Джет кредит +

  • 82 862
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 079
Лихвата им е много висока - не помня точно, но се въртеше около 19 %.
Такава е и на EuroLine - 18.9 % .
Говоря за годишна лихва.
EuroLine имат и допълнителна такса от 2.50 всеки месец, както и начална такса 25 лева.
На Джет кредита е горе-долу същата - начална такса 20 лева (за издаване на картата) и 2 лева всеки месец, при погасяване на заема.
Не мога да изчисля колко ще плащаш за 150 лева, защото по-малко от 20 лева вноска не може да има, т.е. 150 лева за 12 месеца не дават. Naughty

# 16
  • Мнения: 2 677
И що никой досега не написа колко ще й струва да вземе 150 лв и да ги върне за 12 м?

С Джеткредит Плюс не можеш да вземеш 150 лева и да ги върнеш за една година. Минималният размер на заема е 500, максималният - 3000 лева.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Как все нови потребители и гости трйбят, че е чудесно, пък стари пишат нещата реално  newsm78
И що никой досега не написа колко ще й струва да вземе 150 лв и да ги върне за 12 м?
Туй особено към дамата/господина с картичката като въпрос да го отправя  Flutter

Хм, правопис чудесен, как да се доверя на мнението  Rolling Eyes

Тъкмо и аз това щях да пиша.

Хора не се лъжете с тези изнудвачи. Сметнете си добре какво ви дават и какво връщате. И само ден закъснение по погасителните вноски ви коства кинти.

Абеееее #Cussing out

# 18
  • Мнения: 3 929
Как все нови потребители и гости трйбят, че е чудесно, пък стари пишат нещата реално  newsm78
И що никой досега не написа колко ще й струва да вземе 150 лв и да ги върне за 12 м?
Туй особено към дамата/господина с картичката като въпрос да го отправя  Flutter

Хм, правопис чудесен, как да се доверя на мнението  Rolling Eyes

Тъкмо и аз това щях да пиша.

Хора не се лъжете с тези изнудвачи. Сметнете си добре какво ви дават и какво връщате. И само ден закъснение по погасителните вноски ви коства кинти.

Абеееее #Cussing out
Аз два пъти купих стоки с Джет кредит, вторият път даже закъснях няколко пъти с вноските. Но никога не съм пропускала вноска. Хората ми се обаждаха да ми напомнят, в случай че съм забравила. Обяснявах им каква е причината, да закъснея, а те ме съветваха какво да направя, за да не ме глобят с 2,50 лв. Наскоро получих писмо от тях, че ми благодарят за коректността и ми предлагат да се възползвам от някои техни оферти. Вярно, че лихвата им е доста голяма, ама всеки сам преценява, преди да тегли пари. На мен ми трябват пари и лихвата в този случай не би ме спряла, защото тези пари от друг не мога да взема.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Eдин познат тегли - не знам какъв точно е, но е Джет кредит. Тегли 200 лв, изплати към 280, като вноските бяха седмични по 23 лв. Убийствено е!!!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако е за купуване на стоки сякаш по-добрия вариант е ТиБиАй кредит.Майка ми взе готварска печка на изплащане за 6 месеца,лихвата беше около 40 лв.Печката струваше към 550 лв.40 лв. е поносимо при положение че тези 6 месеца си готвиш на новата печка.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
TBI е с по-малки лихви от Джет-а.
Джет-а по-бързо одобряват. ТВI - също, ако си с досие.

Но са си лихвари  Crossing Arms

В понеделник мога да ви кажа, при дадена сума, колко ще погасявате на месец ч/з TBI.

