Коремни мускули в къщи

  • 19 121
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
 smile3503

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 22:54 от Поци

# 16
  • Мнения: 916
Много хубава тема...благодаря, Поци! Hug

П.П. "Вкъщи" трябва да е  заедно.

# 17
  • Мнения: 4 678
Преди години ,не беше  bouquet Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Хубава тема, че повечето в тоя форум имаме нужда да обърнем внимание на коремчетата Mr. Green
Като ми дойде музата ще ги правя,
Благодаря Поци  bouquet

П.п блазе й на жена ти, защо и моят мъж не е запален по фитнес...да ме вкара и мене малко в релси Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 4 678
Не и е много блаза,у дома е като фитнес.А за храненето да не говорим.Ако знаеш какви количества месо,зеленчуци и плодове smile3511 newsm62

# 20
  • Мнения: 365
7-месеца след секциото коремът ми е все още мноооого издут. Тези упражнения, биха ли помогнали за неговото прибиране. Не искам да правя кой знае какви мускули, а просто да си се свие както преди или след като са били прерязани мускулните влакна при секциото мисията е невъзможна?

# 21
  • Мнения: 4 678
Може,но не отслабвай драстично!  bouquet

# 22
# 23
  • Мнения: 621
Поци аз щот много съм заслабнала и реших да се "наградя" с твоите коремни упражнения   bouquet - почвам да ги правя обаче ми кажи дали сутрин след стване или вечер преди лягане е по-добре да се правят, че аз друго време нямам

# 24
  • Мнения: 4 678
Сутрин  bouquet
Хем ще стягаш,хем ще гориш мазнини  bouquet
След тренировка може да пиеш аминокиселини или протеин  bouquet
Може и двете  bouquet

# 25
  • Мнения: 621
Благодарско Hug

# 26
  • Мнения: 4 678
Няма проблем  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Поци, а защо след тренировка казваш да се пие протеин и аминокиселини? Моля те, обясни по-подробно Praynig

# 28
  • Мнения: 4 678
Пият се защото организма има нужда от белтък.и ако не му го дадеш с протеина и аминокиселините ,организма започва да топи мускули. аминокиселините се вземат и преди тренировка  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерси душа, вече сериозно се захващам с тренировки...абе айде да не се заричам, но съм решила!
Първо Лкарнитинче ще си купя, пък по-натам ще си взема и протеин и аминокиселини.
Да не взема да почна да качвам кила с тия протеини, ей! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт