Декемврийското дете, стяга бански за море

  • 20 360
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 493
мерси за поздравленията! Да на ЕнЬовден са и Яните Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 3 722
Честито и от мен на Яна на Минимо и Янче  bouquet
Да са ви живи и здрави имената!

И аз съм с едно дете Grinning Май такъв е сезона Wink. Голямото замина на море с баба си. Виктор само обикаля и го търси Cry, много е нещастен. В неделя и ние отиваме  sun

# 62
  • София
  • Мнения: 938
Гледам, май всички са се изпарили в жегите. Къде се скатавате бе хора? Да ви питам - издирвам коли под наем за две седмици - едната за баща ми, пристигат на 15-ти и им трябва за 1 седмица, а другата за нас - пак от 15-ти, но за 2 седмици. Нашата кола пак е размазана - Мартин са го натресли онзиден пак отзад (как прозвуча само). Писна ми от тая талига, време е да се отървем от нея, само главоболия откакто сме я купили. Та сега издирвам читави бюра за коли под наем, които да не искат черния ми дроб като наем.

# 63
  • Мнения: 1 568
Жегаааа ...
Три полуголи алпинистчета висят през прозореца, та поне имам гледка  Mr. Green

Свалих си първи сезон на "Отчаяни съпруги" и се забавлявам с тия кукувици там. Други развлечения няма.

# 64
  • София
  • Мнения: 938
Жегаааа ...
Три полуголи алпинистчета висят през прозореца, та поне имам гледка  Mr. Green

Само хАбиш инвентаро.... Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 568
Ела да ги наглеждаш, шефке  Laughing

Аз излизам  Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 2 493
В тая жега... Нищо интересно... ама що не додат и на мен да ми повисят малко алпинистчета Simple Smile
Аз пак съм сама (+ бебето де)... До четвъртък - петък.

Само неразбрах що нямаше желаещи за мамешка среща... Sad Нещо много с скатавате ей...

А да ви питам - някой ще ходи ли на протеста за детските градини? Петък 29.06 10ч. на пилоните на НДК. Ществие до общината ще има. Аз мисля да отида, че си нямам друга работа Simple Smile А и на Мая списъците за ДГ още не са излези. Немога да разбера какво толкова смятат... и пресмятат... Казаха след сряда... Да видим...

В четвъртък съм на изпит. В събота пак. Стискайите палци.

# 67
  • Мнения: 772
Янче, честит имен ден (и на Яна на Минимо също - тя как е във Франция впрочем?) и успех на изпитите!

и на мен не ми се пише много покрай жегите, ние за няколко дни пътувахме, ама Савко малко се държа като домошар и разправяше разни небивалици като Искам моя блок и един кои си пантофи (които в София не ще да обуе)...

вчера видях за малко Рали в една бирария, тя май днес пак заминава, но ви праща поздрави на всички, а Марк посвиквал в градината...
от коли под наем нищо не разбирам, от алпинистчета уж малко повече, ама в нашия блок почти никой не си слага изолация Wink

# 68
  • Мнения: 5 790
Мързи ме да гледам в таз жега, а пък за писане  ooooh!
Честит имен ден със закъснение на Янче и малката Яна на Минимо!
Аз лично не съм се отказала от среща. Само кажете кой кога може и ще резервирам места в Мистър Пица.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз мога в петък и събота. И в четвъртък, но тогава може би ще съм с Бояна та трябва да седим навън.

# 70
  • Мнения: 5 790
Четвъртък, петък и събота съм на работа. Четвъртък и петък - сутрин, в събота - цял ден.  Sad
Казвайте кога ви е удобно на вас.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Пак ще я направите мамешката среща,когато не съм тук Crossing Arms В петък пътувам за морето до неделя.

# 72
  • Мнения: 1 568
в петък съм на голям купон на Черешите. В събота няма да мога да гледам ... айде другата седмица?

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 605
Ехо, помните ли ни - несериозната Райка и двата броя...
Вече ми стана навик като влизам да заварвам ново бебе  Laughing Шоши, честито, миличка! Много целувки от нас! Всичко ще е наред, не се притеснявай!
Не знам дали помните пристъпите на ревност на Боги, когато Саня беше малка - гризкаше я, шляпваше я... Слава богу - оцеля. Сега и тя здраво го налага и така двамата отработват агресията си. И да се вживявам и да не се вживявам - все тая. Има ги обаче и моментите, в които се гушкат и си играят спокойно и сърцето ми прелива от майчинска гордост.
Саня от около месец също е на гърне. Свикна за около седмица. Лошата новина при нея е, че в момента е с пневмония - през почивните дни положението беше много страшно, но май излизаме от дупката. Този път я лекувам само с хомеопатия. Да видим дали и аз ще учудя личната лекарка. Дано! Малката много тъгува за яслата - с мен вкъщи явно й е скучно.
Хомеопатията свърши чудеса при Боги - тиковете вече ги няма пу-пу! Камък ми падна от сърцето.
Ние още сме без тати (затова и времето все не стига за форума), освен това завърших следдипломната си квалификация, приключвах документацията в училище, ходих на фитнес (вече съм минус 10 кг  Wink) и общо взето беше много натоварено. Дано сега остане време за почивка, море и любимия форум.
Поздрави на всички!  Стойте на сянка и пийте фрешчета!

# 74
  • София
  • Мнения: 2 493
Райка, тъкмо се бях замислила за теб и децата тея дни къде пак потънахте и хоп - ето те пак Simple Smile
Поздравления за всичките хубави неща, които са ти се случили и бързо оздравяване на Саня. Вярвам, че ако хомеопата ви е добър наистина ще се оправи много бързо и ще смаете педито.

За срещата -  другата седмица може и мен да ме няма... А какво не му харесвате на четвъртъка? Така или иначе не ходим по дискотеки и се прибираме в сравнително прилични часове... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт