Коремни мускули в къщи

  • 19 206
  • 210
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 028
има във верига магазини ХИТ  Peace

Момичета ,дайте отзиви има ли ефект от това въртене на  обръч Praynig Нека някой,който сериозно го върти да сподели  Hug Hug Hug

# 151
  • Мнения: 4 678
Ефект има Peace Peace Peace
Стига да сте постоянни и да го въртите по-дълго време  bouquet

# 152
# 153
  • Мнения: 480
Поци,ти пък да не видиш нещо от rivela hahaha.Само с един емотикон ли ще се изкажеш!! Joy

# 154
  • Мнения: 4 678
Не,утре по план имам тренировка на корема,та се загледах  bouquet

# 155
  • Мнения: 685
има във верига магазини ХИТ  Peace

Вече няма! Останах без обръч и се запътих да си купя, ама ... Naughty

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 10:55 от Cantariny

# 156
# 157
Момичета, моля помагайте, тази серия добра ли е , и кога най добре да я правя, и колко пъти в седмицата, а също на гладно или ..?

8 Минутна Тренировка За Корема
http://zazz.bg/play:f85d8436

# 158
  • Мнения: 4 678
Добра е Peace

# 159
  • Мнения: 484
Да, и аз смятам, че е добра.
Но те съветвам да не се ограничаваш само до една програма - имай поне две и ги сменяй. Така ще избегнеш свикването с натоварването и ефектът от упражненията ще е по-пълен.
Успех  Peace

# 160
  • Мнения: 278
Току-що я пробвах тази програма и 100 пъти се припотих Simple Smile явно хич не съм във форма. Но имам едно питане, като я правих и имам чувството,че само в горната част ми се напрягат мускулите, а аз имам повечко проблеми в долната част на корема. За там някой има ли някаква такава програма?

# 161
# 162
  • Мнения: 278
polinbg, благодаря!

# 163
  • Мнения: 413
За стягане на коремните мускули са много полезни следните две упражнения - особено за долната част на корема:
1. Лагаш по гръб, поставяш двете си ръце под дупето, изпъваш краката, като ходилата завършват на шпиц, и започваш да ги вдигаш от земята нагоре като за свещ, после ги спускаш - но не до земята, а ги оставяш изпънати на една педя от земята и така правиш толкова повторения колкото можеш. Като не можеш повече, правиш още 5 и тогава спираш. И така 3-4 серии.
2. Лягаш по гръб и правиш коремни преси като сгъваш и краката и горната част на тялото, тоест се събираш в седящо положение и се разгъвш в легнало. Колкото се може повече пъти. пак няколко серии.
3. Традиционните коремни преси също са полезни.
Аз вече правя и сутрин и вечер, защото коремните ми мускули са хипер разтегнати и между левия и десния има един пръст луфт. За да се стегне и прибере корема, трябва разтегнатите коремни мускули да се съберат.
Ако някой знае други упражнения да споделя -  Joy Joy Joy Joy

# 164

Общи условия

Активация на акаунт