Отговори
# 60
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Уф, Хамелионче, дълго време..

Клипчетата на Маринка са страхотни!

Бобсънче, честит рожден ден мило детенце!

# 61
  • Мнения: 3 356
Благодаря за пожеланията  Hug
Сега заминаваме на Вършец,като се върна ще пиша повече и снимкиии

# 62
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Честит рожден ден на Христиан! Много да ви радва!

# 63
  • Мнения: 516
Привет и от нас!
Ние се завърнахме, посрещнахме си и тати всички сме си в къщи Peace
Изкарахме много хубаво с Роси в Хисаря, пълна почивка дивяха на двора на вилата с нейната приятелка чудно беше. като сваля снимките ще ви покажа какви маймунки бяха Laughing
Тати пак и донесе лего със животни - цяла зоологическа градина голяма игра, голяма радост Peace Това е в общи линии от нас Wink
Поздрави на всички които съм пропуснала Hug Бобсънчо да слушка много мама ии да е жив и здрав!  ЧРД и на Хриси много игри и здраве!
Маринка е един сладък бонбон, който ако имам шанс някой ден бих я изяла, има да я гушкам  Hug Heart Eyes
 Лилу, успех с пълненето на гащите Peace ела ще ти дам от мойте мръвчици малко/ майтапя се/ Успех и с подреждането на новия апартамент, няма нищо по хубаво от това Peace, а пък за кумуването още по .....
Хайде за сега толкова, че вие сте пописали и не мога да прочета всичко а ми се спииииииии  Stop Отивам при мъжо и Роси да спинкам чаооооооооо

# 64
  • София
  • Мнения: 11 785
Добро утро и от мен,рано-рано,първа за този месец!

Честит Рожден Ден на патерица на дечицата,които съм пропуснала!Да са живи и здрави!

Преди два часа изпратихме Алекс на море/лагер и сега чакам да се обади,че са пристигнали по живо,по здраво.Обаче такава съм блейка,че плика с банските,очилата за плуване и шапката са останали тука,та нашия тати се прави на Шумахер по магистралата да предаде на отрочето тъй важните атрибути.

Хамелеонче много е сладка Маринка на клипа и снимките,а каква музика е сложена,аз направо  Cry.Знам,че на теб ти е 10 пъти по-тежко,но горе главата!Нали всичко в крайна сметка е и за по-доброто на детето,предвид това,което си предприела!
Лилу как няма да окльощавееш,то остава ли ти време за ядене?Като чета колко дини носиш под една мишница.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 974
Честито на всички които пропуснах!! Да са живи и здрави дечицата, и много да радват мама и тати!! Весело детство и много игри!!
Ние сме при мама в Кишинев, и малко е кофти нета затова не пиша.
И Велизара се тръшка, все още е слаба "ракия" ама очаквам развитие в тази посока. Чувала съм за този детски пуберитет че бил кофти, ама все си мислех че е към 3-тата година.
Май най-добре с отвличане на вниманието или пък с никакво внимание Simple Smile
Новия хит при нас е че Вава иска да пуши, много страстно преследва всеки който  с цигара и ако случайно си я остави веднага я взима Rolling Eyes...дори и запалена...
Теди, Маринка е голяма сладуранка!! А на теб сигурно ти е много тежко...дано по-бързо ти мине времето!! Все пак е за хубаво!  bouquet
Да ви се оплача Велизара ми развива някакви алергии... първо бузките и станаха на лишеи, малко преди да тръгнем за насам, а тук вече станаха много червени и започнаха да се разпростират. Отидох в аптека да потърся някакво лосионче, но жената каза че е алергия към слънцето, аз малко с недоверие подходих, но и взех един сироп с идеята да и го дам 1-2 дни и ако няма реакция на доктор. Но бузките още на втория ден започнаха да се оправят. Очевидно има и към насекоми, още миналата година когато лежахме в болница я нахапаха комари и пъпките станаха огромни, след което се изрина. Вчера я нахапа един комар е до вечерта пъпките станаха много големи и червени....при все че пие този сироп, който е антихистаминов.

