Спешно отделение

  • 12 523
  • 173
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 673
страхотен филм,
ненапразно има приз за най-достоверен на тази тематика!!! и наистина е така, дословно, до ..най-малката подробност!!
за съжаление сега, заради дребното не го следя Rolling Eyes

# 106
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За кой канал питаш? - по Фокс сега дават повторението от снощи.
За Канал 1 незнам, вчера за първи път гледах серията там и останах малко шашната.

за по канал 1, разбира се.

ФОКС-а не го гледам и това там са повторения от много години назад във времето на Спешно-то.

# 107
  • Мнения: 19
В момента дават "Спешно отделение" по Foxlife  newsm44

# 108
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Аз гледам повторенията, защото много неща съм изтървала и ако сега започна да гледам новите серии, нищо няма да разбера.
Ето вчера бях изненадана, че Сюзън Луиз е бременна, че Аби учи за доктор, Картър гонеше някаква девойка по летището от любов, Уивър показва някакво бебе на снимка - нали уж е лезбийка....
Вчера гледах ей така  Shocked

# 109
  • Мнения: 2 070
А някой зне ли къде изчезна Алекс, сина на сестрата, забравих и името, че тя беше така свободна вечерта и се свали най-накрая с Ковач? Изпуснах предната серия и началото на снощната. Иначе и аз гледам повторенията на обяд точно и понякога се обърквам кой от къде и кака  и с кого.

Уйвър е лесбийка да и живее с една жена, която наскоро роди дете, аз самата не разбрах кой я е забременил. Картър изпращаше на летището гаджето си, бременна от него, лекарка, която лекува болни от СПИН в Африка... И аз вчера разбрах, че Сюзън е бременна.
Снощи това което успях да хвана от селията - въртеше се около децата май..и либовта..

# 110
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Тази дето свали с Ковач прати сина си при приятелче да пренощува.
Аз останах с впечатлението, че девойката на Картър се върна заради него, поне такова впечатление оставиха  Thinking
Гледах в сайта на спешното и там Аби и Ковач се женят...ама това кой век ще стане?

Много ми е гадно по Фокс гледам как Марк Грийн се бори с тумора и гасне малко по малко... А в новите серии, как Кордей се буди до нов мъж...много мъчно ми става.
Редовно рева на този филм  Embarassed

# 111
  • Мнения: 2 897
А Сюзън от кого е бременна?

# 112
  • Мнения: 2 070
Ами тя имаше връзка с един грозноват, който и предложи да се оженят, малко недодялано и предложи, тя май отказа. После той без малко не умря и тя май го съжали. Дали той я е забременил не знам. Тя също е понапълняла доста от първия сезон насам. Готина е де.

# 113
  • Мнения: 2 897
Тя също е понапълняла доста от първия сезон насам. Готина е де.

Понапълня,да,и хич не ми харесва така,а съм и голям фен като цяло(Аби не я възприемам и това си е то Crossing Arms).А къде изчезна азиатката?

# 114
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
И Кордей беше напълняла докато беше бременна.
Може пък актрисите наистина да си бременеят, няма да спрат личния си живот заради сериала  Simple Smile

# 115
  • Мнения: 2 897
Оли,тя Шери си е пълничка от доста време,но това няма значение-невероятно чаровна е,а за сериал от такъв тип не е необходино героините да са като от калъпче WinkТака че съм съгласна с теб PeaceПросто преди ми харесваше повече,мое мнение Wink

# 116
  • Мнения: 1 666
Аз вечер по това време се занивам с детето, та изпускам маса работи от филма... Сега от вас разбирам, че Сюзън е бременна!

Цитат
Уйвър е лесбийка да и живее с една жена, която наскоро роди дете, аз самата не разбрах кой я е забременил
Забремениха я ин-витро. Както и самата Уивър преди време се беше опитала да роди, но не успя да го износи.

Цитат
Картър изпращаше на летището гаджето си, бременна от него, лекарка, която лекува болни от СПИН в Африка...
А това беше много мило! Той тръгна да хваща самолет да я "догони", тя пък слязла от нейния  Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 2 070
И аз Аби нещо трудно я преглъщам, но напоследък взе да ми става симпатична. Жалко, че се жени за Ковач, предпочитах тази, с която сега се свали. Сюзън винаги ми е била много приятна.

# 118
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Вие харесватев ли го този Ковач?
Аз нещо не мога да го възприема като замеснтик на Рос  Heart Eyes
А каква класика в жанра - Рос - педиатър и сесрта Хатъуей, после Ковач и той педиатър и Аби

# 119
  • Мнения: 2 070
Вие харесватев ли го този Ковач?
Аз нещо не мога да го възприема като замеснтик на Рос  Heart Eyes
А каква класика в жанра - Рос - педиатър и сесрта Хатъуей, после Ковач и той педиатър и Аби

Много ме кефи Ковач, но не заради външния вид. Ролята му ми харесва, типажа. Повече из старите серии го разкриват. Няма нищо общо с Рос, Рос беше по-повърхностен. Затова и не се опитвам Ковач да го възприемам като заместник. На външен вид беше готин Ковач, когато беше в Африка, съвсем леко брадясъл, той е от този тип мъже, на които им отива. Така гладко избръснат не го възприемам.

Общи условия

Активация на акаунт