Пържите ли тиквички във фритюрник?

  • 17 734
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 444
Аз ги пържа в тенджера , топвам ги преди това в кашичка от брашно , вода и сол - стават много бързо и много вкусни !!!

# 46
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз предпочитам вкуса на пържени в тефлонов тиган тиквички, но не ми се занимава, защото пържа големи количества и затова се примирявам с фритюрника.

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 577
Стават много мазни.  Sick Обичам ги единствено на тиган с хрупкава коричка, макар да отива много време. Мъжът ми обаче ги консумира във всякаква форма. Mr. Green

Стават точно толкова мазни, колкото в тигана  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 160
имам фритюрник,но  там стават много мазни  и ги пържа на грил-тигана.

# 49
  • Мнения: 634
Мъжа ми така ги пържи веднъж, понеже не му се занимаваше Mr. Green,станаха много мазни и тежки Confused

# 50
  • Мнения: 2 591
пържа тиквичките само там! нямам нерви за тиган  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 286
След като си имам вече нов фритюрник, стария го използвам само за тиквички.

Преди това ги пържих в тези тенджерки с кошничките.
В тиган не се наемам Laughing

# 52
Имам фритюрник от 3месеца и почти всичко пържа в него,особено тиквички.
Става супер бързо. Peace

# 53
  • Мнения: 398
Пържа само във фритюрник Naughty,нямам време и нерви за тиган.С две малки деца,фритюрникът е незаменим.Нарязвам ги на кръгчета,осолявам,изчаквам да си пуснат водата , мятам ги в кошницата и ХОП готово след няколко минутки.С мляко чесън и копър са разкошно мезе за студената ракия в топлото време.

# 54
  • Мнения: 1 494
Не ползвам фритюрник- прибран е в шкафа. Препържената мазнина е изключително вредна. Тиквички само в тигана пържа и то с брашно.

# 55
  • Мнения: 656
Не. Пържа само на тиган. Във фритюрник пържа само картофи.  Peace
И аз Peace

# 56
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не ползвам фритюрник- прибран е в шкафа. Препържената мазнина е изключително вредна. Тиквички само в тигана пържа и то с брашно.
И аз  Peace

# 57
  • Мнения: 1 117
Само там ги пържа. Сменям си често олиото и така.

# 58
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
пържа ги, да.

Но разводняват адски много мазнината и след 2-3 пържения трябва да се смени.

# 59
  • Мнения: 2 126
И аз ги пържа във фритюрника и не виждам разлика в мазността Mr. Green между пържени в тиган и във фритюрник Peace Идвете се еднакво мазни и тежки,но........обичаме тквички кво да се прави Grinning

Общи условия

Активация на акаунт