Хей чертичка, хей ги две, това в отчетни ще ни отведе! (18.06 - 24.06)

  • 14 737
  • 335
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 225
Здравейте момичета и от мен Cry
За съжаление вчера ми дойде Cry Просто съм съсипана. Толкова бях убедена, че е
станало този месец. Бях взела тестове за овулация, резултатите бяха като по учебник, положителен тест на 14 ден, секс три поредни дни, около този 14-ия и т.н. и т.н.
Колко съм наивна само, мислех си, че като сме оползотворили тези дни, бебето ми е в кърпа
вързано, но уви. Докъде изпадам само в стремежа си към заветната цел.
Но най-страшното и тъжно за мен беше мъжът ми...... Confusedв момента, в който му казах, че ми е
дошло, той....той се разплака Cry Cry Cry
Извинявайте, че моя пост е може би най-смотания изказван някога, но се надявам да ме разберете и да не ми се сърдите, че "насях" толкова тъга в темата.
Ще вдигна глава и ще се боря докрай, следващия месец дано е нашия.
Пожелавам го и на всяка една от Вас  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 626
Славундер,въобще не меря температури,отдавам се на спокойствие.Само си отбелязвам
кекса с мъжо,че нещо да не пропуснем Laughing
Чакам с нетърпение моренцето,пък каквото ми е писано.Лято е ,трябва да започнем да се наслаждамаме на живота,а не да треперя кога съв в ову,да не пропуснем,каква ми е температурата и разни такива щуротии.....................то ще си стане.
Хайде и вие малко по-така.....отпуснете се и се радвайте на всеки ден,да хубавото време,на човека до себе си........леле каква съм била философка Shocked
Целувки от мен!!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 248
Еееееее, напълнихте ми душата тая сутрин!!! Ми така трябва да е, бе мацки-да има настроение...особено в понеделник-направо супер!!!
Славундерче-темичката е трепач и нека донесе късмет на всички, които не чакат тази седмица и на тези, които ловуват...
Евче-ГОЛЯМО ЧЕСТИТО МИЛА!!! ДАНО ВСИЧКИ ТУК ТЕ ПОСЛЕДВАМЕ!!!
Желая ви лек ден, момичета...аз днес сигурно ще отида да видя дали ми се е пукнало фоликулчето от миналата седмица...че вече нямам търпение да разбера...

# 33
  • Мнения: 205
Добро утро на всички. Дано тази седмица ни донесе повече положителни тестчета.

Евелинче, мила честито.

Стискайте ми палци, първите ми изследвания на 3-5 ден ще са готови в 2.30 часа. КАто ги получа ще пиша да ви чуя мненията.


Много успех на всички, момичета.

Благодарна съм, че ви има.

# 34
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН
ЕВЕ честито и от мен ,дано всичко да е наред
супер е темичката и дано се напълни с много положителни тестчета,
И нека забравим еуфорията от предната седмица
Много усмивки и весела седмица от мен
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 862
Диди мила, горе главата, не се отчайвай. Другият месец ще е твоят. И моят мъж като му кажа "Дойде ми"  ме пита тъпо " Щоо", ама вече не му се връзвам. Успокой се, ще стане, дано да е колкото може по-скоро. Hug

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Добро утро и от мен.Първо честито на evelinar и дано си повлече крака и всички да отидете в отчетни. Heart Eyes
Аз ще продължавам да ви досаждам колкото и да ви е неприятно. smile3534

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Диди, моля те, мила, не се отчайвай Hug Съжалявам, че мъжът ти се е разстроил толкова много, дано още следващия месец успеете Praynig
Боже, обърках Диди с Хри, много съжалявам Embarassed Извинявай, Диди  bouquet
Хри, ти нещо ще кажеш ли Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 09:44 от Goldie

# 38
  • Мнения: 712
Добро утро, мацки!
Аз се глася за една среавнително спокойна седмица и затова съм още ле-е-екинко заспала, ама ще вляза в час - особено ако има още добри новини като тази на Евка, които да ме поразбуждат! Евка, честито, мила!   bouquet Безпроблемна бременност, леко раждане и прекрасно момиченце ти пожелавам - да възстановите равновесието в семейството  Wink Айде, сега си ти наред - пръскай бременни вирусчета, ние ще се наредим да ги ловим - като на сватба с букета на булката  Sad Laughing
Диди, не унивай, мила! Ако не сега - следващия месец. Нали знаеш - дори когато всичко е наред, шансът да се получи всеки месец е 25%. Ще стане, знаеш, че ще стане! Само малко търпение  Hug
Аз днес отново съм на лекар и се надявам да имаме едно добро развитие на нещата, щото иначе картинката малко се усложнява. Ако един от моите фоликули не е пораснал достатъчно, док иска да потисне за малко яйчниците и си е наумил да ми дава противозачатъчни  Sad На мен много не ми се иска - ще е пълна пародия - цял живот на противозачатъчни: "Не искам бебе" - "Ами ето ти контрацептиви"; "Искам бебе" - "Добре, ама трябва да вземеш контрацептиви първо". Тъпо... дано не стане така  Shocked Praynig
Но при всяко положение, важен е резултатът, нали? А аз съм убедена, че съвсем скоро той ще е положителен - за всички!  Hug

# 39
  • Мнения: 1 247
 Hugдобро утро момичета,супер тема дано да е на късмет evelinar честито  bouquet .Ние пак на ново почваме да ловим яйцето дано този път го хванем пожелавам на всички много късмет с fertilization ловенето а на други да ги видят най после тези EFP.ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСЕЧКИ И МНОГО КЪСМЕТ Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 40
  • Видин
  • Мнения: 961
Здравейте, дами!
От петък не съм се вясвала нито в седмичната нито в чата. Загубих нишката , ама сега ще наваксам малко.
Славундер  smile3501 за хубавата тема! Дано на всички ни е на късмет HugИ аз мисля, че е хубаво да мериш Т м/у 5 -7 часа.
Ние два дни се отдадохме на пълна програма- спалнята -банята - кухнята и обратно newsm53. Още ми е рано да съм ову, ама
ние пробвахме пък белким хвана тоз път.
Еве честито!Само хубави емоций от тук нататък! smile3525

Лек ден на всички! Hug Hug

http://iskam-bebe-chat.hit.bg/ -това е чат канала

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 13:54 от Жаклин

# 41
  • Мнения: 1 335
Добър ден и спорна седмичка, момичета! Темата е сладурска, дано и късметлийска!!
evelinar, ЧЕСТИТО!!!  bouquet
Вили_ кафенцето е екстра, благодаря Grinning
 didi-2, съжалявам за разочарованието, мила Sad. Не губи надежда, ще стане.
Хубава седмица и много любов на всички!!  bouquet

# 42
  • Мнения: 862
Голди, мила аз за съжаление още с нищо не мога да се похваля. Така ми се ще да вляза в чата да си приказваме, ама шефа днес е решил да ми диша във врата  Thinking

# 43
  • Мнения: 112
Добро утро, сладурчета! 

Страхотна темичка! Дано е на късмет на всички и да е пълна само с хубави новини!!!

И сега, моля за вашите аплодисменти за Evelinar, която видя 2 чертички!!!  smile3501 smile3501 smile3501
Аплодисменти и за didi, която въпреки че посрещна неканената гостенка, не се е отчаяла и продължава напред!!!  smile3501 smile3501 smile3501
Аплодисменти и за тези, които тази седмица ще ловуват!!!    smile3501 smile3501 smile3501    (аз съм от тях)
А сега, моля станете на крака и аплодирайте момичетата, които този месец няма да дочакат лелката!!!      smile3501 smile3501 smile3501    (а те са мнооооого)

# 44
  • Варна/Казанлък
  • Мнения: 61
Еееейййй,страхотна темичка,Славундер!Тази седмица пожелавам на всички нечакащи да не дочакат още девет месеца,на всички ловуващи да олувят яйчицето,а на evelinar едно прекрасно бебче и спокойна бременност!И аз съм нечакаща за тази седмица Praynig
 Момичета искам и да попитам тези които не чакат за тази седмица имат ли някакви симптоми и какви?Мен малко ме понаболяват гърдите ,ама те си ме наболяват и преди М,та да видим!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт