Рапанчета и мидички събираме и в БУРГАСкото море се чипкаме!

  • 17 470
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • България
  • Мнения: 3 621
Честито шушонче   bouquetЖелая ти много здраве, любов и дълъг и щастлив семеен живот. Я разкажи за сватбата има ли снимки?

# 31
  • Мнения: 4 546
Шушонче, честито   bouquet дълъг и щастлив семеен живот   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 111
 Как сте, мадами, ходите ли на плаж? Laughing
 Галка, какво стана с дрехите от Редута, които не бяха по мярка, върна ли ги?Кажи, че чакам едни маратонки и ако не съм улучила да знам каква е процедурата? Simple Smile

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 4
Здравейте на всички записвам се и аз в новата тема.Нямам много време да пиша,защото имам бебе на 2 месеца,но пък имам голямо желания,а също ми се иска да дойда и на някой от срещите,които организирате от тука.Ще се радвам ако някой ми пише.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
Как сте, мадами, ходите ли на плаж? Laughing
 Галка, какво стана с дрехите от Редута, които не бяха по мярка, върна ли ги?Кажи, че чакам едни маратонки и ако не съм улучила да знам каква е процедурата? Simple Smile

Не някои /на мъжа ми / ги продадохме,единия потник ми стана,а другия искам да го продам ,но няма желаещи.Отказах се да връщам, струва ми се хамалогия .Ти какви маратонки чакаш - детски или за теб ?

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добър ден,
как сте днес в тази жега.
Честито госпожо Бъчварова! Желая ти дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с любов и едно много кротко и послушно бебче!
Приятен ден

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Благодаря за пожеланията  Hug

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145143

Това е линк към албума със снимките, не са много за сега, но хлапето ми малко се изложило, добре че брат ми се яви като фото "мими" с камерата че да има запечатани спомени  Grinning

Тина самата сватба не беше точно сватба, но пък в тая жега направо свят ми се зави. Всичко беше в най тесен кръг, подписахме в ритуалната зала и марш в църквата до свободния. Там 20 мин. ми се видяха цяла вечност ама изтраях, а и попа един веселяк - посмяхме се и с него и той доволен че е понеделник и церемонията върви спокойно, по едно време мислеше да кара до край ама милото вика "Отче булката не може да стои много права" и хайде набързо се съкрати процедурата  Whistling После в кръчмата поляхме събитието  Joy

# 37
  • Мнения: 1 701
Oooooo, Шушонче Бъчварова! ЧЕстито мила и много любов ти пожелавам! Simple Smile
И повече компромиси и по-малко бури, ама пък без хич не е интересно! Simple Smile

Много си красива на снимките! Сияеш! Simple Smile

# 38
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Леле Шушонче прекрасна си  Hug Направо сияеш от щастие   bouquet
 Поздравления и от мен... много хубави моменти ви пожелавам и много да се Уважавате   bouquet

# 39
  • Мнения: 1 111
 Галка, за мен си поръчах едни Адидаски, че тука не си харесвам, обаче са модел junior, ей ги: http://media.laredoute.fr/product/picture/32115482o_aix.jpg

# 40
  • Мнения: 1 701
Леле Шушонче прекрасна си  Hug Направо сияеш от щастие   bouquet
 Поздравления и от мен... много хубави моменти ви пожелавам и много да се Уважавате   bouquet

Ти какво правиш дебеланке? Simple Smile
Много искам да те видя!!! Simple Smile
Къде разхождаш кръшна снага?

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
Галка, за мен си поръчах едни Адидаски, че тука не си харесвам, обаче са модел junior, ей ги: http://media.laredoute.fr/product/picture/32115482o_aix.jpg

Би трябвало всичко да е наред ,предполагам си сравнила номера , аз с тази поръчка имах едни обувки - точно си заспаха на крака ми.

Шушонче ,честито !  bouquet

# 42
  • UK
  • Мнения: 1 351
Леле Шушонче прекрасна си  Hug Направо сияеш от щастие   bouquet
 Поздравления и от мен... много хубави моменти ви пожелавам и много да се Уважавате   bouquet

Ти какво правиш дебеланке? Simple Smile
Много искам да те видя!!! Simple Smile
Къде разхождаш кръшна снага?


 Хахахаха... дебеланката си дебелее  Joy и аз искам да ви видя ама сега не мърдам от къщи заради тия жеги...  Cry Снощи плаках от жега  Cry
 

# 43
  • Мнения: 1 701
"Много мина, мъничко остана ..."
Ще потраеш! Най-хубавото идва! Simple Smile Малко "ох" ще кажеш и после ще се чудиш къде да се денеш от щастие! (ако не си като мен, разбира се, да се чудиш "това сега защо ми го дадоха", ама при мен това чудене отмина за 2 дни и от там насетне никой не може да застане между мен и Пламъка)!

Крий се в къщи на сянка, гали тумбачето, говори му и си мечтай за хубавите моменти, които предстоят!
Ако се зададе благоприятен ден за разходка на "мама мецана" много ще се радвам да те видя! Simple Smile

# 44
  • UK
  • Мнения: 1 351
"Много мина, мъничко остана ..."
Ще потраеш! Най-хубавото идва! Simple Smile Малко "ох" ще кажеш и после ще се чудиш къде да се денеш от щастие! (ако не си като мен, разбира се, да се чудиш "това сега защо ми го дадоха", ама при мен това чудене отмина за 2 дни и от там насетне никой не може да застане между мен и Пламъка)!

Крий се в къщи на сянка, гали тумбачето, говори му и си мечтай за хубавите моменти, които предстоят!
Ако се зададе благоприятен ден за разходка на "мама мецана" много ще се радвам да те видя! Simple Smile


 Хахаха ми то ако е благоприятен за мен ще е неблагоприятен за вас  Joy Ама на сега заваля ама няма да хладнее ей сега ще стане задушно ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт