Нещо във връзка с H&M

  • 3 695
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
Доставят само в рамките на Англия  Crossing Arms
 
Значи от Щатите примерно не може да се поръча така ли  Confused

# 16
# 17
  • Мнения: 2 891


Тези са ми любимите обувки на Сашо. Много си ги харесва, а не бяха и скъпи.

# 18
  • Мнения: 6 039
това е сайта, но той винаги е бил, просто информативен като тендецнии, никога не са излагали цялата колекция, както е в сайта на некст

http://www.hm-kids.com/

# 19
  • Мнения: 2 039
Malenna,благодаря ти   bouquet

# 20
  • Мнения: 179
Дрехи на Нехт и Н&М пазаря от Дубай  Peace

# 21
  • Мнения: 6 039
Дрехи на Нехт и Н&М пазаря от Дубай  Peace

браво

# 22
  • Мнения: 4 422
В Дубай са по-скъпи  Wink

# 23
  • Мнения: 6 039
все си мисля, че ако отида в Дубай, няма да вляза да пазарувам от H&M

# 24
  • Мнения: 179
все си мисля, че ако отида в Дубай, няма да вляза да пазарувам от H&M
А от къде би пазарувала Thinking не виждам нищо лошо почти всичко е на едни и същи цени заедно с Манго , Зара и др. фирми.
Не са по скъпи в Дубай.Работя в този бранш и съм доста запозната...

# 25
  • Мнения: 4 422
Не ми се спори излишно и не съм в този бранш,но ми донесоха Некст от Англия и Некст от Дубай и има разлика в цените някъде с около 15-20 % ..Не знам за всички ли е така,но специално това ,което ни донесоха на нас от Дубай беше по-скъпо от това ,което съм поръчала от Англия.
И аз от Дубай едва ли бих пазарувала Некст-нашите са подарък,все си мисля,че има толкова други неща ,които могат да се купят от там..,а Некст си го поръчвам от Англия..

# 26
  • Мнения: 179
Не ми се спори излишно и не съм в този бранш,но ми донесоха Некст от Англия и Некст от Дубай и има разлика в цените някъде с около 15-20 % ..Не знам за всички ли е така,но специално това ,което ни донесоха на нас от Дубай беше по-скъпо от това ,което съм поръчала от Англия.
И аз от Дубай едва ли бих пазарувала Некст-нашите са подарък,все си мисля,че има толкова други неща ,които могат да се купят от там..,а Некст си го поръчвам от Англия..
и на мен не ми се спори...това си е твое мнение.Знам как са нещата и в Англия и в Дубай въобще в доста държави.Работя в една от фирмите и знам доста.

# 27
  • Мнения: 6 039
gracia777, сега се връщам от Амстердам, за пореден път се разочаровам от H&M. през последните 2 години моделите стават все по скучни и еднообразни. Нищо интересно в този магазин. Затова казвам, че едва ли ще отида в Дубай и ще се завра в H&M. Аз вече в Европа влизам в тази верига само от любопитство.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 363
Дрехи на Нехт и Н&М пазаря от Дубай  Peace

стават ли пазарлъци в H&M?  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 655
Aз не мисля че има разлика в цените, просто едните са били на намаление, другите не!
Аз не съм усетила разлика в цените въпреки че съм пътувала доста!
А и в различните държави мога да ви гарантирам че колекцийте имат разлики!
имат намаления винаги !!!на опеделени неща!И все пак , некс по ми харесват от H&M , а има и къде по хубави марки детски стоки, любими са ми Debenhams!по скъпички са но са много интересни

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 23:08 от um_sami

Общи условия

Активация на акаунт