Джет кредит +

  • 82 891
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Какво означава, че не влизат в кредитния регистър?
Как тогава, при проверка, свързана с теглене на кредит от Булбанк, излезе
стоковия кредит към Джет, и то не моя, а на съпруга ми?
Отпуснаха ми кредита, след като си погасихме задълженията към Джет Кредит.

# 106
  • Мнения: 491
Сигурно сте били едни от малкото, на които им е излезнал Джет в кредитния регистър. Джет кредит, Ти Би Ай и Кредибул не излизат. Работя в банка и го знам със сигурност.

# 107
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Какво означава, че не влизат в кредитния регистър?
Как тогава, при проверка, свързана с теглене на кредит от Булбанк, излезе
стоковия кредит към Джет, и то не моя, а на съпруга ми?
Отпуснаха ми кредита, след като си погасихме задълженията към Джет Кредит.
Вероятно сте казали за него и тогава е "излязъл" Wink Не влизат и не проверяват там, лично го изпитах Wink

# 108
Аз искам да попитам знае ли някой др бюро за кеш освеН Джет Кредит? Чух нещо за някакви "Евролаин",нещо повече за тях някой да знае?
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 109
# 110
Ееее,супер!!
благодаря много  Hug

# 111
  • Мнения: 502
     Момичета,някоя от вас работила ли е за "Джет Кредит"? В града ни в момента набират кредитни консултанти. Това,което ме учуди е,че ги назначават само на граждански договор и не ги задължават да работят в офиса им. Заплаща се процент от сключените договори,но едва след като има постъпили плащания по тях. Разходите за телефонни разговори с клиентите са си за твоя сметка. Какво мислите?

# 112
  • Мнения: 264
Мен ако питаш не се захващай с тях-големи са кожодери. Пробвай някаде другаде.

# 113
  • Мнения: 214
Ами аз лично не съм чувала да има много доволни, защото лихвите са си  юнашки. Аз не бих взела такъв кредит.

# 114
КредиБулците ги смачкаха.Щяха без малко да фалират, добре че ги купиха иначе бяха да 01.01.2009. Е сега ще е по-тудно Sosieteto  да смачка Париба, ама няма да се учудя щом Булците смачкаха Джета само за 1.5 - 2години всичко е възможно

# 115
джет каш имат мобилни консултанти, кредитите им са до 1200 лева и се плаща на седмица
джет кредит са стоките на изплащане като вноските са месечни
джет + са потребителските кредити до 7000 лева и вноските са на месец имат и кредит от 7000 до 30000 който обаче е само срещу ипотека

# 116
  • Мнения: 110
И аз ще се запиша, ако бъда полезна на някой.
В началото когато стартираха, изтеглих кредит и си го изплатих. Всичко беше ОК. После още един малък за 3 месеца. После още един за 18 месеца и междувременно един за 6 месеца. Когато нямаш друга алтернатива, това ти се струва идеална възможност. Преглъщаш лихвите, щом си се хванал на хорото, явно няма къде другаде да играеш. Миналото лято имах проблем с плащанията и звънях да им кажа и да питам дали има вариант, за такива случаи. Оказаха се некомпетентни служители. Фирмата им не е гъвкава и не предлага вариант при трудност на плащането. Казах им, че може да се рефинансира кредита, така ще тече друг и аз на практика няма да съм закъсняла с вноските. Никаква реакция. Звъняха ми всеки ден с едни и същи въпроси и аз се изнервих. Нявиках им се и им казах, че ми омръзна да обяснявам едни и същи неща на различни хора. Искам да говоря с един консултант, а не с 1000. Казах им, че съм готова да си платя лихвите, но не. Ни така, ни иначе.
Лоша фирма, лоша организация и маркетинг.
Повече няма да им бъда клиент.
И се оказа, че банките не се интересуват от тези взаимоотношения за кредитния рейтинг.  Peace

# 117
Искам да попитам-ако взема 5 хил. от Джет кредит, за максималния период, да речем, и след 2 месеца реша да изчистя целия заем, ще дължа ли лихвите до края на периода, за който сме се споразумели, или ще платя само главницата, която остава? Ох, дано сте ме разбрали, малко объркано се изразих  Laughing

# 118
  • Мнения: 1 879
1 френд навремето си взе гсм чрез тях, и го плати почти троино,отделно имаше некви неясноти и плати още повече....много внимаваите с тях!!!
Като извършвате парични преводи си пазете бележките понеже на 1 колега му взеха 2 допълнителни такси уж не са платили....жена му овцата изхвърлила бележките и си платили като попове.

# 119
  • Мнения: 491
Искам да попитам-ако взема 5 хил. от Джет кредит, за максималния период, да речем, и след 2 месеца реша да изчистя целия заем, ще дължа ли лихвите до края на периода, за който сме се споразумели, или ще платя само главницата, която остава? Ох, дано сте ме разбрали, малко объркано се изразих  Laughing

Мисля, че тях не ги лови Закона за потребителския кредит, така че ако не всички, поне по-голямата част лихви ще си платиш. Според мен е безумие да вземаш такава голяма сума от тях, ще си я върнеш многократно, но всеки знае себе си...

Общи условия

Активация на акаунт