# 66
  • Мнения: 592
мамчета благодаря за хубавите думи и подкрепата- наистина е много трудно като сме разделени, но се надявам скоро всичко да се оправи.  Hug ви и ви пожелавам приятен ден. Целувки на дечицата.  Heart Eyes
Илиянче - и аз съм същата - комарите монго ме обичат и като ме хапнат ставам на големи хроли, които обикновено от чесане правя на рани. Мъжа ми все ми се кара, и съм била винаги така, не само от комарите, но каквото и да ме полази. Наистина е много неприятно, но пък си имаш сладко момиченце, дано лишеите да не се появяват повече и да минава всичко бързо  Hug.  Ти как си? Как се чувства?

# 67
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Добро утро!

леле, аз покрай съветите Вава как да се занимава във влака, съвсем забравих, че Илианка е бременна. А на теб как ти понесе пътуването? Сега как се чувстваш? Това с алергиите е доста неприятно, дано намерите лек!

# 68
  • Мнения: 385
Здравейте!
Първо честит рожден ден на всички дечица!
Сети, чак сега видях какво си писала за Лорката. И при нас има такива неща. Съветът ми е много спокойствие  Simple Smile и не и давай да ви бие. Период е ще премине. Следващият период е трудните 3 (години  Simple Smile ). А после за пуберитет не ми се мисли Simple Smile Т.че, спокойно сега е лесно Simple Smile
Теди  Hug сигурно ти е много трудно без малката красавица,  но нали за добро го правиш.

 Hug на всички дечица, лека и усмихната седмица Simple Smile

# 69
  • Варна
  • Мнения: 974
Добро утро!

леле, аз покрай съветите Вава как да се занимава във влака, съвсем забравих, че Илианка е бременна. А на теб как ти понесе пътуването? Сега как се чувстваш? Това с алергиите е доста неприятно, дано намерите лек!

Честно казано , и аз забравям отвреме на време...
Пътуването мина добре, малко тясно, но все пак бяхме сами в купе което си беше супер. При всички положение е по-добре и от кола и от автобус.
Иначе аз се чуствам добре, малко по-често се уморявам и ме понаболва тук-там..ама то нормално, нямам нито време, нито шанс да се глезя.
Като казвам на Вава че ще имаме бебе, та казва "Оче едно..."...т.е. тя още си се мисли за бебе Crazy
Честно казано на моменти се плаша, и се чудя с кой акъл се реших, и дали ще се справя с тази малка разлика, ама неможе да го забавим с няколко години вече... Mr. Green
Хайде целувки и прохладен ден!

# 70
# 71
  • Мнения: 1 698
Илиянче, страхотно е, че успяваш да забравиш поне за малко Wink Wink
Съкровище, много готино аватарче Sunglasses

# 72
  • Мнения: 3 698
Прибрахме се.После ще чета и пиша повече, само да ви се обадя...Много  Hug Heart Eyes Hug

# 73
Честит Рожден Ден анд Боби и Хрис! Бъдете здрави, силни, весели и послушни деца!

Иле, кога се прибирате? Ще оставяш ли Вава при баба й или я вземаш с теб обратно?дано затихнат алергиите, като се изрива така съм чувала че 2-3 дни докато обривите са в началото не трябва да се дава мляко и млечни продукти.

На Марина клиповете са супер! Сладурана!

Лилу, по спокойно, аз така отслабнах като се прибрах в България. Не е задължително да наддаваш, важното е да си здрава, опитай се поне да се храниш здравословно по 3 пъти на ден.Не е лесно с 1001 задължения.

# 74
  • Мнения: 516
Здравейте!
Съкровище само толкова ли мила newsm78?
Добре сте се завърнали Сети Hug хайде чакаме снимчицииииии Mr. Green
Момичета стискайте ми палци днес, отивам на интервю за работа много се вълнувам и ще ми трябва доста кураж - едно ми е страннооооо ужас струва ми се че съм затътяла тотално с това майченство но пък няма начин хайде пожелайте ми късмет! Praynig Ще ви кажа следобяд как е минало  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт