Офис игра - възможности за разнообразяване на скучния и еднообразен работен ден

  • 1 489
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
А, т'ва на Бу ми хареса  Joy

# 16
  • Мнения: 4 406
. Примерно - плавно подменяш част от кафето за офис кафе-машината с безкофеиново, докато изцяло го замениш с такова. Седмица-две по-късно, когато всички вече са привикнали, рязко сменяш кафето в машината с еспресо Mr. Green
това вече съм го правила... 

мдааа, посмях се, мога да пробвам даже нещата за 1 точка...

# 17
  • Мнения: 391
Брях - мислех те за свежа особа - за начало пробвай 5 от първата група с малкото точки  Heart Eyes Peace

Не става, ще вземе да ми изпадне нещо.  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 4 406
Не става, ще вземе да ми изпадне нещо.  Sunglasses
забоди си го с безопасна игла за панталона и няма да изпадне

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Еееее...това е супер забавно...бих го направила обаче в училище и искрено бих се забавлявала  Laughing Laughing
но в офиса няма хора, които да оценят този тип хумор за съжаление... Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
И аз онзи ден го четох това в един друг форум и умрях от смях.... Но едва ли бих си направила такива експерименти, освен, ако не реша да напускам  Simple Smile

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
но в офиса няма хора, които да оценят този тип хумор за съжаление... Peace
Според теб няма хора, които биха се зарадвали на шефа, седнал на стол, на който по една чиста случайност е полегнало кабърче? Shocked

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
има хора ДА...но на шефа едва ли ще му понесе добре, а и на мен този тип хумор с габърчетата не ми харесва...или това да го залепиш за стола...или да сложих в солницата захар...неща от този род НЕ  Naughty ...но пък да питаш нещо няколко пъти и после след като ти отговорят да кажеш ЗАЩО МИ ГО КАЗВАШ ТОВА...това ми харесва   Mr. Green

# 23
  • Мнения: 786
Ако сте гледали Jackass, там правят къде по-големи дивотии, и все пак не е в офиса  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 4 406
но пък да питаш нещо няколко пъти и после след като ти отговорят да кажеш ЗАЩО МИ ГО КАЗВАШ ТОВА...това ми харесва   Mr. Green
их, мари майка, това шефът ми го прави редовно! сега разбрах, че ме е бъзикал... а аз му се връзвам и мисля, че не е наред горкия...

# 25
  • Мнения: 5 577
 Blush не може ли за разнообразие просто да играем лами на айсикю.

# 26
  • Мнения: 4 406
или да се заяждаме с Верги във форума?

# 27
  • Мнения: 5 577
 Hug предпочитам ламите, сериозно, ако някой иска да играе с най-добрата, т.е. с мен, предизвиквам го.  bowuu

# 28
  • Мнения: 4 406
пас съм аз, нямам кю...

Общи условия

Активация на акаунт