Слънце,пясък и море юлчето се кани дупе да пече

  • 12 732
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 040
на Калоян и Весела.Бъдете много здрави и се наслаждавайте на безгрижното си детство.

Аз също съм за общ рожден ден. Peace
Иси ,дано не си права,защото ако се окажеш ,дори е повече от детинско за този който го е направил.Дайте да не обръщаме внимание на такива неща.Аз се водя от максимата -Не прави  на другите това ,което не искаш да ти се случи на теб.Всеки сам си носи кръста за постъпките си.
Браво на Валери за прохождането .И ние не сме далече от него.
Майра,много ми допадна жилището ви .А и умирам за червено.
Nanny,аз ползвам  лосион на тази фирма-http://www.guaber.co.uk/item.php?ref_item=68,но комбиниран против комари и др.хвърчащи и след слънчево изгаряне.Вземам го от Пикадили.Никакви грижи нямам.Иначе на моите деца след като ги ухапе комарче им се зачервяваше мястото и ставаше малко мехурче изпълнено с течност,което много бавно заздравява.Мисля че има и бебешки лосион.
Хайде лека ,утре ще довършвам с писането,че утре  ще се успим за яслата. smile3524

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 10:45 от suzi_a

# 256
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Ние също много рядко пишкаме - днес три пъти само, а вчера четири. Използвам случая и не й слагам памперс през деня - на разходка я издържам. Вчера резултатът беше 4:0 в полза на сухото дупе - не намокрихме гащите изобщо  Grinning. И нощем памперсът си остава сух, ама не ми се рискува, защото ще ми намокри леглото, а нямам протектор като на нейното легло  Simple Smile. Обаче си мисля за една тензухена пелена вместо памперс  newsm78.


Бета,браво на Яна! smile3501
Аз още не съм подхванала Филип да го уча на хигиена.Мисля,че му е рано! newsm78 Или не? newsm78

# 257
  • Мнения: 708
Благодаря ви момичета за всичко много сте ценни.
А сега ща помоля някоя от вас да се заеме поне с тази тема.Валери вчера не спря да плаче около 2часа и сега е вече с температура.Повърна малко сополи. Не знам кога ще излезем от омагьосан кръг.Видях ,че и гърлото е много червено. Ох не знам искам децата да се оправят Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig.Сега милото заспа ,но мама не може. Извинявам се още веднъж ,но сега детето ми е най-важно.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 258
  • Мнения: 324
 bdbaloniЧестит Рожден Ден на Весела и адаша Калоян! на патерица bdbaloni
 baloniЧестити месчинки на Ева и Зоя baloni
За протокола - Калоян е 8,640 кг и 77 см.
По идея на Ети, му взех басейн и го сложих на балкона, ей голяма радост е, едно ципликане пада, докато съвсем не гъбяса.
Иначе и Калоян много намали яденето, предполагам от жегите, а и две зъбчета (пето и шесто) растат успоредно и сигурно му е доста гадничко. Само на обяд хапва добре и гледам повече поне да цока, а и той вече сам си иска - направо се завира под тениската или ми дърпа деколтето, наднича и почва да си вади.
Jorji, купих детската паста за зъби Ненедент със силиконов накрайник. Днес беше първият ни опит, който не бе кой знае колко успешен, но се надявам бързо да свикне. По-нататък ще мисля за четка.
и аз така  Peace
st.g - честито ви първо зъбче. tooth
popova - да ти е живо и здраво християнчето  Heart Eyes
Дидка - Т на водата е на око. А от както го къпем в душ-кабината е много лесно, защото може да я контролираме. А за тръскането на пода, го прави, даже и с крака тропа.  ooooh!
Бета, Майра - играчките са много добри, ако видя някъде ще си взема.
Майра - апартамента е супер  yes
NAN - ама много си готина  smile3521
danisiawelcome големи сладури са ти близнетата. Майка-героиня си ти.  Hug
Isi - браво на Валери.  smile3539 И аз не вярвам някой да е изтрил снимките нарочно, а ако е така - е много глупаво. А да те питам, Как се намира верния линк към снимка.бг, кагато се подаде линк, а се отваря заглавната страница.  newsm78   
Бета - късно ти прочетох предложението за Витоша, щяхме да дойдем.   
Nanny - и Калоян е с обриви и вчера педката каза, че всички са от жегата.
yanas - честито за изпита
Болните бебоци и мами бързо да оздравяват.