# 22
  • Мнения: 678
Бих Ви посъветвала, ако решите да теглите кредит да го направите чрез банка. Ако Ви трябват пари постоянно като всеки месец теглите и погасявате, то обърнете се към банка, чрез която си получавате заплатата и попитайте за кредит - овърдрафт. Ако Ви трябва по - голяма сума, то изтеглете потребителски кредит. Може да е малко по - дълга процедурата, но лихвите са много по - ниски, а и в банките одобрението за потребителски кредит се дава в рамките на два дни, освен ако няма някакъв проблем /доходи, ползван и некоректно погасяван кредит и т.н./. Джет и TBI дават бързо кредитите /само срещу лична карта/, но за това и лихвите са им толкова високи - с тях си покриват риска от некоректни платци.
Но най - добрият съвет който мога да Ви дам е - по-добре спестявайте, а не теглете кредити. Премъчете се два, три месеца без съответния уред, но след това ще знаете, че е само ваш.

# 23
  • Мнения: 3 360
TBI е с по-малки лихви от Джет-а.
Джет-а по-бързо одобряват. ТВI - също, ако си с досие.

Но са си лихвари  Crossing Arms

В понеделник мога да ви кажа, при дадена сума, колко ще погасявате на месец ч/з TBI.

Съгласна съм-на Джет са по- високи лихвите.С TBJ си купихме стоки за 1056 лв, а връщаме 1140 за 6 месеца/как ти се струва-84лв разлика/ newsm78

# 24
  • Мнения: 2 677
Eдин познат тегли - не знам какъв точно е, но е Джет кредит. Тегли 200 лв, изплати към 280, като вноските бяха седмични по 23 лв. Убийствено е!!!

Това е Jet Cash.

TBI е с по-малки лихви от Джет-а.

Така е. Но само на пръв поглед.  Wink TBI имат такси за обслужване на кредита, които не фигурират никъде в погасителния план, а също така те набутват и с карта, която допълнително ти утежнява бюджета.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Eдин познат тегли - не знам какъв точно е, но е Джет кредит. Тегли 200 лв, изплати към 280, като вноските бяха седмични по 23 лв. Убийствено е!!!

Това е Jet Cash.


Каква е разликата?

# 26
  • Мнения: 2 677
Jet Cash е паричен заем в по-малък размер (до 800 лева), който се погасява на седмични вноски и плащането не става по банков път, а на ръка на съответния представител за Jet Cash.
JetCredit Plus е заем в размер от 500 до 3000 лева. Погасява се като всеки един потребителски кредит - по банков път. Срок на изплащане - 24 месеца.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Jet Cash е паричен заем в по-малък размер (до 800 лева), който се погасява на седмични вноски и плащането не става по банков път, а на ръка на съответния представител за Jet Cash.
JetCredit Plus е заем в размер от 500 до 3000 лева. Погасява се като всеки един потребителски кредит - по банков път. Срок на изплащане - 24 месеца.

Благодаря   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 345
На джет са високи лихвите както на евролайна и други, но няма скрити такси за обслужване и пр. - това при покупка на изплащане. Закъснявала съм със вноски други ми ползваха името и погасяваха абсолютно некоректни бяха пропускаха вноски и пр. От Джет обаче казаха записваме, че не го плащате вие при бъдещо искане да не се взима пред вид некоректността и въпреки всичко лихви начислени нямаше никакви. В банката лихвата е по- ниска, но смятате ли процентното взимане преди изплащането на вече избраната сума от вас ако това нещо се разхвърля помесечно идват почти еднакво с джета. Пример не го помня точно но при 2500 лв. от банка съм плащала 62лв. вноска за 5 години + около 200лв прибрани непосредствено преди изплащането на сумата, а може би 300 там някъде беше т.е. получих 2200 да речем. Срока исках да бъде значително по-къс, но поради малката сума на която ме осигуряват банката не позволи по -къс срок. Така, че всичко е въпрос на доста дълги сметки и нещата горе долу са еднакви. А ко  си клиент на дадена банка и има преференции тогава си заслужава

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами то ако имаш Златна клубна карта към TBI, пак си на преференциална лихва.

... TBI имат такси за обслужване на кредита, които не фигурират никъде в погасителния план, а също така те набутват и с карта,...

това не съм 100% сигурна, че е така.

Общи условия

Активация на акаунт