Коремни мускули в къщи

  • 19 187
  • 210
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 685
Ще ходя до Варна,така че ако някой има идея,къде там мога да намеря дървен обръч ще му бъда много благодарна.  bouquet

Ако във Варна има супермаркети "ХИТ" може там да се провери.
Поне в софийския се намират дървени обръчи.  Hug

# 136
# 137
# 138
  • Мнения: 2 070
Имам  въпросче   Rolling Eyes
Вчера започнах да тренирам корема и днес имам лека мускулна треска та това какво означава?
Добре ли е....... не е ли  newsm78 ......да не би да не съм направила нещо както трябва

# 139
  • Мнения: 484
Ако мускулната треска е лека и се усеща като придърпване на мускулите - всичко е ок. Тази треска е стимулираща.
Ако мускулната треска е силна и такава, от която "не можеш да мръднеш", това означава, че си пренатоварила, не си структурирала правилно тренировката, не си загряла добре, не си разпуснала и разтегнала след натоварването. Такава мускулна треска е вредна и опасна.

# 140
  • Мнения: 4 678
Имам  въпросче   Rolling Eyes
Вчера започнах да тренирам корема и днес имам лека мускулна треска та това какво означава?
Добре ли е....... не е ли  newsm78 ......да не би да не съм направила нещо както трябва



Добре е Peace

# 141
  • Мнения: 2 070
благодаря   bouquet

# 142
  • Мнения: 999
Имам  въпросче   Rolling Eyes
Вчера започнах да тренирам корема и днес имам лека мускулна треска та това какво означава?
Добре ли е....... не е ли  newsm78 ......да не би да не съм направила нещо както трябва


Щом имаш мускулна треска значи правиш правилно нещата.

# 143
  • Мнения: 484
Цитат
Щом имаш мускулна треска значи правиш правилно нещата.
Това не винаги е вярно - дори в повечето случаи мускулната треска е показател, че нещо в тренировката не е било както трябва.
Зависи, все пак колко е силна и къде точно я изпитвате.

# 144
  • Мнения: 480
polinbg,питах Поци за този уред,ама да чуя и твоето мнение-дали ще са пари хвърлени на вятъра?
http://www.sportdepo.bg/products/fitness/accessories/rehabilitat … der=up&page=3
Става въпрос за уреда най-долу.

# 145
  • Мнения: 484
angyL.A.
Според мен не си струва да си даваш парите за такъв уред - упражнения за коремни мускули има много (и с тежести, топка, степ, обръч и без тях), не ти трябва такъв уред.
Ти защо искаш такъв уред?

# 146
  • Мнения: 480
Polinbg,отслабнах и целта ми е сега да се стегна и да задържа свалените кг.Аз не съм спортна натура,ама без спорт няма да стане,знам.За целта си купих вело в събота,карам го 40мин,на 1 степен,със скорост 36км.Не знам дали е добре,ама като за начало за мен е,защото до сега нямах никакво движение.Отговора на този въпрос ще го получа от вас с Поци,ако може, Praynig.Искам и корема да стегна-след 2 раждания има какво да се желае там.Но с коремните преси съм скарана.Когато ги правя в къщи,повече тренирам за врат,отколкото за корем-сигурна съм,че не ги правя правилно EmbarassedИ се чудех дали този уред няма да ми помогне?Да се справя по-лесно?Сега ще изчета цялата тема назад,защото не съм,за което моля за извинение-сигурна съм,че има какво да науча!За протокола-168см,53кг,30год.Приемам съвети всякакви! Peace

# 147
  • Мнения: 2 028
Ето това е най-добрата тренировка за домашни условия,която ,ако правиш стриктно и редовно- гарантирано ще имаш повече ефект от подобни уреди за стягане на корем- за мен това е да ти вземат парите,нищо повече!

http://spidersport.com/home-workout.php#14

Успех!Иска се постоянство и упоритост- иначе нищо не става Peace

# 148
  • Мнения: 484
Ще ти бъде от полза да прочетчеш темата отначало - ще научиш доста неща.
Прочети и тази тема: Кардио

# 149
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Относно дървеният обръч - има ли някой от Пловдив, който да каже от къде мога да го купя?

Общи условия

Активация на акаунт