Слънце,пясък и море юлчето се кани дупе да пече

  • 12 728
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 584
Eli, рано е още бе Wink Есента Mr. Green

# 271
  • Мнения: 5 401
...Като се включи Силвия се сетих да попитам кой ще бременее с мен за Юлки 2008  Mr. Green

Няма да съм аз, макар че ми се иска...  Embarassed

Ами нашите гостенчета бяха наборчета и за тях се погрижиха мамките им. Бях приготвила бебешки бисквитки и плодове, но естествено забравих да ги предложа!  Whistling  Shocked За големите - хапки като сандвичи, хапки синьо сирене с грозде, соленки (които също забравих да поднеса), чипс, Мура вафлички и накрая сладоледена торта. За пиене бира и натурални сокчета. Скромно, но от сърце.  Embarassed

# 272
  • Мнения: 845
Майра-ако не ти е проблем прати ми я на лични  bouquet
За юлки 2008 трябва да се трудим октомври Wink
radostina33 - newsm62, да не настинат, аааа rotfImbo, добри градуси поддържате Joy
Ние от 1 месец близо стоим постоянно на климатик. Температурата е 26 градуса. Така и спим, още миналото лято, когато Венци стана на 40 дни го включвахме. Мъника спи с лятна пижамка и завит с чаршавче и явно му е добре, защото не мрънка.

# 273
  • Мнения: 867
Ети вече и аз почвам да се чудя, ама ме е страх да спим на климатик. А става ад през нощта.  Незнам newsm78

За 2008-ма няма да се включа. Мисля живот и здраве Лора да стане на 4 годинки и тогава.

Иси, и аз не мисля че някой го е направил. Кой е въпросът ако е, де? Да се оправяте бързо ей!

Ух нямам търпение да отиваме на морето вече баталясах с тия жеги по градинките. Mr. Green

# 274
  • Мнения: 1 341
Браво бе,много смели майчета си имаме.Майра,аз лично не се навивам за второ скоро  Stop Не мисля,че ще се справя сама...е то няма къде да ходя де,но ще ми е доста трудно и принципно пред мен стои въпроса дали въобще да имаме второ  Rolling Eyes

Ема днес спа от 9:50 до 13:50 ч.  Shocked ,направо ми скри шапката.
Asya_,и аз мисля,че щерките ни имат огромна прилика.Всеки път като разглеждам снимките отделям специално внимание на твоята кукла.....всеки път откривам нова прилика.

Момичета,благодаря за комплиментите!

Аз изчезвам,че малката пак майстори нещо....

Все забравям да отговоря на Герито...Не сме плащали за снимките в манастира!Но ако питаш мен където и да кръстите малкия,първо си проверете колко деца ще са.По-хубаво е да ви обърнат повече вниманние,а не да ви претупат като нас....

# 275
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте Laughing

Мили момичета,днес моя мил мъж има Рожден ден,и искам да ви почерпя по случая Wink




Да ни е жив и здрав,все така любящ съпруг и баща и да има повече свободно време за нас Praynig

Исках и още да пиша,но Друнди се надриска Mr. Green
После пак Heart Eyes

# 276
  • ES
  • Мнения: 2 172
Честит първи рожден ден на Каби! Да расте здраво и умно дете и да радва много мама и татко. Щастливо детство!

# 277
  • ES
  • Мнения: 2 172


Джорджи, да ти е честит рожденика! Много да се обичате и да живеете щастливо дълги години.

# 278
  • Мнения: 444
jorjito: Весел празник, много здраве и любов!
 Ох, Вие добре ме успокоявате, че жегите са причината за обривите/много мило/, но днес ходихме на консултация и педи доста се постресна. Знаех си аз... Confused цял ден рева като луда. Според нея е алергия към храна. Сега обривът е още по-ясно изразен,а и в комбинация и с пъпките от претопляне е направо страшно. Жал ми е да го гледам просто. Cry Незнам какво яде в тази кухня, което да не съм въвела преди това. 
Ето снимки:            http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3288019
                               http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3288016
Гери, ето го петното:  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3281411
Педи също каза, че причината е зачервяването по кожичката отпред на пишката.
Каза, че секретите са с жълтеникав цвят, а не розовеят, а и урината е чиста...та въобще да не мисля за бъбречни възпаления и т.н.
Ще видим...
И на всичкото отгоре е отслабнал с 220грама. Тежи 9,280 и е 74см. Спирам кухнята, няма две мнения по въпроса!

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 15:58 от Nanny

# 279
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Нан страхотно изглеждаш, гримирай ни и нас да оплакнат мъжете ни око поне виртуално Laughing.
Нямаш грижи - само трябва да ми предоставиш снимка с голяма резолюция и в близък план Peace И да чакаме да ми дойде музата Confused
Но и тук да кажа - това не е грим, а изглаждане на кожата и прикриване на дефектите...както и подсилване на цветовете, там където е нужно поставяне на светлини и сенки Flutter
Сол има по малко в манджите Peace

Жоржи, да ти е жив и здрав рожденика!  bouquet

# 280
  • София
  • Мнения: 512
Момичета задравейте и от нас с Цветанче,
изчезнахме за много дълго време, но се местихме в нов дом и нямахме интернет и така.
При нас всичко си върви нормално, сяда, пълззи, като се хване за дивана става прав и по 1/2 крачки прави сам, но го е страх и иска да хвана за ръка да ходи. Казва някакви думички, но малко. Не иска да си играе с нищо, само с мен.
Ами в общи линии е това мисля. А за яденето, ами голям проблем ние, не иска да яде детето и аз предлагам какво ли не и накрая....гладен стои, ама не е хилав, затова не се притеснявам много много.
И ние мислим да ходим на море, но сигурно ще е август, заради работата на тати. Още не сме решили къде, но си мислим за Синеморец, че последните 2 години там ходихме и много ни хареса, а и не беше голяма лудница.

Радвам се че всички сте добре и ви изпращаме много целувки.
Ще накарам тати довечера да качи някоя актуална снимка, да ни видите колко сме се разхубавили Hug

# 281
  • София
  • Мнения: 113
Привет мамчета  Grinning
вижте какво прочетох днес...вече и ние ставаме като в чужбина
http://auto.dir.bg/2007/06/27/news1826969.html

Дано скоро да свършват тези ужасни жеги, че вече не се издържа. Малката е цялата обрината. И хайде на мореее   Wink

# 282
  • Мнения: 590
ЗДравейте и от нас с Ева! Честито на всички празнували тези дни. Не съм писала отдавна. От вчера ви чета и сега най-накрай прочетох всичко,. Попова, честито ви християнче. Ст.г., честито първо зъбче. Иси, не мисля че някой ще е изтрил снимките, много е глупаво ако наистина е така а не е грешка в снимка бг. Майра, много ви е хубав новия дом, много щастие ви пожелавам в него. Нани, аз не съм компетентна, но мисля че ако е алергия пъпките няма да са по цялото тяло, нали уж на коремчето се появяват. newsm78 Дано му минат бързо на сладурчо. Синеоче, днес щях да ти звънна сутринта като излизах, но си бях забравила телефона вкъщи.  После пак ще пиша, приспах Ева на балкона и сега трябва да  внимавам да не я събудя докато я слагам в леглото. В стаята ни е 32 градуса и детето не може да заспи от жега. И аз много не се задържам тук, затова и не пиша, не включвам компютъра.

# 283
# 284
  • Мнения: 590
По инструкции на Пиги се опитах да ложа снимка и пак не ми се получи, що така newsm78

Общи условия

Активация на акаунт