Джет кредит +

  • 82 879
  • 136
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 199
Искам да попитам-ако взема 5 хил. от Джет кредит, за максималния период, да речем, и след 2 месеца реша да изчистя целия заем, ще дължа ли лихвите до края на периода, за който сме се споразумели, или ще платя само главницата, която остава? Ох, дано сте ме разбрали, малко объркано се изразих  Laughing

Мисля, че тях не ги лови Закона за потребителския кредит, така че ако не всички, поне по-голямата част лихви ще си платиш. Според мен е безумие да вземаш такава голяма сума от тях, ще си я върнеш многократно, но всеки знае себе си...

Не, няма да дължиш лихвата до края на периода!Прави се преизчисление на сумата и със сигурност ти се приспадат и лихвите!

КредиБулците ги смачкаха.Щяха без малко да фалират, добре че ги купиха иначе бяха да 01.01.2009. Е сега ще е по-тудно Sosieteto  да смачка Париба, ама няма да се учудя щом Булците смачкаха Джета само за 1.5 - 2години всичко е възможно

Глупости  Tired  Stop

# 121
Който си взема на изплащане с Джет да знае, че много лъжат и то за всичко. Обикновенно с по-скъпи от останалите компании и затова им се налага да лъжат. В момента най новата им измама е дори и промоцията им. Имат промоция уж за 12 месеца. Смятат ти по 0,99% на месец, АМА като подписваш договора ти пише 13 ВНОСКИ  не 12 и месечната сума е съшата като това дето са го смятали преди но с една вноска отгоре което е около 1,7 % на месец.
И така хващат клиентите си в момента в магазини като Техномаркет. Това се случи на една приятелка. За малко да вдигне скандал. Каза ли и че някои клиенти ги одобрявяли за 12 месеца други за 13, а тя им е била клиентка дори няколко пъти. Аз съм клиент на Ти Би Ай поне 5-6 пъти и никога не са ме излъгали и не съм имала проблеми.

# 122
Здравейте,
аз съм наясно с Джет кредит и условията, но ме интересува къде в София има офис на компанията?
В сайта им е публикуван само централният офис  в ж.к. "Младост" - 4, но за мен е крайно неудобен. Ще бъде добре, ако някой може да ми посочи адрес на офис в централната част на града около Орлов мост, СУ или графа. Нямам спомен да съм виждала офис на Джет кредит в центъра...или пък не съм обърнала внимание.

# 123
  • Мнения: 1 744
Имат офис на спирката на Плиска - от страната на кино Изток.

# 124
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 680
Имат и на Патриарха, като тръгнеш от Петте кьошета в посока към Попа, отдясно.
Незнам дали пише Jet или Pariba, ама ще го познаеш по ей туй зелено смешно нещо

# 125
  • Мнения: 3
Джет кредит отпускат ли заеми сега?

# 126
  • Мнения: 42
Здравейте, използвам тази тема за да не пускам нова.Иска да ви попитам дали на някой му се е случвали това което на мен.През 2007  година  Септември си взех лаптоп на лизинг към Джет кредит,лизинга ми за 15 месеца и договора ми изтича декември 2009 , но закъснявам с вноските и сега имам да им давам 160лв. звънят ми аз им обяснявам , че ще им дам парите до края на месеца но те нищо не ми казват каква ще ми е лихвата или какво ще следва.Страх ме е да не пратят Садя изпълнител.В момента не работя и не мога веднага да им ги дам.Ако на някой му се е случвало такова нещо нека пише да ми каже какво може да стане?!Благодаря ви !

# 127
  • Мнения: 1 174

Не, няма да дължиш лихвата до края на периода!Прави се преизчисление на сумата и със сигурност ти се приспадат и лихвите!


При Джет кеш се връща всичко заедно с лихвите, няма лошо да платиш по - рано от необходимото, но не преизчисляват вноски и не приспадат лихви  Naughty
Може би само за Джет кредит важи.

krissia, нищо страшно няма да стане щом си забавила само една или две вноски. Няма да ти пратят съдия изпълнител, на договора ти трябва да има телефон за информация, обади се и питай каква сума трябва да внесеш за да изчистиш всичко дължимо и те ще ти кажат.
Аз съм бавила част от вноска на Ти Би Ай Кредит, внесла съм по - малко отколкото трябвало и чак след 3 месеца ми се обадиха, нямаше лихви за забавянето даже.

# 128
  • Мнения: 42
Аз знам колко трябва да платя, Днес ми се обадиха и вече бяха по любезни ми казаха ,че мога да платя част от парите.Но пак не ми казаха дали ще имам лихви.Ще се опитам да платя до края на месеца всичко .И друго исках да попитам това  дали ще ми влезе в кредитно досие?

# 129
  • Мнения: 21
Искам да попитам някой наясно ли е   при смърт на човек с джет кредит какво правим?Обадихме се на безплатния телефон и попитахме за предсрочно погасяване и съответно някакви облекчения за това  , но те си искат до стотинка парите с лихвите въпреки ,че ще го погасим 7 месеца предсрочно.Заслужават ли си доброволните ни усилия или да им ги цъкаме месец по месец?

# 130
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Моя позната идва при мен ужасена и пред удар. Сестра й, с която са в лоши отношения, преди година й поискала личната карта. Наскоро от джет кредит й се обаждат, че има просрочена вноска. А тя е теглила кредит от тях преди 3 години, з акойто отдавна е забравила. Отиваме заедно за подкрепа. Какво се оказва? Сестра й, която е копирала личнта карта, е теглила многократно кредити от нйно име и си е накупила куп техника. Подписвала е вместо нея договорите. След редица гневни обаждания до централата, нещата се оправиха и сумите бяха опростени, защото жалбата до прокуратурата беше подготвена. Нямаше как ......

# 131
  • Мнения: 42
Искам да попитам някой наясно ли е   при смърт на човек с джет кредит какво правим?Обадихме се на безплатния телефон и попитахме за предсрочно погасяване и съответно някакви облекчения за това  , но те си искат до стотинка парите с лихвите въпреки ,че ще го погасим 7 месеца предсрочно.Заслужават ли си доброволните ни усилия или да им ги цъкаме месец по месец?
Аз когато теглих, ми казаха , че ако погася предсрочно кредита ще ми бъде преизчислен и лихвата ще е намалена.Отиди в офиса им на Стамболийски и Ботев и ги попитай.

# 132
  • Мнения: 0
Здравейте нз къде другаде да попитам надявам се някой да може да ми помогне . Желая да изтегля кредит от 1000лв за 2години но никъде на сайта им неможах да намеря какви са лихвите и т.н. Ако някой има такава информация или е теглил подобен кредит нека сподели мнение Simple Smile Благодаря ви !

# 133
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Няма и да видиш лихви - те не са банкова институция и нямат право да дават кредити с лихва. Затова са си отработили договорите като заем, без лихва. Но ако теглиш 1000 лв., разделени на 10 вноски, вноските не са по 100 лв, а например по 130. /но изрично не се упоменава лихва, а просто по-големи вноски/.

# 134

Общи условия

Активация на акаунт