От кога започнахте да миете зъбките на децата си?

  • 2 626
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 199
Като стана на 2 години почнахме да ги мием

# 46
  • Мнения: 809
Ако детенце пие "Зимафлуор", мий зъбките с паста без флуор, за да не се предозира. Иначе слагам на четката паста, колкото едно грахово зърно.

Общи условия

Активация на акаунт