# 259
  • Мнения: 5 401
Добрутро, мами!! Много благодаря за пожеланията за РД-то на Каби!  newsm51 Бъдете и вие благословенни с вашите малки съкровища и нека всички бъдем много здрави, весели и засмени!   bouquet

Много весел ЧРД си направихме. Каби получи много подаръци, духна свещичка от сладоледена торта и накрая след много игри и няколко леки пристъпи на рев, каталяса и спа цял час. По-късно ще пусна няколко снимки!


Честит Рожден Ден на малката Весела!
Много здраве, късмет в живота, весело детство и щастливо майчинство на мама Йолк!

# 260
  • Мнения: 1 341
ЧРД на Каби и Весела със закъснение!Да са много здрави и игриви за радост на мама и татко.
danisia,добре дошла,дано тук ти хареса.Много са ти сладки близнаците  Hug
Иси,какво да ти кажа за снимките.....абе те не са толкова важни,важното е децата да са ни живи и здрави и ние покрай тях,другото са бели кахъри.Прегръщам ви силно и бързо оздравяване  Hug
yanac,честито зая изпита!

Лелееее,в тази жега направо не мога да дишам.Аз лично не търпя много на жега,та хич не се чувствам добре.
Ема е голяма калпазанка,ако нещо не е на нейната,направо се тръшка на земята с рев,понякога бие и глава в земята,понякога с краката тропа......

А ето и обещаните снимки http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9761&AlbumId=97875

Ето и един поздрав от нас с Ема,да не ни забравите случайно  Wink

# 261
  • Мнения: 845
Добро утро и от мен!
Попова-много ти е сладка принцеската, особенно в розовата рокля Heart Eyes,  А защо не си снимала снахичката, да я видя, нищо, че сватята е била оператор Hug
Моят съпруг вчера е решил да ме изненада и докато спях блаженно с мъника следобеден сън/което се случва сигурно за 5 път от както се е родил/ е ходил до един магазин да ми купи "Seven omnipotence" - рекламирет го по Евроком и онзи ден му споменах, че искам такъв уред. Да, ама уви, изненадата не се осъществи, понеже в БГ още не са доставени и ще трябва да чакам 3 седмици Sad Много исках до морето да стегна коремчето, което никак не е малко Cry

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 09:49 от eti_31

# 262
  • Мнения: 1 584
Попова, много сте сладки Heart Eyes Емка как прилича на татко си Grinning  Ама верно голяма гъчканица е било - миналата година сестра ми кръщаваха детето си в Рилския манастир. Поради многото хора там са пускали само майката с детето и къстницата вътре. Така се избягва гъчканицата, но пък не може да се снима, а и гостите пропускат събитието Rolling Eyes

Ети, аз и преди бях казвала - за 2 седмица на строго разделно хранене свалих оставащите ми 3кг, корема се прибра много добре, всички стари летни дрешки ми стават, че даже и по-добре от преди ми стоят Blush Пробвай ако искаш - поне за мен е много добър начин на хранене - че диети не мога да спазвам Whistling

Пърли, давай снимки и кажи какво меню беше приготвила за празника - при нас ще има деца от различни възрасти и съм в голяма чуденка.

# 263
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
 Иси и на мен не ми се вярва някой да е изтрил снимките нарочно!
И на мен Peace Най-вероятно е грешка в системата...отивам да видя нашите снимки дали са на мястото си Rolling Eyes

Пърли, давай снимки и кажи какво меню беше приготвила за празника - при нас ще има деца от различни възрасти и съм в голяма чуденка.
И при мен този въпрос е на дневен ред Confused

Попова, Емка е страхотна в бяло Heart Eyes От сега си личи, че ще е красива булка Flutter

Да ви се оплача - тази нощ в нашата спалня беше слязъл адът Twisted Evil...с пламъците. /горещина/. Почти не можахме да спим, а Дая се мяташе с рев в легото. Към 4 ч. майка ми я взе при нея, където е по-хладно, а ние отворихме всички врати, та поспахме малко. Чудя се дали да не оставяме климатика да работи и през нощта Confused
  Hug на всички.

# 264
  • Мнения: 359
Здравейте майчета, благодаря за поздравленията.
Тези дни е голяма жега, Цвети много трудно заспива през деня много и е топло независимо че е без памперс, в момента е голичка само с нещо като пликчета.
За сядането, ами Цвети не може да сяда от каквото и да е положение иначе седнала си стои много стабилно, върви като я държа здраво и за двете ръчички и то отскоро преди я държах под мишничките, не може и да пълзи. Всяко дете си се развива различно тя се обърна за първи път на 8 месеца.
За събирането за рожден ден аз съм навита нямам претенции точно кога ще е, почивните дни на мъжът ми са променливи петък и събота или неделя и понеделник и ако се падне да почива ще дойде ако не няма.

# 265
  • Мнения: 1 294
Момичета благодаря ви за отговорите, относно сядането.Ако не е този форум, притесненията ми ще бъдат в двойна доза Hug
Тя Мария сяда, но не съвсем сама- когато е легнала по гръб и ако има за какво да се хване, успява да седне без моя помощ.


popova, ама Ема какъв вой е надала hahaha, така още повече  прилича на Мимозата Hug
Да ти е жива и здрава!Голема сладурана е Heart Eyes

НАН, ние спим тия дни на климатик, но той е в другата стая и отваряме вратите да влиза хлад.Държим климатика на режим извличане на влагата и на 25-26 градуса.Няма схванити Peace

бягам, че Мимозон се събуди и надава вой(ех, как прилича на Ема) Mr. Green

# 266
  • София
  • Мнения: 688
Silvia_N, радвам се, че с бременността ти всичко е наред и че си се сетила да наминеш  Hug
Какво чакаше, момиченце ли?

# 267
  • Габрово
  • Мнения: 366
Привет от мен.
Нани Hug благодаря за комплимента. А за обривите, мисля че е от жегата, моите и двамата са обринати, в къщи им "поддържаме" 30-32 градуса да не настинат случайно Joy.
Ася не се притеснявай всяко дете намира различен начин да седне или да стане. Теди отскоро става сам, сяда и пълзи, а батко му не е пълзял изобщо направо проходи.
Иси сигурно е някаква случайност, не вярвам някой тук да не те цени и обича  Hug. Честито ви прохождане.
Попова много сте хубави с Ема.  bouquet
Нан страхотно изглеждаш, гримирай ни и нас да оплакнат мъжете ни око поне виртуално Laughing.
Данисия  welcome
Бетта такава играчка има при рехабилитаторката ни и на Теди му е много интересна. Ние имаме рингове но засега само ги вади още не може да ги реди.
Майра благородно ти завиждам за обзавеждането, страхотно е и е в любимите ми цветове.
Момичета щом давате вече и обща храна, давате ли сол?

# 268
  • Мнения: 1 584
Момичета, благодаря за комплиментите Hug  Жалко, че заради апартамента и тази година няма да почиваме, ама искахме да ни е хубаво и уютно Wink

Като се включи Силвия се сетих да попитам кой ще бременее с мен за Юлки 2008  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 2 484
Ооооо Майра случайно да не ни съобщаваш новина или само питаш?И на мен ми се иска но още не ми стиска! Laughing

Честит рожден ден на Весела!  bouquet  bouquet  bouquetДа получи много подаръци,да е много щастлива усмихната и здрава!Весело детство и игри! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт