми сме 4 newsm78:  sneji20, bubi4ko, lucyl30 и попи  newsm78 ... Евентуално може да сместим в колата още един, стига бебчо да не се наложи да пътува с нас  Wink .... Някой друг с кола  и въобще още желаещи newsm78

# 29
  • Мнения: 200
имах нещо предвид за допълнителна кола ...........но за съжеление не се получи.............запазвам си правото за следващ рожден ден. Все още ми се струва че за сега е по добре да не идвам. една съм лигла като се разрева чееее нямам спиране. но продължавам да следя темата и да помагам с каквото мога.

Общи условия

Активация на акаунт