На море и планина ще щуреят ДЕКЕМВРИйските деца!

  • 11 748
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 666
Цитат
Я да ви питам..споменавате за посещение при  педиатри...ваксини..а нас никой не ние потърсил -какви ваксини слагат на 1,5г?

Никакви! Ако ваксинациите са по редовен календар последната е на 1г. и 4м., а на 1г. и 6м. има мерене и теглене - ние затова бяхме.

Аз докато чатя в скайпа, мъжа ми заспа на дивана, така че розовото се отлага...

# 241
  • Мнения: 9 501
Много мерси за инфото  bouquet, и аз така гледах из им.календари..ама да питам за по-сигурно Wink

[/quote]
Аз докато чатя в скайпа, мъжа ми заспа на дивана, така че розовото се отлага...
[/quote]
Ще има да компенсира значи  Wink
В таз връзка един вехт виц /сигурно някои го знаят../

Мъж и жена ще се женят. Мъжа поставя своите условия:
-Сутрин, в 10ч. има ме, няма ме-закуската да е сервирана на масата! На обед, в 12ч, има ме, няма ме-обяда да е на масата! В 19ч има ме, няма ме-вечерята-на масата!
-Скъпи, има те няма те-в 22ч секса почва!

# 242
# 243
  • Мнения: 799
Цитат
Пачи стига стоя в тая дупка-отивай на фризьор, масаж..или каквото ти доставя удоволствие, хем и да си вдигнеш самочувствието и настроението Cool
МТВ, нито фризьор, нито масаж ще помогнат  Cry
Еднопосочен билет за далече му е майката, ама пусти задръжки...  #Cussing out
Елс, аз няма да се хабя на дребно с теми, направо наръчник ще издам  Mr. Green

# 244
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ей, мацки много сте писали бре женуря.
Не можах да ви изчета основно!Ша ма извините  bouquet

Пачко, дано успееш да пребориш ямата!
Зечка, дано присадката се приеме добре и Ванката да е ОК!

Аз кво да кажа... гледам две зверета у дома. ПОбъркват ме... нервна съм, крещя... ужасна майка с две думи!
В понеделник ме извикаха не едно интервю за работа. Подадоф документ ей така, па те и на хинтервю ма викнаха. Сега съм в чуденка. Хем ми се иска да почна, щот е гуд работа(или поне така изглежда) и е за половин ден, хем няма Катя на кого да я поверя... Бе смотана работа. Не знам искам ли да почна или не сакам....

Айде да дигам гълабите че и мен кат Пачи ша ми даете еднопосочне билет...


# 245
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Пачи,Честит Рожден Ден!
Много здраве, късмет и любов!

# 246
  • Мнения: 1 666
еееех, Мимито за малко ме е изпреварила....

Пачи, мила, честито ти порастване!
Бъди с една година по-красива, по-чаровна и по-дива и леко по-мъдра (ама не прекалено, защото щурото ти е очарованието)!

Торта не мога да ти направя, не ме бива, ама ти пращам този младеж с неговата! Wink

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 203
ПАЧИ , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

# 248
  • Мнения: 2 897
Леле,пред очите ми беше,а не можах да те гушна и да ти честитя doh
Бъди все такава готина мацка,желая ти от всичко,което си пожелаеш по много!!! Heart Eyes
               

# 249
  • Мнения: 940
 
ЧРД Пачи,много усмивки днеска,и един каубой специално за теб (от Тексас  Laughing)  bouquet

# 250
  • Мнения: 195
Пачи, да си жива и здрава и дано намериш душевен баланс и хармония в живота си. Цинизма е прекрасен щит, ама освен, че нас забавляваш на теб май не помага. Изобщо, вземи се в ръце и избери да живееш щастливо живота си - то май все до това опира: какво избираш - да си ти правия и да си кисел или да отстъпиш и да си ок с каквото се случи. Може и да звуча глупаво и ненамясто като се има предвид, че се вествам от дъжд на вятър и не съм особено социална и аз, ама ми е мъчно да чета все колко ти е криво всичко...Пиша базирано на собствените ми мисли и изживявания, понеже обикновено ми е трудно да се накарам да оценя момента на момента:) Надявам се да не съм настъпила мазол.

Само за информация - моля, нека се преместим всички заедно в Калифорния!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нямам думи колко е прекрасно, особено за децата.

# 251
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Пачи , честит рожден ден!!!!!!!!!!!
Много здраве , късмет  , пари  , щастие и страшна и разтърсваща любов ти желая!!!!!!!!!!
Буда (563 г.пр. Хр. - 483 г. пр. Хр.)
 от време на време се оттегляй,

дай си малко почивка,

та когато се върнеш


към работата си,

преценката ти да бъде по-точна;

защото, ако все работиш,

загубваш способността

да преценяваш...


Отдалечи се,

така творбата по-малка изглежда

и можеш с един поглед

повече от нея да обхванеш,

така се вижда по-ясно липсата

на хармония или пропорция.


и още нещо любимо:

Приятелската обич казва:
"Ако някога се нуждаеш от нещо,
аз ще съм тук"
Истинската любов казва:
" Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"
- Jimi Hollemans -

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 08:29 от Зечова

# 252
  • Мнения: 2 614
Пачи, Честтит Рожден Ден!
Преди всичко много здраве, за теб и любимите ти хора!
Дано намериш вътрешен покой, ако ти предстоят важни решения, които да доведат до това да се чустваш добре, без да правиш жертви - дано ги вземеш трезво!
Много прекрасни мигове през това лято и през всички, които ти предстоят!



От мен само цветя, да не ти станат множко каубоите  Wink
И да си кажа, снощи се видяхме с Пачи, Зори и Мъни  smile3534 Аз отпаднах от караокето, че от петъчното пеене, така ми е  паднал гласа, че ако и снощи бях попяла, щях да шепна днес!
Дано сте се забавлявали много, момичета!  Hug

Хотмаме, аз съм за да живеем в Калифорния!  Hug Heart Eyes Чакаме снимки!

# 253
  • Мнения: 458
Пачи, честит рожден ден от и от мен! Присъединявам се към всички пожелания   bouquet

# 254
  • Мнения: 2 897
Само за информация - моля, нека се преместим всички заедно в Калифорния!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нямам думи колко е прекрасно, особено за децата.

И аз съм ЗА с двете ръце и двата крака!!!

Правде,ние с Пачката не пяхме(опитахме и в шумотевицата да се налафим,до някъде успешно),но Мъни изпълни Зомби на Крембърис,при това много добре!Мъниbouquet
Пачката е много готина и страшно ми допадна като човек PeaceТова е втората ни среща,но когато бяхме с децата не можахме да се набърборим така Grinning
Правде,радвам се,че успя да дойдеш(надух главите на Люлинската група Crazy) Heart Eyes

Изобщо,най-готината отчетна сме,момичета!Щастлива съм,че ви познавам-виртуално и на яве Heart Eyes
Хубав ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт