Слънце,пясък и море юлчето се кани дупе да пече

  • 12 731
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 688
mgizdova, напиши ръчно следното: [img ]адрес на снимката, копиран чрез десен бутон на мишката -> copy image location[/img ], но без паузите, които съм оставила след img и ще стане

# 286
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте,
Нанни, недей да плачеш, така е с малките деца, докато позакрепнат. Други дечица, които взимат храна от кухнята имат ли оплаквания? Ама то може и да се строго индивидуално. Кремчетата ги правят с прясно краве  мляко, мен това ме притесняваше. Но за сега не виждам проблеми, да не ме чуе дявола.  Praynig Нашите обриви са много ситни пъпчици и са по областите, в които силно се поти. След баня се повлияват и позавяхват. А петното на пампата ви е много голямо, нашето беше с големина на 1 стотинка. И това зачервяване на кожичката изисква ли да я забелите веднага?

А ние тази вечер не сме спали. Малкият прескимичваше цяла нощ, спа при мен и обхождаше леглото в полусън. Освен жегата ни мъчи и друго зъбче, ама беше кошмарно.  #Onfire
Лек и прохладен ден!

# 287
  • Мнения: 314
Здравейте и от мен!Днес сме много раннобудни.Честито на всички празнували тези дни. Хич не ми беше до писане,ама има май вече светлина в тунела.Татко го изписаха вчера,по-добре е.Дано да се оправи бързо. Praynig
И мен като Ели снощи като ме почна цистита,голям ужас.Че и разстройство. EmbarassedНе беше ми се случвало много отдавна.Дали от климатика настинах,дали от теченията в болницата...Лекувам се по бабешки и тази сутрин съм доста по-добре.Илачите на майка ми помагат.
За кухнята:на нас много ни харесва,яде всичко и засега да чукна на дърво,няма реакции.Ама много ме съмнява да готвят с прясно мляко,по скоро е сухо,защото прясното е много скъпо,как ще се набутат толкова. Mr. Green
Майра:аз за догодина с второ-абсурд! SickМисля да е 2009,все пак ми казаха,че е добре да минат 2 години от секциото.А и още не съм спряла да кърмя,а трябваше EmbarassedТрябва да почвам вече лекарствата,да си възтановя с тях организма и да си понаместя хормоните,защото от това зависи дали ще забременея.
Изчезвам,че трябва да правя закуска на дребната.

# 288
  • Мнения: 845
Честит рожден ден на  Боримира на мама didi_p!!!

а за щастливата мама:

# 289
  • Мнения: 5 401
Честит Рожден Ден, малка Боримира!

Нека името ти носи късмет в живота!
Бъди силна, здрава и послушна малка кукла за радост на мама и тати!

# 290
  • София
  • Мнения: 688
Добро утро!

Честито на празнуващите   bouquet!

На ранобудните да кажа, че е почти пълнолуние и Яна също е станала от 6 и половина, тя ги усеща тия работи. А мама й понеже е умна, вися на компа и си легна в 4 часа и днес ще дреме цял ден.

Кухня ще пробваме другата седмица - ще вземем купони от една почиваща мама, ще видим как ще е.

Ние спахме без памперс. Като стана и видях, че няма да заспи, я сложих на гърнето и се изпишка, сухи сме още  newsm44.

# 291
  • Мнения: 1 584
ЧЕСТИТ 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН, БОРИМИРА ! 

вижте какво прочетох днес...вече и ние ставаме като в чужбина
http://auto.dir.bg/2007/06/27/news1826969.html

това не е никак лошо, аз бих се радвала само - тук преди 1 седмица е станала тежка катастрофа и са загинали на място майката, бащата, 2те по-големи деца в семейството. Живо е само най-малкото 2г дете - защото го е предпазило столчето му!

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 10:11 от Майра

# 292
  • Мнения: 751
здравейте дружки!
ЧРД на Боримира  bouquet  bouquet  bouquet
да е много здрава и щастлива!
Момичета за да не се повтаряме,мога ли да помоля някой да ми пише на лични,как точно се прави прощапулник.Елена вече си ходи стабилно и абсолютно сама(когато я пусна де Embarassed) та мисля,че вече може да го направим.
Благодаря предварително!

# 293
  • Мнения: 171
Добро утро и от нас !
ЧЕСТИТ 1-ВИ РОЖДЕН ДЕН, БОРИМИРА !  ЧЕСТИТО И НА МАМА DIDI_P !  

В тази жега направо не се изтрайва  Whistling Дано настъпи вече обещаното разхлаждане !
И Дамян е в ситни пъпчици от топлото - по ръчиките, коремчето и гърдичките. След банята вечер отминават , но през деня пак се появяват. Водата му за къпане я правим хладка , иначе съвсем се изнервя горкото. През деня пие страшно много течности - вода много и често, сок от ябълки , диня, кайсии , нектарини...от каквото се сетя. Чай преди време му правех от пакетчетата на "утро " или "алпинист" , но много отдавна не съм. Предпочитам прясно изцедени сокове да му давам.  
На кухня не ходим, готвя му, когато сме на плаж или пътуваме му купувам пюрета. От известно време дори не пасирам храната, намачквам я с онзи уред за мачкане, незнам как се казва. Само месото пасирам.
От ден на ден все по-уверено ходи , вчера собственокрачно прекоси 2 пъти целия апартамент  bowuu Затова решихме в неделя да му направим и прощъпулник. Хем ще го съчетаем и с именния му ден. Ровя се из готварския форум да търся рецепти за питка , никога не съм месила, незнам каква ще я скопосам  ooooh! Ама нали трябвало майката да я омеси ....
За второ - и аз не бързам. Искам да имат разлика от порядъка на 4-5 години. Но като знам как Дамян го правихме 2.5 години, то се замислям откога да я почнем щерката  Flutter

# 294
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Mariaeli ,тук също пише за прощъпулника-http://www.bg-mamma.com/site/content/view/286/60/

coccinella ,чувала съм че питката може да се прави от жена със живи родители,дали от мйката или от някой друга.Макар,че в горната статия пише от майката.

ЧЕСТИТА 1-ВА  ГОДИНКА НА , БОРИМИРА !  ЧЕСТИТО И НА МАМА DIDI_P !  bouquet

# 295
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте Wink
Честит рожден ден на Боримира  bouquet  bouquet  bouquet
Вчера три пъти писах и все ставаше нещо,единия път спря тока,след това Друнди писна,а накрая от гръмотевиците спря нета #Cussing out
сега накратко че да не свърши темата Mr. Green
СилвияН,много се радвам за теб,напиши кога ти е термина,пола на бебчо Hug Hug Hug
Иси кам,дано бързо да се оправят мъниците ти Praynig Praynig Praynig,а ти обратно тук Hug  bouquet
Майра,и аз искам още едно юлче,но моичкия не е на същото мноние.иска второ,но не скоро Confused
Радост33,температурата и в нас е същата Sick
Нанни,мила незнам какво да кажа Sad.лично аз съм против кухнята поради склонноста на малкия към алергии Peace.тук имам мнага познати мами които също не са доволни от кухня,или малкие се подрискват,или се обриват.дано бързо да отшуми при вас Praynig Hug
Бетта,браво на малката  Party  bouquet
Наде,не съм се отказала тези дни ще действам по въпроса Peace
Айде после пак че дълго стана Blush

# 296
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Извинявам се много,някой ще пуска ли нова тема newsm78
Да опитам с копи-пейст Thinking



Нещо не ми се получава  newsm78 newsm78 newsm78 Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 12:53 от jorjito

# 297
  • Мнения: 845
Малко шпионаж, влязох в очакващи бебета и СилвияН очаква момиченце на 9 септември Heart Eyes
jorjito- опитай се да смениш името на темичката, да е нещо с рожд. дни, ако може Crazy

# 298
  • Мнения: 708
jorjito ако не става ще я копирам и после ще се опитам да я оправя
ние сме с бронхит ,а Т идва от възпаление на ушите
jorji мила да пускам ли  newsm78

# 299
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Иси кам,давай мацко ти я копни Peace
Голяма невежа съм и не ми се получава Confused

Бързо оздравяване на малкото пиленце Praynig Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт